1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Węgierscy rywale Polaków na Fighters Arenie

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Aug 4, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Węgierscy rywale Polaków na Fighters Arenie

2. terek80

terek80 Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    519
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Nastula- Atilla Wegh chyba

3. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    menedżment Nastuli nie mógł się dogadać z KSW a dogadał się dużo mniejszą organizacją ? :] chyba po znajomości i za darmo [​IMG]

ale jeśli by to był Atilla to był by to bardzo fajny pojedynek [​IMG]

Atilla miał peszka ostatnio na KSW,chociaż pokazał się z dużo lepszej strony, no ale taki już jest ten sport [​IMG]

4. scirea

scirea Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    żaden z podanych już przeciwników Polaków nie wygrał jeszcze walki w MMA. Chyba jednak mogą mieć problem z rywalizacją z KSW o zainteresowanie kibiców [​IMG]

PS: poziom popularności MMA na Węgrzech jest niski czy zawodnicy z “łapanki”?

5. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Nie mam nic przeciwko debiutantom i zawodnikom z małymi rekordami... o ile na polskich galach daje się szanse głównie Polakom.

6. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Możliwe, że zawodnicy mają jednak jakieś wygrane. Na sherdogu mogą być braki z tak egzotycznych miejsc.

7. pts00

pts00 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    63
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    na stronie organizatora tak wygladaja rekordy

Marcin Bandel 20 y. 91kg ( 1-1-0 ) – Blahó László 33 y 91kg ( 0-0-1 )
    Marcin Burzynski 31 y 71kg ( 1-0-0 ) – Szűcs Gergő 20 y. 72kg ( 1-0-1 )
    Pawel Pawlak 22 y. 84kg ( 2-0-0 ) – Ács László 25 y. 84kg ( 1-0-1 )
    Tomasz Jeruszka 32 y. 81kg ( 4-4-0 ) – Koncz Gábor 32 y. 81kg ( 1-0-4 )
    Jordan Bloch 77kg – Dencinger Dávid 19 y. 77kg ( 0-0-0 )
    Lukasz Kasniewski 71kg – Gáncs Dániel 19 y. 71kg ( 0-0-0 )
    Leszek Wojtczyk 84kg – Gábor Péter 24 y. 84kg ( 0-0-0 )
    Bartek Kopera 65kg – Polgár Tamás 25y 65kg ( 1-0-0 )

8. pts00

pts00 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    63
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    zresztą ta gala się nie odbędzie bo pewnie nawet 1000 biletów nie zejdzie w przedsprzedaży. nie wiem kto wymyślił robić gale z tak marna karta przed ksw.

dziwie się ze nikt nie robi gali wwa tam posucha z mma żadnej gali w tym roku

9. MadMax

MadMax Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    86
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie kracz, że się nie odbędzie, ja liczę, że będę miał okazję porównać KSW z debiutancką imprezą w tym samym miejscu i w krótkim odstępie czasu, bo KSW coraz mniej mi się podoba i będę mógł sprawdzić, czy ja tylko wydziwiam, czy naprawdę KSW tak zmarniało:)

No, jakby to Attila Vegh miał walczyć z Nastkiem, to już na to warto do Łodzi pojechać, ale ja o jakimś Japońcu słyszałem.

A rekordy Węgrów mizerne, ale Venom ma rację, że tam wiele gal przechodzi bez echa w świecie, chyba ze 3 lata temu byłem tam na gali o której nigdzie potem nie słyszałem, walczyli tam głównie kempocy i zapaśnicy i całkiem niezłe to było.

10. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Zdecydowanie wydziwiasz. Ponadto być może oszalałeś, skoro chcesz porównywać KSW14 z galą, której rozpiskę w 40% stanowią totalnie anonimowi Węgrzy.

11. MadMax

MadMax Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    86
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Czy wydziwiam to się właśnie okaże. Poza walką Błachowicza główna karta KSW to będzie cyrk, nadzieja w turnieju który jak ostatnie KSW pokazało może się zmienić w ostatniej chwili i będzie kapa.

