1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFC on Versus 2: Jones vs. Matyushenko – wyniki

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Aug 2, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    UFC on Versus 2: Jones vs. Matyushenko – wyniki

2. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No proszę, zamiast stawiać na Pokrajaca zaryzykowałem Kellyego. Będę trendy: 80%.
    Słusznie podejrzewałem, że Griffin nie pójdzie po rozum do głowy. [​IMG]
    Spuchnięty oczodół Howarda przejdzie do historii.

Ogólnie Japonia górą. Jak myślicie, Okami vs. Leben o pozycję kolejnego (za Belfortem) pretendenta?

Steinbeiss, Massenzio oraz Irvin "mogą się pakować". Robi się miejsce dla Dżona ;]

3. kaper

kaper Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dzon po wygranej z Tabera musi dostac w koncu szanse [​IMG]
    Gomi ładnie trafił, Jones rewelacja, ciekawe z kim go teraz zestawia

4. MirJitsu

MirJitsu Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    508
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Okami – Leben, moze byc dobre, ale osobiscie nie chcialbym [​IMG] Belfort, pozniej Okami, a Leben trzeci w kolejnosci (jesli pokona do tego czasu kogos – wiadomo).

5. Guest

Guest Guest

Jones na prawdę świr !! wielki talent!!

6. nazowski

nazowski Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jones najprawdopodobniej zawalczy z przegranym walki Jackson – Machida. TAK mi sie wydaje. Juz sie nie moge doczekac kolejnej walki tego chlopaka. Z jego umiejetnosciami, warunkami i ciaglym rozwijaniem za rok nie widze na niego goscia. Jak juz zdobedzie pas to czuje ze go juz dlugo dlugo nikomu nie odda.. [​IMG]

7. outcast

outcast Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,402
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Okami teraz mógłby wziąć walkę z Maią. Ogólnie gala mi się podobała. Nie widziałem jeszcze co prawda walk z undercardu ale jak dla mnie główna karta na plus.

8. Kleszcz

Kleszcz Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    21
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    “Bang, bang, bang ”
    I po walce… ;p

9. Hang

Hang WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,260
    Zdobyte Lajki:
    641
    Punkty:
    1,790
    Oliveira pozamiatał, ma chłopak talent. Tyson dał dupy :/

10. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Wiedziałem,że Gomi pogoni tego nudziarza Griffina [​IMG] . Wszystkie typy Griffin (decyzja) [​IMG] . Pięknie

11. Guest

Guest Guest

No to markhunto nie zarobił. Howard niestety zaprezentował się bardzo słabo. Cieszy za to bardzo wygrana Gomiego. Stawiałem na niego w typach i na szczęście się nie pomyliłem. Jones natomiast powinien już po walce z Verą dostać jakiegoś klasowego przeciwnika. Matyushenko to już styrany dziad, który nie ma żadnych poważnych atutów w swoim arsenale.

12. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Jakby Jones dzisiaj zamiast z Vladdym walczył z mniejszym Nogueirą, Machidą lub Forrestem to przegrałby przez balachę z gardy i cały jego hype by mocno przygasł. A tak hype jest jeszcze większy, a Jones miał czas na popracowanie nad grapplingiem, co zresztą było widać w tej walce.

13. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Po obejrzeniu walki jednak nie będę się zapędzać w wysokim kolejkowaniu Okamiego na liście pretendentów. Walka wyrównana, jak dla mnie pierwsza runda remisowa.

EDIT: Co do JJ i Małego Noga - jeżeli Brazylijczyk upora się z Baderem to najchętniej właśnie jego widziałbym jako kolejnego przeciwnika Jonesa.

14. Piotr Pędziszewski

Piotr Pędziszewski Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,114
    Zdobyte Lajki:
    1,243
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jones jest niesamowity. To z jaką łatwością przechodzi kolejnych przeciwników jest po prostu niemożliwe. Myślę, że dostanie teraz kogoś z pierwszej dziesiątki - strzelam Silva, Griffin, Mały Nog. Inne matchupy już nie mają sensu. Nawet jeżeli ma jakieś braki to czas żeby przetestował go ktoś z czołówki.

15. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jones to na pewno wielki talent i miażdzy dotychczasowych przeciwników, ale ciagle czekam na prawdziwy test, bo na razie bije średniaków – widać że UFC dobrze go prowadzi.

16. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Niech dadzą mu jeszcze kogoś ze słabszej półki, bo prawda jest w UFC taka, że jedna porażka może przygasić cały fejm zawodnika.

17. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Czyli lepiej sztucznie nabijać rekord? Jak widać KO w kilkadziesiąt sekund nie przeszkodziło Demianowi - osiem miesięcy później dostał walkę o pas.

18. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Teraz rzeczywiście już czas na przeciwnika z wyższej półki, ale działając ostrożnie do tej pory UFC zyskało podwójnie. Jones stał się większą gwiazdą, a jednocześnie miał czas na podnoszenie swoich umiejętności technicznych po za zapasami. Niektórzy zapominają, że on trenuje MMA zaledwie od 2,5 roku.

GLF Demian Maia debiutował w MMA dziewięć lat temu, a regularnie walczy od 2005 roku. Widzisz różnicę?

19. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @GLF – raczej walka z kimś z dołu top10, a nie od razu ścisła czołówka. Mogliby go zestawić z Griffinem czy Lil Nogiem. Jak pokona dobrych zawodników to po możliwej porażce z kimś z naprawdę wysokiej półki nie skończy tak jak powiedzmy taki Thiago Silva, który po przegranej z Machidą i Evansem zasila teraz undercard.

20. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Venom: Ale co to ma do rzeczy? Uważam, że to co napisałem obala twierdzenie Paza, iż "prawda jest w UFC taka, że jedna porażka może przygasić cały fejm zawodnika."
    Poza tym nie rozumiem dlaczego wśród fanów znajdują się zwolennicy trzymania wybranych fajterów pod kloszem. IMHO brak sensu w tym by zawodnik, który w UFC totalnie zdemolował swoich sześciu przeciwników, w następnej walce walczył z zawodnikiem nie mieszczącym się w drugiej piątce UFC.

EDIT: Paz nigdzie nie pisałem, że ma to być mistrz bądź kandydat do pasa.

Share This Page