1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Weekendowy przegląd ringów/klatek

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 2, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Weekendowy przegląd ringów/klatek

2. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    komentarz tragedia

3. valkyros

valkyros Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    23
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    zero emocji w komentarzu, już bardziej pewnie by mnie wciągnął komentarz kogoś kto się w ogóle nie zna na sporcie…

4. mrtwig

mrtwig Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    515
    Zdobyte Lajki:
    92
    Punkty:
    1,790
    Wcale nie oglądam polskiego MMA oprócz KSW i to co zobaczyłem w skrócie ze Strefy Walk ogólnie mnie zniesmaczyło. Mówię tu o poziomie walk, totalna amatorszczyzna, większość walk była zakończonych po dosiadzie i odklepaniu zawodnika, reszta przez poddania które były wyłożone jak na tacy. Najbardziej mnie zdziwiło jak szybko zawodnicy klepią po pełnym dosiadzie, tak jakby nie było z niego wyjścia. Na strefie walk pełny dosiad = klepanie. Był również brawl ala Butterbean vs Cabbage ale tu znowu zonk, zawodnik lekko zachwiał się na nogach a sędzia przerywa walkę, we wspomnianej walce Butterbeana zęby latały w klatce, Cabbage kilka razy solidnie chwiał się na nogach… Jeśli chodzi o poziom sportowy to oceniam tą gale na 1/10. Produkcja również beznadziejna, modelki przebrane za policjantki z pistoletami które wyprowadzają zawodników, MP jako konferansjer. Do tego ten beznadziejny komentarz na canal +. Ktoś niedawno pisał że BAMMA to kiepska organizacja, w porównaniu do tego co zobaczyłem na Strefie Walk, BAMMA jest o lata świetlne do przodu, nawet UCMMA jest o wiele lepsze.

5. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl

Komentarze:
    1,011
    Zdobyte Lajki:
    162
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    MRTWIG
    Weź pod uwagę to że 70% zawodników na Strefie Walk debiutowało w zawodowym MMA.

6. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    heh, polecałbym wam jednak obejrzeć całą transmisję zanim ocenicie komentarz

7. DJKrolikos

DJKrolikos Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    42
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    “zawodnik lekko zachwiał się na nogach a sędzia przerywa walkę”

Zawodnik był ostro zamroczony, wypluł szczęke a lekarze opatrywali go dwukrtonie + ring był cały we krwi + Kułak musiał zmienić po tej walce koszule z białej na czarną.

Myśle ze jak najbardziej sprawiedliwie walka została przerwana.

Share This Page