UFC Rotterdam (02.09)- fotorelacja.

Wielu sie tak deklarowalo jak bylo daleko do wyjazdu i poznania kosztow takiego tripu.

Ale tak poza tym to nie ma problemu. Zapraszamy

Jakbyś mi mniej więcej nakreslil te koszty... Byłoby zajebiscie, ja nie jeden z wielu :D wybitna jednostka haha. Planowałem się wybrać właśnie w tym roku na te galę na której jesteście, ale nie siedziałem tak na Cohones, a w moim otoczeniu nie ma takich fanatyków, dziewczyna też nie chce dać się na coś takiego wyciągnąć :/ a samemu to wiadomo że po huju, tylko jak @Matszo92 nie będzie bo widzę że trochę duży jest, już mi groził, a nie mam ochoty na catchweight :mamed:
 
Jakbyś mi mniej więcej nakreslil te koszty... Byłoby zajebiscie, ja nie jeden z wielu :D wybitna jednostka haha. Planowałem się wybrać właśnie w tym roku na te galę na której jesteście, ale nie siedziałem tak na Cohones, a w moim otoczeniu nie ma takich fanatyków, dziewczyna też nie chce dać się na coś takiego wyciągnąć :/

Wszystko zalezy gdzie dana gala sie odbywa. Wyjazd do Holandii obejmujący Rotterdam i Amsterdam prawie 5 dni wyjdzie nam za wszystko okolo 2000zl - najdrozszy nasz trip. Zagrzeb najtanszy, nie pamietam dokladnie ale wyszlo cos okolo 600-700zl
 
Wszystko zalezy gdzie dana gala sie odbywa. Wyjazd do Holandii obejmujący Rotterdam i Amsterdam prawie 5 dni wyjdzie nam za wszystko okolo 2000zl - najdrozszy nasz trip. Zagrzeb najtanszy, nie pamietam dokladnie ale wyszlo cos okolo 600-700zl

Wiadomo że idzie o miejsce, jako że milionerem nie jestem to właśnie mam na myśli takie galę jak Holandia, Chorwacja, Niemcy, Wielka Brytania, coś obok nas bo to wiadomo że nie wszystkich stać żeby cała wypłatę na raz wydać ;)
 
Chodzi mi że to syf. Wbrew pozorom nawet w Holandii jaranko jest zajebane syfem bo nie ma kontroli. Ciężko znaleźć w kofikach coś dobrego. Tylko ludzie nie zwracają na to uwagi

Ty jesteś gamoniem czy tak bez przemyślenia napisałeś to co napisałeś.... gamoniu ???
 
MMAnews.gif
 
Szkoda że szef wszystkich szefów pomimo że siedział 15 metrów od nas, nie wpadł sie nawet przywitać. Pomimo osobistego zaproszenia przez jednego z nas. @defthomas #wyjebane
 
Dziwne ale inne osoby z media roomu przychodziły do nas po kilka razy ;) ale spoko.

Przyjechaliśmy do Amsterdamu i lecimy do centrum.
 
Szkoda że szef wszystkich szefów pomimo że siedział 15 metrów od nas, nie wpadł sie nawet przywitać. Pomimo osobistego zaproszenia przez jednego z nas. @defthomas #wyjebane

Tak było, ale nie dlatego że miałem wyjebane. Zaproszenie poszło od @midern @klimek1 , nie byłem pewien czy mnie nie wkręcają :) Żartuje oczywiście, bardzo fajnie się gadało z ITC przez kilka godzin a co do spotkania z wami to jakoś tak wyszło po prostu. Mam nadzieję że się dobrze bawiliście na gali, dla mnie mimo średniej rozpiski to była jedna z lepszych gal MMA na jakich byłem.

Def cały czas nam się skarżył na ochroniarzy więc nie obwiniajcie go ;)

Tak było na początku, dopiero później babka z UFC wyprostowała ochronę, generalnie było bardzo duże zamieszanie na gali z ochroną, podejrzewam że przez ostatnie wydarzenia w Rotterdamie. Dość powiedzieć że na halę z kolegą z holenderskiego portalu wchodziliśmy po kryjomy przez kotarę bo nie chcieli wpuścić tam prasy mimo akredytacji. Ja przed chwilą wróciłem do FR zaopatrzony w lokalne pamiątki więc wypad bardzo udany.
 
Back
Top