UFC: The Ultimate Fighter 23 Finale: Team Joanna vs. Team Claudia

Kupon za 700 zl na Asie wszedł. Dzięki Aśka. :D

Btw. Na jakiej stronie obstawiacie te zakłady live ?
 
Spróbowałem, ale wywaliło błąd przy finiszu )
Jak co , to na betvictor są dwa ciekawe zakłady:
Aśka wyprowadzi więcej ciosów po @1.40
Claudia obali więcej razy po @1.44

Moim zdaniem oba zakłady mają sporą szansę na wejście:boss:

Oba zakłady weszły jak w masło. Koreański zabójca z twarzą pacholęcia też wszedł. Zawiódł tylko Matthews.(sędzia kalosz) Wieczór na 107 funtów do przodu.
 
Dziękuję Aśka! Za zwycięstwo i za odrobienie strat z euro! Nie jakieś piłkarzyki tylko JOANNA JĘDRZEJCZYK!
 
+220, zara wrzucę kupony
edit:
 

Attachments

  • kupon.jpg
    kupon.jpg
    52.6 KB · Views: 38
kto stawial na gadele :D :crazy:judasze

Ja stawiałem i typ był dobry bo praktycznie taki jak w analizie. Jeśli Aśka wygra to przez decyzję i przez rundy mistrzowskie (+3). Tak jak pisałem, kondycja u mistrzyni zrobi robotę przy zdychającej w trzeciej Gadelhy: "W ostatnim starciu Joanny, Polka doszła do decyzji z Valerie Letourneau i prezentowała się świetnie kondycyjnie. Gadelha z Aguilar natomiast już w trzeciej rundzie ciężko dyszała. Myślę, że to właśnie będzie główna różnica w tej walce: wydolność. Jeśli Joanna nie da się poddać, będzie naprawdę miała sporo przewagi w mistrzowskich rundach. Z tego powodu kurs 1.77 na mistrzynię jest bardzo atrakcyjny." :) i dlatego... zrobiłem kontrę:

zwzw.jpg


I tym sposobem tylko -27 zł

W grze cały czas:

Alvarez + Lesnar
Burns + Aldo
 

Nah, 27. Postawiłem stówkę tu i stówkę tam, czyli łącznie zainwestowałem 200 zł, a zwróciło mi się 177 zł, zatem realnej straty mam 27 zł.

Edit: sorry, chodziło mi 23 :D wstałem dopiero :X
 
Kupon za 700 zl na Asie wszedł. Dzięki Aśka. :D

Btw. Na jakiej stronie obstawiacie te zakłady live ?
bet365 lub unibet, osobiscie wole bet365 choc ostatnio tez tam coraz ciezej cos wygrac

wpadlo cos hajsu na JJ, jedynie minus, ze nie wygrala przez TKO/KO, byloby wiecej
JJ jak zwykle ratuje dupy, parter poprawila niesamowicie
 
Ja stawiałem i typ był dobry bo praktycznie taki jak w analizie. Jeśli Aśka wygra to przez decyzję i przez rundy mistrzowskie (+3). Tak jak pisałem, kondycja u mistrzyni zrobi robotę przy zdychającej w trzeciej Gadelhy: "W ostatnim starciu Joanny, Polka doszła do decyzji z Valerie Letourneau i prezentowała się świetnie kondycyjnie. Gadelha z Aguilar natomiast już w trzeciej rundzie ciężko dyszała. Myślę, że to właśnie będzie główna różnica w tej walce: wydolność. Jeśli Joanna nie da się poddać, będzie naprawdę miała sporo przewagi w mistrzowskich rundach. Z tego powodu kurs 1.77 na mistrzynię jest bardzo atrakcyjny." :) i dlatego... zrobiłem kontrę:

zwzw.jpg


I tym sposobem tylko -27 zł

W grze cały czas:

Alvarez + Lesnar
Burns + Aldo

dyskretna pussy ;)
 
dobra poszła dycha na Tate i Mussasiego czy jak to tam się pisze. Tylko po to by podbić emocje. Nie kupuję FP to chociaż tak zainwestuję.
 
@Cloud i co do przodu?lesnar i aldo wygrali

Tak, znacząco. + 400 na tych dwóch ostatnich galach :) Wszedł Alvarez + Lesnar, Burns + Aldo, Makdessi + Burns, dodatkowo rzuciłem 20 zł, że będzie poddanie w walce wieczoru (mając na myśli Mieshę), a tu jeb, poddanie :D Mega udany weekend. W banku 742 zł - do rozwalenia na UFC Fight Night: McDonald vs. Lineker :D
 
Back
Top