Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Jak ja będę miał 60 lat, to będę wyglądał na 40, będę mógł jeszcze robić to, co wy staruszki dawno porzucicie. Ma to swoje wady, np. z Zusu nie dadzą mi emerytury, bo nie uwierzą.
Prawie rok śmiejemy się z mojego wyglądu, a niektórzy i tak nie uwierzyli :wall:. Cohones zawsze mówi prawdę.
 
Jak ja będę miał 60 lat, to będę wyglądał na 40, będę mógł jeszcze robić to, co wy staruszki dawno porzucicie. Ma to swoje wady, np. z Zusu nie dadzą mi emerytury, bo nie uwierzą.
Prawie rok śmiejemy się z mojego wyglądu, a niektórzy i tak nie uwierzyli :wall:. Cohones zawsze mówi prawdę.
Myślałem, że jesteś po prostu mały :boystop:

A jak to dokładnie było z tą gilotyną? :smile:
 
Jak ja będę miał 60 lat, to będę wyglądał na 40, będę mógł jeszcze robić to, co wy staruszki dawno porzucicie. Ma to swoje wady, np. z Zusu nie dadzą mi emerytury, bo nie uwierzą.
Prawie rok śmiejemy się z mojego wyglądu, a niektórzy i tak nie uwierzyli :wall:. Cohones zawsze mówi prawdę.
Ja się tylko boję że cie kiedyś pedofile porwą;(
 
Człowieku to jak wygrać kumulację w totka. Tylko zupełnie na odwrót.

A co do poddania, jestem rzodki, jak żur wielkanocny i taka prawda.

Spoko, jak siedzialem chyba z Tomkiem i Kubą i smialem sie, że ich Materla przegrał, to wiziął mnie od tylca wściekły @DanHendoTKO i też klepałem
 
Człowieku to jak wygrać kumulację w totka. Tylko zupełnie na odwrót.

A co do poddania, jestem rzodki, jak żur wielkanocny i taka prawda.
Nie badz dla siebie taki surowy, 80 kg różnicy to jednak sporo.
 
Moja perspektywa:
Wewiur twierdził, że klepać złapanym w gilotyne to beznadzieja, praktycznie nie da się w ten sposób poddać.
@Matszo92 który jest stójkowiczem twierdził co innego.
Więc spytał się Wewiura czy ten wejdzie mu pod pachę.
Wszedł.
Klepał.
Nie miał racji.
O to to, takiej relacji oczekiwałem!
:jump::rofl::applause:

Tak szczerze, to mam akurat takie doświadczenie parterowe, że wiem, iż nie lubię gilotyn. W zasadzie jedyne sparingi, to jak męczyłem młodszych bracholi- jak mi jeden raz złapał łeb tą swoją 26-centymetrową łapą, też wolałem klepnąć :shy:
 
Tak szczerze, to jednak szczęka nie zając i przy skręceniu troszkę daje się we znaki. Niemniej od pół roku brakuje mi tego, to miło poczuć jak to jest dostać w pierdziel. Tak czy siak jest okej.
Nie badz dla siebie taki surowy, 80 kg różnicy to jednak sporo.
Oj tam, średnią mieliśmy niższą niż w walce Kita vs Bedorf.
 
Kaczy jaki kierwa medialny osobnik! Wygadany że ho ho :D Dobry filmik!

@supermario tak, zdaje się że wszystko o czym mówisz jest w środku. Mogę wysłać, ewentualnie oddać przy okazji. Jak uważasz:)
Walić ten plecak, mam już drugi :) Wywal go do śmieci albo oddaj do caritasu ;) Ale dzięki wielkie za dobre chęci.
 
Przypomniałem sobie jeszcze jedną sytuację ze zlotu.

Siedzimy ja i @MuraS na przeciwko @kaczka41 z żoną. Muras zamówił jakieś żeberka, był dodane jakieś frytki i sosy, żona Kaczki też frytki z jakimś mięsem. Muras zjadł ale sosy zostały na co żona Kaczki się odzywa:

-Przepraszam, mogę zamoczyć?

Oczywiście brechta na maxa :lol::lol::lol:
 
Przypomniałem sobie jeszcze jedną sytuację ze zlotu.

Siedzimy ja i @MuraS na przeciwko @kaczka41 z żoną. Muras zamówił jakieś żeberka, był dodane jakieś frytki i sosy, żona Kaczki też frytki z jakimś mięsem. Muras zjadł ale sosy zostały na co żona Kaczki się odzywa:

-Przepraszam, mogę zamoczyć?

Oczywiście brechta na maxa :lol::lol::lol:

Zawsze była zboczona ;)
 
Back
Top