1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Walka z Pudzianowskim to dla mnie zaszczyt, znokautuję go w pierwszej rundzie

Discussion in 'Forum MMA' started by defthomas, May 18, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,775
    Zdobyte Lajki:
    26,382
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    fot. Andrzej Grygiel/PAP

- W pierwszej rundzie pokonam Pudzianowskigo przez nokaut. Jestem przekonany, że tak się stanie - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" Tim Sylvia, z którym Mariusz Pudzianowski zmierzy się w swojej trzeciej walce w formule MMA.

- On musi się jeszcze sporo nauczyć w MMA. Nie da się szybko z siłacza zrobić superwojownika. To tak jakbym ja zaczął dźwigać ciężary i chciał pokonać najlepszych strongmanów. Na pewno nie dałbym im rady. Ale muszę przyznać, że "Pudzian" ma duszę i serce wojownika. Szanuję go bardzo za to, że ma odwagę stanąć ze mną w ringu - powiedział.

- Oglądałem jego występy w zawodach strongmanów, które były często pokazywane w amerykańskiej telewizji. Kiedy widziałem go zmagającego się z ogromnymi ciężarami, nawet w najśmielszych marzeniach nie myślałem, że kiedyś przyjdzie mi się zmierzyć z nim w ringu. Walka z Mariuszem to dla mnie zaszczyt i ogromna motywacja. Nie mogę się doczekać tego pojedynku - powiedział Sylvia.

Walka Pudzianowskiego z Sylvią odbędzie się 21 maja.

Więcej w "Super Expressie"

2. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    też uważam, że pierwsza runda będzie dla Mariusza decydująca. A Tim tym bardziej musi pokazać klasę jeśli chcę wrócić na poważniejsze deski, lub chociaż odbudować się trochę.

3. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    No jeśli Pudzian pokona Sylvie to raczej Tim już nie będzie miał się po czym odbudowywać :D
    Jak tak się stanie to Pudzian niczym Fedor zastopuje czyjąś karierę ;p (O ile Tima karierę da się bardziej zastopować XD)

4. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Tim miał po prostu peszka strasznego :) Ale masz racje, zdecydowanie tej walki nie wolno mu przegrać:) a ja sam życzę mu powrotu do większej organizacji. A co Mariusz może zyskać po ewentualnej wygranie ? Moim zdaniem UFC i SF nadal będą dla niego po za zasięgiem. Ale jakieś japońce, które wielbią się we freakach, pewnie rękę by po niego wyciągnęły :)

Share This Page