1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

W MMA wszystko jest możliwe

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 24, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,777
    Zdobyte Lajki:
    21,972
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Jak z tym sparingiem bokserskim z Marcinem Najmanem, na który się umawialiście?

Ja z pewnością podejmę rękawicę i ten sparing na pewno się odbędzie, ale bez całej medialnej otoczki. Może pojawi się w internecie jak ktoś nagra go telefonem komórkowym. Ogólnie mam apel do wszystkich sportowców i ludzi zajmujących się sportem. Nie mówmy o Marcinie jako o sportowcu, bo nim nie jest. Jest bardzo dobrym showmanem i w tej roli mi absolutnie nie przeszkadza, ale nie nazywajmy Najmana sportowcem. Nie pozwalajmy wypchanym ptakom latać, bo wypchane ptaki są od tego, żeby stały i służyły za dekorację. Ten sparing jednak się odbędzie. Może gdzieś w piwnicy, w rękawicach lub bez, ale bez nagłośnienia.

Będziesz kibicował Salecie w walce z Najmanem?
    Dwa tygodnie temu uczestniczyłem w treningu technicznym Przemysława Salety. Muszę przyznać, że jest bardzo trudnym przeciwnikiem jeśli chodzi o stójkę. Nie daję Marcinowi żadnych szans w tym starciu. Saleta jest świetnie przygotowany kondycyjnie, w trakcie 10-minutowego sparingu w ogóle się nie zasapał, a to dobra baza do walki na dystansie dwóch rund i ewentualnej dogrywki. Może jedyna szansa Najmana to taka sytuacja jak w walce Damiana Grabowskiego z Michałem Kitą, gdzie Kita miał przewagę, ale wypadł z ringu i ta walka mogła równie dobrze potoczyć się inaczej.
    Może Najman postawi na parter? Podobno trenuje w tej płaszczyźnie.
    Słyszałem, że gdzieś trenował, ale nie chcę o tym mówić, bo mnie przy tym nie było. Trening to pojęcie względne. Jedni trenują 2 razy dziennie, a inni 3 razy w tygodniu. W Częstochowie są dwa kluby, w których można poważnie trenować. Mój i Wydra Gym. Do mnie Najman nie przychodzi, do Wydry też nie. Może chodzi gdzieś na salkę na worek, ale w treningu do walki potrzebny jest trener i sparingpartner. Nie mówmy więc o wejściach w nogi, obaleniach i innych elementach, bo to rzeczy, nad którymi się ciężko pracuje.

Jaki masz typ na walkę Mariusza Pudzianowskiego z Butterbeanem?
    Trenowałem z Mariuszem siłę przez 2 tygodnie i muszę przyznać, że jest bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie. Pracował z nim Michał Garnys i są postępy. Nie wiem jak z techniką, bo trenował oddzielnie. Mam nadzieję, że nie będzie wdawał się w wymianę ciosów z zawodowym bokserem, który ma na swoim koncie kilkadziesiąt walk. Bardzo chciałbym, żeby „Pudzian” wygrał tę walkę, ale nie mam żadnego typu. Swojej walki i Przemka walki jestem pewny, ale tutaj ciężko coś przewidywać.

Rozmawiał Paweł Kowalik

W MMA wszystko jest możliwe

2. Bodzio44

Bodzio44 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    330
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nic dziwnego że Saleta jest mocny w sójce w końcu to bokser co prawda emerytowany.
    Ciekawe czy Kawulski,Kułak mówią prawdę o Pudzilli czy to tylko dobra mina do złej gry ;p

3. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Good Job Escobar, WAR KOCIAO!!!

4. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Saleta to nie tylko były bokser, ale również, a może przede wszystkim kickbokser.
    Dowda by sub.

5. emcess

emcess Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @Tens
    tez mam nadzieje, ze Dowda by sub : )

apropo Salety to tak jak Kułak nie daje Najmanowi kompletnie zadnych szans.

6. Koper2007

Koper2007 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,103
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Jedziesz Kociao :P

7. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,623
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Szczecin
    Dowda sub jak nic. Jest mega forma :D lepsza niż przed Zikiciem na 200%

8. mmaniasty

mmaniasty Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    154
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    dobrze gada krzysiek,dac mu wodki

9. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    powiem tak: najman trenuje z kosteckim na warszawskim awf (najman nawet go obala…jezeli kostecki stoi w bezruchu) wiecej gada o “strategii” niz trenuje, chociaz kostecki widać ze sie stara pomoc,

pudzilla odszedł od okninskiego, trenował na biezni w aplauzie, przygotowywał sie kondycyjnie, zrzucic kilka kg, moim skromnym zdaniem walka ustawiona, bo jak promotor moosin buterban, znokautuje pudziana to w jaki sposob bedzie go dalej promować

walka kulaka z dowda zupelnie nie potrzebna, chlopaki z tego samego teamu, lepiej niech walczą z zagranica

mam nadzieje ze młodzi stłuką górskiego

wystarczyłby jeden freakshow, po co ta walka salety z najmanem?

