Warrior Medic - Grupa kulszowo goleniowa cz.2

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


W tym odcinku przedstawiamy kontynuację pracy nad odpowiednią mobilnością i kondycją grupy kulszowo goleniowej oraz innych mięśni ud. Prezentowana technika PIR (poizometryczna relaksacja mięśni) stanowi świetne uzupełnienie tradycyjnego stretchingu i jest szczególnie pomocna przy silnych przykurczach i ograniczeniach ruchomości. Dzięki zaprezentowanym technikom i ćwiczeniom Wasza praca nad usprawnieniem aparatu ruchu będzie jeszcze skuteczniejsza.
http://www.mmarocks.pl/trening/warrior-medic-grupa-kulszowo-goleniowa-cz-2
 
Siema. Szacun za checi, kolega wyjasniajacy cwiczenia bardzo kompentny, jednak chcialbym zwrocic uwage na kilka rzeczy do poprawki :
kup chocby tani statyw. Strasznie faluje obraz.
rob troche szersze ujecia. Np. rozciaganie przywodzieli- nie widac nawet ustawienia nog, czy stopy razem, czy jak . Czesto ujecie jest blisko i np. uciete pol glowy a reszta twarzy na pol ekranu. Strasznie ciasno sie czuje jak to ogladam.
dzwiek. Pantomima jest fajna, ale dlaczego w trakcie wykonywania cwiczen nie sa one omawiane ? same machanie rekami nie wyjasni wielu niuansow, jak napiac, gdzie poczuc itp.
tlo. Nakurwianie sztanga w tle gdy omawiane sa zagadnienia, no ok, ale skoro i tak jest glosno to czemu cwiczenia sa robione bez dzwieku ? wiem , ze zakup mikroportu to wydatek, ale jakis mikrofon na kablu tez by dal rade.
montaz. w tym odcinku pomieszane sa ujecia i nie za bardzo wiadomo, o co chodzi.
i jeszcze moje wrazenie - troche przegadane sa te materialy.
Nie obrazaj sie, bo wiedza z zakresu fizjo jest bezcenna dla trenujacych SW wiec popularyzacja jest super inicjatywa. Trzymam kciuki za kolejne, poprawione odcinki !!
 
Cenne uwagi żeby wzmocnić ten zajebisty cykl. Co do statywu, w S4 jest tyle sprzętu, że spokojnie możesz podstawić skrzynię czy coś innego, żeby złapać stabilny kadr.
 
al

dziękuje, niestety problemy sprzętowe, 3 odcinki pójdą w nieco gorszej odsłonie, a następne już z sensowną poprawą wizualną. Zapowiada się mega sporo odcinków więc spokojnie wszystko dojrzewa w Fight Travel :) Dziękuje ci, że napisałeś to mnie bardzo cieszy, bo sensowna krytyka jest budująca, przynajmniej sam nie czuje się tworząc całą platforme.
 
Hyde, ciesze sie, ze tak to odbierasz. Jeszcze raz szacun za checi, produkcje i realizacje, wiem ze duzo to kosztuje czasu i nie tylko. Troszke siedze w temacie fizjo wiec tym bardziej jestem fanem cyklu. Nawet sam podejrzalem sztuczke przy zdawaloby sie znanych mi dobrze cwiczeniach.Pozdro !!!
 
Normalnie odbieram, lepiej czuć, że ktoś chce współptworzyć ze mną ten projekt i słuchać rad, niż twierdzić, że wszystko jest mega i wszystko nieść samemu na barkach. Myślę, że po czerwcu pojawi się znaczna zmiana wizualna całego projektu. Na ten moment dzwigam to samemu więc jest czasem ciężko:) Ale wchodzę na MMA rocks i widzę wsparcie i zainteresowanie co jest budujące:)
 
Back
Top