UFC w Hamburgu - gdzie obejrzeć w Warszawie?

Pontus

Jungle Fight
Light Heavyweight
Panowie,
Jak się okazało, jutro moja dziewczyna urządza sabat czarownic, dlatego nie mogę obejrzeć w domu gali. Czy ktoś z Was wie może, w jakim pubie albo knajpie w Warszawie znajdę transmisję? Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
Panowie,
Jak się okazało, jutro moja dziewczyna urządza sabat czarownic, dlatego nie mogę obejrzeć w domu gali. Czy ktoś z Was wie może, w jakim pubie albo knajpie w Warszawie znajdę transmisję? Z góry dzięki za odpowiedź :)
City24
Ale obsługa się zjebała tam
 
@Pontus te lokale posiadają ESC, nie wiem czy będą transmitować UFC, ale możesz spróbować: City 24, Przejście, Champions, Level Up (tutaj nie ma 100% pewności, pozostałe lokale mają na 100% ESC)
 
Właśnie do mnie dzwonili z informacją, że nie będzie transmisji @ozzzzi
Znacie może jeszcze jakieś inne miejsca?
 
jak wyglada ogladanie ufc w takich miejscach? transmisja jest max sciszona czy da rade posluchac komentatorow ??
 
W Champions też jest transmisja. W Przejściu jest dzisiaj wieczór karaoke. Nie dziwię się, że UFC nie chce wracać do Polski.
 
jak wyglada ogladanie ufc w takich miejscach? transmisja jest max sciszona czy da rade posluchac komentatorow ??

W browar de brasil pamiętam, że oglądałem jakieś KSW - był chyba wtedy dźwięk, chociaż siedzieliśmy na dworze. Głowy sobie za to nie urwę - dawno to było. Okaże się za godzinę.
 
Back
Top