Wasze hobby

Chociazby wlasnie grzyby siadaja na watrobe z tego co wiem.

To się zapytałem jakie. Hepatoksyczna może być amanita muscaria w bardzo wysokich dawkach. Grzyby zawierające zaś psylocybinę (czyli wszystkie psychodeliczne) nie obciążają wątroby w ogóle.
 
To się zapytałem jakie. Hepatoksyczna może być amanita muscaria w bardzo wysokich dawkach. Grzyby zawierające zaś psylocybinę (czyli wszystkie psychodeliczne) nie obciążają wątroby w ogóle.


Dobrze wiedziec
 
Mam ornate, polecam :bleed:

Ale jaja, sądziłem, że będę jedynym fanem pajączków na cohones :D Ornatki są zajebiste, wiadomo. Chwal się, co tam masz jeszcze. Ja z poetek mam wszystko poza striata, vittata i fasciata, bo są na tyle podobne do regalis, że szkoda miejsca. Ogólnie ponad 50 ośmionogów w domu :lol:
 
Ale jaja, sądziłem, że będę jedynym fanem pajączków na cohones :D Ornatki są zajebiste, wiadomo. Chwal się, co tam masz jeszcze. Ja z poetek mam wszystko poza striata, vittata i fasciata, bo są na tyle podobne do regalis, że szkoda miejsca. Ogólnie ponad 50 ośmionogów w domu :lol:
ja nie mam nic ale ogladam kazdy odcinek ptasznikow zajaca, zajebisty typ
 
No Zajonc jest spoko, też subskrybuję :) Jak interesują Cię te zwierzaki i przy okazji chcesz się pośmiać to jest zajebisty kanał po angielsku - The Dark Den - prowadzony przez Chorwata, straszna z niego dupa wołowa i ciągle mu coś ucieka, ale zawsze wyczekuję tych odcinków w poniedziałki i piątki :lol:
 
To się zapytałem jakie. Hepatoksyczna może być amanita muscaria w bardzo wysokich dawkach. Grzyby zawierające zaś psylocybinę (czyli wszystkie psychodeliczne) nie obciążają wątroby w ogóle.
Psylocybina jest umiarkowanie toksyczna, to tak tylko w gwoli ścisłości.
Mimo wszystko jest to stosunkowo bezpieczny związek chemiczny, który nie obciąża wątroby, ani żadnych innych narządów - na tyle by wymagane było podjęcie leczenia.
 
Psylocybina jest umiarkowanie toksyczna, to tak tylko w gwoli ścisłości.

Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę. -Paracelsus

Mowa była o hepatoksyczności, a nie toksyczności w ogóle.
 
@Huncwot @Gaara
Zobaczcie sobie kanał morpha na yt, spidersonline. Konkretny gość i wygląda jak biały Anthony rumble.

Huncwot to zajebistą kolekcję masz, u mnie tylko 15 sztuk (tylko 1 poe) :)
Ale temperamentem sporo jej brakuje do A. geniculaty, to jest dopiero wariat, grubas rzuca się na wszystko co wsadzisz do pojemnika. Dobry temat, resztę napisze jak wrócę do domu dzisiaj.
 
Gotowanie nie bardzo bo i tak większości dobrych rzeczy nie wolno mi jeść. Pająków to ja nie lubię, gadziny paskudne jak dla mnie. Z wymienionych to wóda odpada, ale dziwki czemu nie. Jeszcze jakieś pomysły? :P

Texas holdem i gotowanie. Co z wątroba?
AST i ALT wahające się w przedziałach 70-450 + przeciwciała ANA (które mogą nic nie oznaczać). Za to USG, GGTP, ALP, morfologia i cała reszta w normie, wirusów nie stwierdzono. Nie wiadomo o co chodzi, jaka przyczyna więc markery nowotworów na razie badam, jeden gastrolog na razie rozłożył ręce.
 
Back
Top