UFC: The Ultimate Fighter 22 Finale: Edgar vs. Mendes - rozmowy bukmacherskie

ktoś stawia na walkę

Chris Gruetzemacher - Abner Lloveras ? Ten chris jak oglądałem TUFA to takie flaki z olejem co sądzicie Abner ogarnie ?
 
Weekend zaczęty w plecy

Sage przez KO
VanZant
Theodoru

[michi mode on]

Sage jebany gówniarz wszystkich nokałtował jak leci w pierwszych rundach, postawiłem akurat piniondze to gilotyny mu sie zachciało 11!!!!1!!1 skurwieł mały, chłopiec plastikowy, nie gram go więcej !!!!1

[michi mode off]

Lecimy dalej

Aldo
Rockold vs Weidman over 2,5
Wrzosek

tasma_zpsuo2eaqv2.png



No i nie mogłem się powstrzymać przed jakąś tasmą...
 
Weekend zaczęty w plecy

Sage przez KO
VanZant
Theodoru

[michi mode on]

Sage jebany gówniarz wszystkich nokałtował jak leci w pierwszych rundach, postawiłem akurat piniondze to gilotyny mu sie zachciało 11!!!!1!!1 skurwieł mały, chłopiec plastikowy, nie gram go więcej !!!!1

[michi mode off]

Lecimy dalej

Aldo
Rockold vs Weidman over 2,5
Wrzosek

tasma_zpsuo2eaqv2.png



No i nie mogłem się powstrzymać przed jakąś tasmą...
Imo nr 7 najbardziej ryzykowny , 6 średnio
Za 1 razem przeczytałem tylko kupon... zaraza
 
Dorzucam Kawajiriego przed czasem. Ogólnie na dzisiaj:

1) Konstantin Erokhin przez TKO/KO/DQ (2.20)
2) Marcin Wrzosek (2.15)
3) Tatsuya Kawajiri przed czasem (3.15)
4) Joe Lauzon (2.75)
 
Luke Thomas typuje

Julian Erosa vs. Marcin Wrzosek

I'm not sure what sort of future either really has in the UFC, but whatever the case, I like Erosa's chances here. Wrzosek is a forward pressure kind of fighter, but lacks a lot of polished skills. Erosa isn't as physical, but has good takedown defense along the cage and a craftier set of finishing skills.

Pick: Erosa

@baju Weź tam naprostuj Luke'a bo coś nie ogarnia

Kto by się tym przejmował, co nie?
 
Tez się tego boje ze jak zwykle patriotycznie wszystkich poniosło a potem znowu będzie płacz. Osobiście nie jestem do końca przekonany co do Wrzoska choć daje więcej szans naszemu. No i też poszedlem za głosem cohones heh :D
 
Tufa nie oglądałem ale za to pamiętam walkę na PLMMA i walkę z Sakaszwilim ściągniętym kilka dni przed galą

Oczywiście na pewno Marcin poczynił od tego czasu spore postępy i walka w największej organizacji na świecie a gala w Łobzie to inna motywacja :)
Ale i tak nie wsiadam do tego pociągu bo nie lubię takich zwrotów akcji w walkach grubiej obstawionych. Mimo wszystko mam nadzieję, że Zombie ogarnie na luzie i da nam sporo radości.
z tej gali poleci :
Ferguson+Edgar+LaFlare ako 3.72 za 70zl i Zombie dla wiekszych emocji za 10zł
 
Ja wystąpię w opozycji do pozostałych forumowiczów, bo wydaje mi się, że Wrzosek przegra, najpewniej jakimś splitem. Kursy imo adekwatnie rozłożone. Obym się mylił.
Postawnione:
Mendes
LaFlare + Gruetzemacher (uważam, że jest całkiem solidny, na Lloverasa powinno starczyć)
Lobova nie stawiałem, bo w tufie ani razu nie walczył na ziemi więc nie wiadomo jak będzie wyglądał przeciwko graplerowi z dobrymi poddaniami.
 
Back
Top