10. MirJitsu

MirJitsu Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    508
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Odniose sie [​IMG]

Do Najmana moze nie..

To ze Pudzilla odszedl od Okninskiego to dobrze, chlop zmarnowal mu rok treningow pierdolami, gdzie nic sie nie nauczysz, procz wyniesienia (ktorego i tak pewnie u chlopakow z zapasow sie nauczyl).

Kulak – Dowda, powinno byc o pas. Dowda by submission, mam nadzieje, na cos pieknego w jego wykonaniu [​IMG]

Waga lekka, mam nadzieje, ze ktorys mlody zawalczy [​IMG]

11. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    dowda z kulakiem z jednego teamu? chyba cos ci sie pomylilo [​IMG]
    mam wielka nadzieje ze dowda wygra przez poddanie z czego co wiem jest w mega formie
    gorski pewnie dostanie ten zawodnik nigdy mnie nie przekonywal swoimi walkami i umiejetnosciami… a niedawno co niektorzy mowili ze spokojnie dalby rade irokezowi [​IMG] tak jak bylo z samym marcinem heldem dostal jedna walke i juz caly szum w okol niego znikl (nie ujmuje mu umiejetnosci wprost przeciwnie podziwiam go za umiejetnosci i osiagniecia w tym wieku) o irokezie tez kazdy mowil ze ma slaby parter i stojke tez taka sobie a teraz kazdy sie nim jara [​IMG]
    freakshowu to nawet nie komentuje bo brak mi do tego slow…

12. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    mirjitsu zgodze sie z tym ze dobrze ze pudzian odszedl z dwoch powodów.

po pierwsze mirek moze sie skupic na treningach wiekszosci chlopakow
    po drugie, po co pudzilli trener skoro on i tak “wygra” bez trenera

a jak sadzisz pudzian czego wiecej powinien sie uczyc jak tylko grapplingu i ground and pound, po cholere mu stójka? skoro rzekomo trenujac kilka lat boks i karate, na treningach u trenera boksu nic nie pokazał, nie potrafił wyprowadzic ciosu, a jego lowy nie działaly na silve, rzekomo kopie jak koń (ale to tylko opinia experta najmana)

przed mirasem trenowal w akademi walkik muay thai u dimy, chlopaki opowiadali ze nigdy nie widzieli takiego beznadziejnego przypadku jezeli chodzi o stójke

13. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    wand KSW TEAM, o ten team mi chodziło

14. terek80

terek80 Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    520
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    tez mi sie wydaje ze walka Pudz vs Butterbean ustawiona, bo nie ma tu logyki

15. RaV

RaV BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    800
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,790
    Sowiński niech zleje Górskiego tyle powiem! Bardzo ciekawy jestem walki Kułaka z Dowdą, Myślę, że Kułak musi skupić się na obronie przed obaleniami i kontrolować walkę w stójce tak jak to zrobił z Nobregą. Nie wiem jak teraz z formą Daniela, ale jeśli zawalczy tak jak z Zykiciem to Kułak przez decyzję.

16. Guest

Guest Guest

Denerwuje mnie trochę to wszystko. Najpierw Kułak robi filmik na których widać jakieś straszne spięcia, a tutaj nagle mówi, że nie ma żadnych problemów wszystko jest załatwione dogadali się i że to tylko poza medialna…. Takie pozy twardzieli, żeby po chwili zaprzeczyć. Tak to odbieram. W stanach jak już się robi trash talk to tak jak w walce Silva vs Sonen albo Tito vs Shamrock robi się to do końca a nie, po tygodniu czy dwóch “to tylko pozy medialne”

17. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    miejmy nadzieje ze 2 berserker obije kulaka wczesniej zrobil to juz materla [​IMG] a tak w ogole to taki z niego model jak z koziej dupy trabka… zeby tylko znow nie zrobil takiego slabego wejscia jak ostatnio [​IMG] najwieksza wies jaka w zyciu widzialem..

18. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,777
    Zdobyte Lajki:
    21,972
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Takie wejścia sprzedają bilety na galę, robią oglądalność i przekładają się w prosty sposób na popularność zawodnika co w prosty sposób przekłada się na $$$. Nie ma w nich nic złego

19. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    podobaja mi sie wejscia na ring na walkach bokserskich, ksw probuje zrobic show, ale nie zawsze wychodzi czyt. wjazd kułaka na 13,

po ostatnim trailerze i coraz wiekszej miłosci do grapplingu stawiam na dowde, w ogole team berserker pokazuje najlepsze mma w kraju.

p.s. niestety nie trenuje w szczecinie

20. Lucash

Lucash Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,790
    WAR KUUUUUUUUŁAK !!!

Share This Page