UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

lecimy na hale. moze nas pokaza chociaz zawalilismy bo nie mamy zadnych flag i szalikow. bida
 
Jak ogólnie sytuacja w Hamburgu?
Pogoda, parkingi przy hali?
Michi?

pogoda przez cala droge zajebista. teraz cos sie zjebala o momentami rzuca deszczem. jedziemy jednak busem na hale. damy znac jak z parkingiem

michi ? jak bedzie chcial to sam opowie
 
No i chuj. Autobus odjechal i czekam na nastepny o 00:10. Myslalem, ze do mnie na wioske jedzie dopiero cos rano a tu prosze jaka niespodzianka. HamburgTrip trwa w najlepsze i nie chce sie skonczyc. Pozdro ziomki z busa. Wkurwienie juz mi przeszlo xD
 
No i chuj. Autobus odjechal i czekam na nastepny o 00:10. Myslalem, ze do mnie na wioske jedzie dopiero cos rano a tu prosze jaka niespodzianka. HamburgTrip trwa w najlepsze i nie chce sie skonczyc. Pozdro ziomki z busa. Wkurwienie juz mi przeszlo xD
No chujnia wyszła, dworzec zachodni nas pokonał :P a jaka sie potem apokalipsa w stolicy zrobiła, strach było z busa wysiadać ;) Ty sie uchowałeś przed tym gradem?
 
No i chuj. Autobus odjechal i czekam na nastepny o 00:10. Myslalem, ze do mnie na wioske jedzie dopiero cos rano a tu prosze jaka niespodzianka. HamburgTrip trwa w najlepsze i nie chce sie skonczyc. Pozdro ziomki z busa. Wkurwienie juz mi przeszlo xD
No chujnia wyszła, dworzec zachodni nas pokonał :P a jaka sie potem apokalipsa w stolicy zrobiła, strach było z busa wysiadać ;) Ty sie uchowałeś przed tym gradem?
A może ktoś napiszę jakaś relację jak Midern? Bo nie wiemy czy przęzyliście itd. Chyba że coś wam poważnego się stąło, to luz :D
 
Warszawa okazala sie za trudna

Hightower
Unilnalem blisko spotkania z gradem. Jak z busem?

Miszon
4 martwych walczy o zycie. Hamburg to nie przelewki
@Spamteam i dwóch ostatnich żołnierzy z oddziału pojechało w siną dal, ze względu na pogodę słowo "siną" mozna traktować dosłownie. Od tamtej pory słuch o nich zaginął ;)
 
ok, podlicze i odesle wam jutro kasiorke


jezu ale nudy. jeszcze tylko czekam az mnie ptak osra
 
Back
Top