UFC Praga - Dojazdy, noclegi, bilety itd.

Między innymi po to zakładamy te tematy, żeby jak ktoś chce to mógł dołączyć.

Każdy był kiedyś nowy. Jedni zaliczyli pojedynczy epizod, duża grupa została "stałymi bywalcami" wyjazdów :D

Kurwa, znowu nie pokazało mi, że ktoś mnie cytował.

Fakt, ja po prostu początkowo miałem plan na wyjazd z jednym ziomkiem, ale ten potrzebował "czasu do namysłu", a plan był taki, żeby spróbować z Wami się złapać na miejscu. Jak ten się rozmyślił, to zapytałem innego, ten był chętny, ale sprawdziłem i biletów już nie było. I początkowo trochę żałowałem, ale mi powoli przechodziło i wtedy dojebali z Jankiem w ME i jest mi kurewsko smutno na samą myśl o tym :cry:
 
Młodym kolegom przypomnę jeszcze tylko dwie ważne zasady. Zajebiście ważne.

1. Kto wybrzydza ten nie rucha.

2. Gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie.
 
Młodym kolegom przypomnę jeszcze tylko dwie ważne zasady. Zajebiście ważne.

1. Kto wybrzydza ten nie rucha.

2. Gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie.
Ale w Czechach ciężko wybrzydzac, to piękne słowiańskie geny, aż palce lizać (po umyciu) :crazy:
 
@Cactus a widziałeś może gdzieś info, czy w pradze będzie ważenie otwarte dla kibiców?
Będzie otwarte. Od 15 można wchodzić, o 16 Q&A z Jędrzejczyk i Volkanem, o 17 ważenie, a po ważeniu JJ i Volkan będą rozdawać autografy.

Panowie, a jak to jest w dniu gali z podbiciem np. do Volkana? Będzie taka możliwość? Będę w Pradze dopiero w piątek wieczorem i właściwie to głównie sobota wejdzie na dzień UFC. W Gdańsku udało mi się podbić po ważeniu do promujących wydarzenie zawodników, a tu dopiero sobota na mieście.
 
Panowie, a jak to jest w dniu gali z podbiciem np. do Volkana? Będzie taka możliwość? Będę w Pradze dopiero w piątek wieczorem i właściwie to głównie sobota wejdzie na dzień UFC. W Gdańsku udało mi się podbić po ważeniu do promujących wydarzenie zawodników, a tu dopiero sobota na mieście.
Po gali w hotelu zawodników śmiało możesz podbijać do każdego.

Będzie otwarte. Od 15 można wchodzić, o 16 Q&A z Jędrzejczyk i Volkanem, o 17 ważenie, a po ważeniu JJ i Volkan będą rozdawać autografy.

Dzięki to wbijamy na pełnej. . . szukajcie nas w szklanym ekranie :bleed:
 
Ja nie, ale w tak dluga podroz polecam wykupic miejsce przy szybie na +1 i heja :dance:
Chyba tylko na niektórych kursach. Jadę Czwa-KTW-PRG i nie było możliwości rezerwacji miejsc. Na powrót PRG-OST-CZW już mi miejsce przydzieliło na OST-CZW.

Mam na tym kursie PRG-OST pociąg i też tylko pisze że od 200 do 200coś w wagonie A mam usiąść, a pociąg we współpracy z Leo. Nie wiem od czego to zależy, zwykle w LEO jest opcja miejsca, a w Flix nie nawet jak współpracują ze sobą.
 
Chyba tylko na niektórych kursach. Jadę Czwa-KTW-PRG i nie było możliwości rezerwacji miejsc. Na powrót PRG-OST-CZW już mi miejsce przydzieliło na OST-CZW.

Mam na tym kursie PRG-OST pociąg i też tylko pisze że od 200 do 200coś w wagonie A mam usiąść, a pociąg we współpracy z Leo. Nie wiem od czego to zależy, zwykle w LEO jest opcja miejsca, a w Flix nie nawet jak współpracują ze sobą.

ja rezerwuje miejsca duzo duzo wczesniej to wtedy sa jeszcze dostepne :D - te lepsze/droższe miejsca wiadomo znikają dość szybko
 
ja rezerwuje miejsca duzo duzo wczesniej to wtedy sa jeszcze dostepne :D - te lepsze/droższe miejsca wiadomo znikają dość szybko
Ale ja nie miałem takiej opcji w ogóle. Rezerwowałem na początku grudnia. Nawet bym dopłacił bo podróż długa, ale nie miałem takiej możliwości.
 
Ale ja nie miałem takiej opcji w ogóle. Rezerwowałem na początku grudnia. Nawet bym dopłacił bo podróż długa, ale nie miałem takiej możliwości.

Tylko teraz mówimy o jeździe pociągiem, na pociągach to ja się nie znam, ja mówię o flixbusie.

Z pociągami to do @halibut 'a
 
Back
Top