Niby czemu mam nie porównywać tych gal? Wybieram się na obie i wcale nie będę zdziwiony, jeśli lepsza okaże się ta z “anonimowymi Węgrami”. Ostatnio byłem na dwóch galach w Katowicach- KSW i MMA Challengers i to ta druga była bez porównania lepsza. Ponadto porównywać je będę biorąc pod uwagę , że jedna to weteran, a druga to debiut, o czym zresztą pisałem wcześniej. Jeśli tego nie ogarniasz to sam masz nierówno pod sufitem(to tak drogą rewanżu).

12. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jesteś zwykłym ignorantem jeżeli kartę KSW nazywasz cyrkiem, przy czym na rozpiskę FA patrzysz z nadzieją. W pierwszym przypadku masz tylko dwie walki do których aspektu sportowego można mieć obiekcje. W pozostałych biorą udział czołowi polscy i europejscy zawodnicy. Czym odpowiada FA? Zgrają amatorów zza granicy plus wielką zagadką, która może okazać się gorszym wydarzeniem niż owe cyrkowe pojedynki KSW. Z całym szacunkiem jaki mam dla Pawła Nastuli, dwa miesiące temu wybiła mu czterdziestka a w akcji nie widzieliśmy go od dwóch lat, kiedy to zaprezentował się tragicznie. W dodatku jeszcze nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem.

Oczywiście nie ma to nic do rzeczy jeżeli idzie o widowiskowość walk (co nie zmienia faktu, że Twój pogląd jest... szalony). Problem w tym, że do gali przede wszystkim musi dojść.

pts00 nie zapesza tylko dzieli się racjonalną obawą, którą ja niestety muszę podzielić. Będę szczerze zdziwiony jeżeli ta impreza się odbędzie. Mi się wydaje, że organizatorzy podpalili się sukcesem RingXF. Być może zawodnicy z rozpiski cieszą się w Łodzi taką popularnością jak Adam Zając (pytanie do Venoma), ale ten termin może być zabójczy nawet dla lokalnego patriotyzmu.

EDIT: Do zmian w turnieju może dojść, ale wątpię by wykruszyły się 3 nazwiska z 6 już ogłoszonych, a tylko wtedy ten turniej mocno by podupadł.

13. b.boy181

b.boy181 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    40
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tak wogole to ta organizacja to tak troszeczke delikatnie mowiac pozyczyła sobie troche nazwe od tez młodej organizacji ktora miała miejsce pare miesiecy temu w Zielonej Gorze,chodzi mi tu o EFA(Estreme Fight Arena) niewydaje wam sie…??

14. BiggLebowski

BiggLebowski Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    61
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bilety schodzą fatalnie, wogóle wydaje mi się, że bardzo kiepska reklama, prawie wszystkie miejsca wolne jak na razie, faktycznie sztab menadżerski Nastka coś kiepsko sobie radzi, powinien walczyć na KSW, albo w jakiejś dużej organizacji, bo ta gala to chyba będzie klapa

15. RaoulDuke

RaoulDuke Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Na galę przyjdą przede wszystkim kibice Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy w zwyczaju mają kupować bilety w dniu meczu/gali. Tłumów nie będzie za to atmosfera na pewno wspaniała i warto przyjść chociażby ze względu walki Jordana Błocha ;)

16. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    jak Sztab Nastka krzyczał sobie nie wiadomo ile to teraz, muszą walczyć na takich galach.

17. marius

marius Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Patent jak w boksie na kilogramy gosci ktorych nikt nie kojarzy i jeszcze z jednego kraju bo transport taniej wyjdzie, moze sie dogadali i jako wycieczka szkolna przyjada. A generalnie to pytanie do organizatora w Polsce niema zawodnikow?

18. MadMax

MadMax Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    86
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    GLF- proszę Cię, jaka europejska czołówka w KSW? Jest Błachowicz vs Tabera i to jest faktycznie czołówka, na tą walkę czekam i to będzie coś, jeśli Tabera formę zrobi (chociaż co by nie zrobił nie wierzę w przegraną Janka).

