1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

W Płocku rusza II edycja młodzieżowej ligi sportów walki!!!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 4, 2010.

 1. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
  Szczegóły uczestnictwa i misja ligi poniżej:

  W związku z faktem powołania do życia II edycji Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR zapraszamy wszystkie kluby w Polsce do współpracy i czynnego uczestnictwa w naszym projekcie. Podobny apel i prośbę kierujemy również do wszystkich mediów w kraju i to nie tylko do ogólnopolskich, ale i do tych o zasięgu lokalnym, o włączenie się w tworzenie MLS. Mając na uwadze dobro i rozwój sportowy polskiej młodzieży, liczymy na Państwa aktywne uczestnictwo w naszym projekcie. Mamy również nadzieję, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć dzieło o wymiarze dotąd niespotykanym w kategorii – sporty walki w Polsce a w MMA i K-1 szczególnie.


  Liga SPARTANWEAR  została powołana do życia głównie z myślą o starcie w niej  młodzieży w wieku od 14 do 21 lat, ale jeśli warunki organizacyjne pozwolą to organizatorzy dopuszczają również do zawodów zawodników przekraczających 21 lat. Rywalizacja w formułach: low kick; K-1 oraz Muay Thai będzie rozgrywana na ogólnych zasadach PZKB. Rywalizacja w formule low-kick będzie przeznaczona dla grup wiekowych od 14 lat, natomiast  rywalizacja w formule K-1 będzie przeznaczona dla grup wiekowych od 16 lat.  W formule MMA będą obowiązywać przepisy Shooto klas C+ i B. Kryterium przydziału do klasy B jest standardowe dla Shooto, C+ i jest traktowana jak „zwykła” C. Start zawodników w MLS w tej klasie, nie uniemożliwia startu w klasie C na zawodach z cyklu Polskiej Ligi Shooto. Rozgrywki w – boks, karate czy Sanda będą rozgrywane w oparciu o amatorskie przepisy związkowe tych dyscyplin.

  Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych przykładach z Japonii, Holandii oraz Niemiec.  Jako organizatorzy pragniemy połączyć wiele trudnych i „gorących” tematów dnia codziennego z rywalizacją sportową. Jest to projekt długoterminowy, wymagający zaangażowania fachowców z różnych dziedzin, w tym sportu, polityki społecznej i socjalnej. Bezpośrednimi adresatami ligi są wszyscy młodzi sportowcy, którzy już są zrzeszeni w klubach sportowych a Liga SPARTANWEAR umożliwi im dalszy rozwój sportowy przez możliwość regularnych startów w zawodach sportowych. Najlepszym zawodnikom umożliwi awans do kadry Polski oraz udział w obozach i zgrupowaniach sportowych. Większość z adresatów dzięki startom w lidze dostanie szansę udziału w innych zawodach krajowych czy zagranicznych. Pośrednimi adresatami projektu jest pozostała młodzież, ich rodzice oraz opiekunowie. Nie jest tajemnicą, że coraz mniej młodych ludzi „garnie” się do czynnego uprawiania sportu. Z roku na rok coraz więcej młodych ludzi ma problemy z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zakładamy, że nasze działania łączące sport z profilaktyką w zakresie uzależnień i wsparte przez jednostkę prewencji Policji w Płocku i MONAR w Płocku, pomogą młodym ludziom znaleźć właściwy sposób na życie i pozwolą w tym życiu osiągać sukcesy. Zakładamy, więc, że sport stanie się drogą do sukcesu.
  Jako organizatorzy tego projektu mamy również doświadczenie i wiedzę w łączeniu i integracji środowisk z ludźmi sportu. Od lat  uczestniczymy w różnych wspólnych akcjach, pragniemy tę idee wprowadzać i w tym projekcie. Będziemy chcieli organizować różne imprezy współtowarzyszące MLS, dające możliwość integracji i współpracy tychże środowisk np. konferencje, wspólne przywitanie jesieni, zimy czy spotkania tematyczne z Policją, Monarem. Mając na uwadze lokalny patriotyzm oraz przywiązanie do regionu „małej ojczyzny”, jakim jest dla nas Płock. Będziemy jednocześnie z kampanią reklamową Ligi SPARTANWEAR prowadzić kampanię reklamową regionu Płocka. Doświadczenie w promowaniu wydarzeń sportowych oraz woj. mazowieckiego nabyliśmy przy realizacji międzynarodowych imprez: ANGELS of FIRE oraz SPARTANWEAR.

