Ukryte działy na forum

Jest zablokowany, żeby wejść musisz spełniać warunki

Limit postów 300 i lajków 50.
Jeśli tak jest, to jest słabe. Jestem na tym forum dobre kilka lat. Staram się pisać jak mam coś sensownego do powiedzenia. Nie bawi mnie nabijanie postów na akord. Przez to zablokowano mi wejście do tematu, z którego często korzystałem, chcąc nadrobić to, czego nie miałem szans zobaczyć live.
 
Jeśli tak jest, to jest słabe. Jestem na tym forum dobre kilka lat. Staram się pisać jak mam coś sensownego do powiedzenia. Nie bawi mnie nabijanie postów na akord. Przez to zablokowano mi wejście do tematu, z którego często korzystałem, chcąc nadrobić to, czego nie miałem szans zobaczyć live.
napisałeś 5 komentarzy przez 5 lat. Jak korzystałeś często z tematu wideo z walk to mogłeś napisać chociaż "dzięki" w odpowiedzi.
 
Staram się pisać jak mam coś sensownego do powiedzenia.
napisałeś 5 komentarzy przez 5 lat
giphy.gif
 
napisałeś 5 komentarzy przez 5 lat. Jak korzystałeś często z tematu wideo z walk to mogłeś napisać chociaż "dzięki" w odpowiedzi.
Gdyby każdy pisał "dzięki" w odpowiedzi, to znalezienie linka w takim bajzlu zajęłoby dłużej niż użycie googla...
 
Jeśli tak jest, to jest słabe. Jestem na tym forum dobre kilka lat. Staram się pisać jak mam coś sensownego do powiedzenia. Nie bawi mnie nabijanie postów na akord. Przez to zablokowano mi wejście do tematu, z którego często korzystałem, chcąc nadrobić to, czego nie miałem szans zobaczyć live.
No to mało miałeś coś sensownego do powiedzenia :neildegrassewhoa:

to taka mała lekcja przy okazji, jeśli chcesz nabić postów, dowal komuś, jest tu kilku trolli, dopierdalasz im i zara lajki leco :poke:
 
No tak najlepiej, niech większość tematów będzie wjebane od 10 000 komentarzy i 15 lat stażu.

Tak jak napisał @myszkerss, są lepsze sposoby aby pozbyć się niechcianych gości, chociażby samo założenie konta..
 
napisałeś 5 komentarzy przez 5 lat. Jak korzystałeś często z tematu wideo z walk to mogłeś napisać chociaż "dzięki" w odpowiedzi.
Problem w tym, że pojawiały się prośby sugestie by nie zaśmiecać, takimi "super" dzieki itp. Ja się stosowałem. dziękowałem, ale na priv najczęściej Vorankowi
 
Zapytaj Voranka, czy otrzymał ode mnie podziękowania na email. Jeśli potwierdzi, to jak, przyznasz się że się myliłeś? Czy W ramach zadośćuczynienia podeślesz linka do ściagniecia Gromdy :P
 
O co chodzi z tym, że niektóre newsy są widoczne tylko z poziomu strony głównej? Ewentualnie ja jestem jakiś pierdolnięty i nie mogę znaleźć? Na przykład z dziś:
Nie widzę tego tematu nigdzie na forum. Także na dole, w sekcji komentarzy wygląda to tak:
Zrzut ekranu 2021-09-06 172742.png

Podczas gdy w innych tematach tak ("Rozpocznij dyskusję"):
Zrzut ekranu 2021-09-06 172755.png

Nie jest to pierwszy, ani drugi, ani nawet trzeci taki przypadek. Czy to błąd, czy celowe działanie? Bo widziałem takie przypadki dotychczas w newsach, nazwijmy to, kontrowersyjnych i inbogennych.

@Cloud
@Dzihados
@defthomas
 
Back
Top