Walki takie jak Kułak vs Dowda też uważam za cyrk, jeśli Ty myślisz, że to będzie śwetna walka to Ciebie mam za ignoranta, co do Pudzianów i Najmanów myślę, że się zgadzamy.

Mam nadzieję, że się nie powykruszają zawodnicy z turnieju, bo wygląda to w tej chwili super, ale na ostatniej KSW też super wyglądało (ale dobra, nie kraczę już, żeby nie było).

Magda, Jordan, Leszek są popularni w Łodzi i walczą też efektownie, co do Nastuli to nie podzielam Twojego pesymizmu (chociaż zgadzam się z Tobą w ocenie jego ostatniej walki).

Węgrzy to jak wszyscy wiemy zagadka, no ale niespodzianka może być w tym momencie tylko miła.

A ostatnio odbywające się nowe gale trzymają świetny poziom( jedynie ta z Opola mi się nie podobała).

No i faktycznie brakuje mi tu w rozpisce Adama Zająca, liczyłem, że go zobaczę na tej gali, szkoda.

19. pts00

pts00 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    63
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    MadMax na tej gali bija się ludzie związani z ŁKS wiec Zająca nie zobaczysz:)

znam trochę ten rynek i wiem ile kosztuje wynajęcie takiej sali jak atlas arena. domyślam się ile musiał dostać Paweł Nastula ze zgodził się na walkę i w tym momencie już wiem ze jest to nieopłacalny biznes, chyba ze sponsora maja który wykłada dużo kasy

A co do sukcesów innych gal pogadaj z organizatorami ile zarobili. Bo sukcesem jest zarobek a nie to ze gala wyglądała dobrze i miała świetną kartę.

O turniej do 70 kg bym się nie martwił bo jest naprawdę wielu dobrych zawodników do 70 kg w eu

20. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ręce opadają.
    Niko Puhakka w ostatnim rankingu GnP znajduje się na 7 pozycji i wyprzedza go tylko jeden zawodnik nie walczący w UFC. Fightmatrix plasuje go na pozycji 152 (dla porównania jedno oczko wyżej od Irokeza). Per Eklund nie jest notowany, zapewne dlatego, że nie walczył od lutego 2009r. Mimo wszystko należy mieć na uwadze, że potrafił wykręcić zwycięstwo w UFC i ma na koncie walkę z jednym z najlepszych lekkich na świecie - Tatsuyą Kawajirim. Górski (FM#215), Kornik i Mankiewicz to zawodnicy wyróżniający się na polskiej arenie. Żadne nazwisko z rozpiski FA nie może się z nimi równać {no może Jordan}. Tokudome to zawodnik na tyle perspektywiczny, że dostał szansę walki w Sengoku i skrzętnie ją wykorzystał. Myślę, że sam jeden jest więcej wart niż cała ta węgierska ekipa.
    Model i Kociao to jedni z najlepszych w swojej dywizji w kraju. Nie twierdzę, że walka będzie miła dla oka, ale jeżeli Ty uważasz, że zanosi się na cyrk to proponuję Ci iść na spacer w celu przewietrzenia szarych komórek.

Każdy ma prawo do własnej opinii, ale jeżeli ktoś wypisuje, że po karcie FA spodziewa się więcej niż po KSW (choć ostatecznie walki mogą okazać się bardziej emocjonujące) to bądź jest szalony, bądź jest zawistnym ignorantem.

Nie wiem jak na dzień dzisiejszy tę kadrę Węgier można oceniać lepiej niż bokserskich oponentów Najmana i wiązać z ich występami jakieś większe nadzieje.

EDIT: Nie zrozum mnie źle, życzę organizatorowi sukcesu, ale nie wróżę mu go. Poza tym zamiast tych Węgrów (mam przeczucie, że to ma być mięso armatnie dla lokalnych zawodników) można było dać szansę innym Polakom.

Share This Page