  Będziemy prowadzić kompleksową kampanię promocyjno – reklamową MLS z wykorzystaniem wszystkich dostępnych nam metody informacyjno – reklamowych. Począwszy od mobilnych reklam samochodowych, konferencji dla mediów lokalnych oraz mediów ogólnokrajowych, poprzez spoty reklamowe w stacjach radiowych, oraz w internecie. Będą rozprowadzane plakaty i ulotki. Na każdą z imprez będziemy zapraszać ludzi polityki, kultury, nauki oraz gwiazdy sportu
  Dołożymy wszelkich starań, aby MLS stała się przykładem i wzorem dla innych organizacji jak można pomóc młodzieży w Polsce i wskazać im drogę do sukcesu poprzez sport.

  Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR w Płocku:

  ORGANIZATOR Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR:

  Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płocku
  ul. Kazimierza Wielkiego 42
  09-400 Płock
  Tel./fax.: + 48 024 264 30 38

  plkb@plkb.pl ; biuro@k-1.pl

  Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polska Liga Kick – Boxingu
  Marcin Kansy – kom. +48 502 409 534

  Promotor MLS
  Tadeusz Kopciński – kom. +48 601 388 767


  W Płocku rusza II edycja młodzieżowej ligi sportów walki!!!
   
 2. mokah

  mokah Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  Jun 5, 2010
  Komentarze:
  2
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Jakie są warunki otrzymania walki o pas ??
   
 3. Steryd

  Steryd Jungle Fight
  Welterweight

  Dołączył:
  May 7, 2009
  Komentarze:
  291
  Zdobyte Lajki:
  2
  Punkty:
  1,790
  Dobre pytanie :)
   
 4. menadzer

  menadzer Oplot Challenge
  Middleweight

  Dołączył:
  Apr 23, 2010
  Komentarze:
  83
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  ….nominację zawodnikom do walk mistrzowskich w MMA będzie przyznawać komisja składająca się z czołowych trenerów klubowych (MMA, jujitsu oraz grappling) na podstawie wcześniej osiąganych wyników w: I edycji MMLKB w Wyszogrodzie oraz w Polskiej Ligi Shooto
   
 5. mokah

  mokah Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  Jun 5, 2010
  Komentarze:
  2
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  A k-1 ?
   
 6. menadzer

  menadzer Oplot Challenge
  Middleweight

  Dołączył:
  Apr 23, 2010
  Komentarze:
  83
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  ….na podstawie wcześniej osiąganych wyników w: I edycji MMLKB w Wyszogrodzie oraz ranking PZKB
   
 7. Chev Chelios

  Chev Chelios Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Nov 18, 2009
  Komentarze:
  42
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  a ja mam pytanie jak to jest w praktyce z dopuszczaniem zawodnikuw ktorzy maja powyzej 21 lat ?
   
 8. Chev Chelios

  Chev Chelios Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  Nov 18, 2009
  Komentarze:
  42
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  *zawodników, przepraszam az mnie w oczy zakulo [tak bywa po przepiciu]
   
 9. menadzer

  menadzer Oplot Challenge
  Middleweight

  Dołączył:
  Apr 23, 2010
  Komentarze:
  83
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  ….w I edycji nie było żadnych problemów, startowali praktycznie wszyscy którzy zgłosili swój udział, chyba, że nie było dla niego przeciwnika. Podejrzewam że i obecnie nie będzie problemów
   
 10. longer9991

  longer9991 Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  Apr 21, 2010
  Komentarze:
  6
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Czy amatorskie Mistrzostwa Polski MMA też będą brane pod uwagę do walk mistrzowskich?Ponieważ nie walczyłem na ALMMA ani MMLKB ale mam znaczące sukcesy w imprezach wymienionych wyżej
   

Share This Page