UFC on ESPN+ 1: Cejudo vs. Dillashaw - kursy, dyskusje

Rachel jak nie wyłapie jakiegoś kopa to powinna przeleżeć PVZ moim zdaniem.
Paige jest fizycznie słabsza i w zapasach będzie moim zdaniem gorsza. Ma szanse ale przed czasem przy kumulacji ciosów bo na decyzje nie widze jej, że będzie w stanie bronić sprowadzeń.
Ja uważam odwrotnie, że to Paige będzie obalała tą Rachel. Tak jakoś mi się to układa w głowie. Dlatego lepiej ten zakład odpuścić.
:bayan:
 
grajta wężownika, bo to będzie...

giphy.gif
 
Chujowa gala do obstawiania bo duzo walk moze isc w dwie strony :/ jedyny pewniak to Gilespie i Hardy
 
O_o

Chyba niedocenianym mistrzem właśnie z uwagi na dywizję, która nie wzbudzała zainteresowania...
Niedocenianym tez z tego powodu bo bylo wiadome ze cale top 3 koguciej go robi na miekko ;) dla mnie p4p #1 to byl zawsze Jon Jones bo jest w stanie pokonac kazdego bez wzgledu na kat wagowa a gdyby wrzucic mysze z Cruzem, Tj lub nawet Codym to wiadome jakby to sie skonczylo hehe
 
Niedocenianym tez z tego powodu bo bylo wiadome ze cale top 3 koguciej go robi na miekko ;) dla mnie p4p #1 to byl zawsze Jon Jones bo jest w stanie pokonac kazdego bez wzgledu na kat wagowa a gdyby wrzucic mysze z Cruzem, Tj lub nawet Codym to wiadome jakby to sie skonczylo hehe

Sugerujesz, że Jones byłby w stanie pokonać Myszę?
 
Możesz napisać dlaczego tak uważasz że wygra przed czasem?

Mam okrutnie złe zdanie o Calderwood. Chaotyczna, dziurawa w stójce, z mizerną obrona przed obaleniami. Lipski bije dosyć mocno i zawsze podobała mi się jej oktagonowa inteligencja. Myślę, że jakoś naruszy i podda Szkotkę, przy czym 1.50 moneyline do mnie nie przemawia, bo nie lubię stawiać na debiutantów, zwłaszcza w dobie USADA i ewentualnego spompowania się.
 
Cejudo H. - Dillashaw T.J.
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
tak
2.70
Bermudez D. - Edwards T.
1.zawodnik wygra na punkty
tak
4.0

Wiem, ze Bermudez poszedł wyżej, ale kiedy ma splitem wygrać jak nie teraz

Miał być jeszcze Brown grany ale wypadł....
 
Powie mi ktoś coś o nowym przeciwniku Glovera Teixeiry ?

Jeśli Roberson miałby cały obóz przygotowawczy to bym się na niego skusił. Teixeira już powoli zbliża się do końca kariery. W stójce przewaga będzie należeć do Karla - jest szybszy, bardziej dynamiczny, lepiej poukładany technicznie, Glover potrafi tylko jebnąć mocno, ale nie zdziwię się jak nadzieje się na kontrę. Jeśli walka trafi do parteru, to powinna być gra do jednej bramki, Teixeira dużo silniejszy i Roberson jest po prostu kiepski w parterze. Dla mnie no bet
 
wręcz przeciwnie. tex ma bardzo dobry, techniczny boks, a od lujów jest roberson.

Luj to dla mnie cep Bonusa czy Popka, w którym nie ma za grosz techniki, więc się nie zgodzę. Uważam, że lepszą stójkę ma Roberson. Glover oczywiście umie boksować i będzie miał przewagę w sile uderzenia (nie szalonych cepach), ale głównie powinien się skupić na obaleniu kolorowego
 
Back
Top