UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Biletow Hightowera i Gienka nie udalo sie sprzedać i jak widac Matszo wielce szczesliwy z otrzymania darmowej wejsciowki ;)
 
Boże, ale Carly ma tyłeczek. Cudo.

:siara:
IMG_20170319_212943_569.JPG

No rzeczywiście rzeczywiście kurna cudo.

Pospolita chuda płaska dupa.
 
:siara:
View attachment 6361
No rzeczywiście rzeczywiście kurna cudo.

Wyjątkowo chuda płaska dupa.
Jaki masz problem z tym, że mi się podoba? Patrzyłem na jej tyłek z odległości jednego metra i jest mega seksowny. Jeżeli ktokolwiek to podważa to jest conajmniej podejrzany. Wkurwiasz każdego tym pierdoleniem o idealnych kobietach a jak Kaczka chciał żebyś wrzucił jakieś przykładowe zdjęcie to wymiękłeś od razu i napisałeś, że to nie forum o kobietach.
Odpuść już stary.
 
Jaki masz problem z tym, że mi się podoba? Patrzyłem na jej tyłek z odległości jednego metra i jest mega seksowny. Jeżeli ktokolwiek to podważa to jest conajmniej podejrzany. Wkurwiasz każdego tym pierdoleniem o idealnych kobietach a jak Kaczka chciał żebyś wrzucił jakieś przykładowe zdjęcie to wymiękłeś od razu i napisałeś, że to nie forum o kobietach.
Odpuść już stary.
KO dekady.
 
:siara:
View attachment 6361
No rzeczywiście rzeczywiście kurna cudo.
Pospolita chuda płaska dupa.
:benny::DC:
Jaki masz problem z tym, że mi się podoba? Patrzyłem na jej tyłek z odległości jednego metra i jest mega seksowny. Jeżeli ktokolwiek to podważa to jest conajmniej podejrzany. Wkurwiasz każdego tym pierdoleniem o idealnych kobietach a jak Kaczka chciał żebyś wrzucił jakieś przykładowe zdjęcie to wymiękłeś od razu i napisałeś, że to nie forum o kobietach.
Odpuść już stary.
:deniro::dobry:

O ja pierdzielę, piszę właśnie z OIOMu... A zaczęło się tak niewinnie... Ale po kolei:
Powiem Wam, że mamy taką nową tradycję na Sadybie - wieczorem zasiadamy na sofie, przed kominkiem. Uruchamiam nasz nowy telewizor - 27 cali, szarpnęliśmy się z Elżunią, bo Jeremiaszek zaczął niedomagać nie tylko uchem, ale i okiem. W tym telewizorze czasem słuchamy wiadomości, czasem oglądamy seriale, a czasem odpalam przeglądarkę i czytamy cohones. Ciocia Stasia parzy czaj, Jeremiaszek opowiada, jak z jednym ruskiem bił się podczas Powstania Styczniowego - słowem: beczka śmiechu i zabawy.
No i tak czytamy, czytamy i trafiliśmy na posta Jacquesa... Spojrzeliśmy po sobie...
- Nu, jakże to tak? - zapytała ciocia Stasia
- De gustibus non ... - zaczęła Elżunia (wiecie, farmaceutka, to zna łacińskie wyrazy)
- Ja bym tam z łóżka nie wyrzucił - wszedł jej w słowo mamroczący Jeremiaszek, przysuwając nos do ekranu i śliniąc się do pięknej Carly o nienagannych kształtach
- ... disputantum est - dokończyła moja żona
- O to, to, Elżunia prawi dobrze - przytaknęła ciocia - u nas we Kazakstani to gadali, że każda potwora znajdzie swego amatora, a i każdy potwór kiedyś znajdzie chętny łotwór
Jeremiaszek zachichotał
- No, weźmy tę Holc Paulinę, córkę Surmaczowej, to znaczy Żółkowskiej Joanny, czyli Agnieszkę Lubicz, córkę Pawła i Krystyny... Pamiętasz Stasiu, jak na wigilię przyprowadziła kiedyś kawalera?
- Łoj Bożesz ty mój, no toć że pamiętam... Jak malowany chłopak... A una krzywa taka, znaczy się z łurody to nidorajda! I tak ja sobie pomyślała: Bożesz ty mój, ile tyn chłopak w adwenci nagrzeszyć musiał, że mu ksiądz za pokutę zadał z naszo Agnieszko szlajać sie
- No tak - wtrąciłem - Elżuni bratanica wielu zalet nie ma, a uroda na pewno nie jest jedną z nich... Zgadzam się, że ten chłopak jej to albo pokutę dostał, albo gust ma skrzywiony. Jak ten pisarczyk z cohones
- Posłuchajcie - Elżunia nagle aż poczerwieniała - on może nie lubić Carly, jego prawo. Ale gdzies przeczytałam, że podoba mu się Becz Koreja!
- Łoj Bożesz ty mój - wyszeptała pobladła ciocia Stasia i popędziła odmówić różaniec za duszę zbłądzoną
- Wody - wycharczał Jeremiaszek, łapiąc się za serce... Padł blady, oddech miał rwany, puls ledwo wyczuwalny

No i tak trafiliśmy na OIOM... Dzięki @Jacques ! :siara:
 
@Jerzy Chojnicki haha. Dobre, ale Carly Baker nie ma dobrej ponętnej dupy tylko płaską. Każdy ma oczy i widzi. Nawet wczoraj użytkownicy się jarali tyłkiem jakiejś laski z vloga Jurasa. Tylko że tamta dziewczyna rzczywiście coś ma na tym tyłku i tyle.

Okej , teraz czekam aż komentarz krytykujący moją wypowiedź dostanie 25 lajków, bo śmiałem skrytykować ring girl.
Co do becz koreji, dupe ma lepszą niż laski ze środowiska mma ( brałem pod uwagę zawodniczki i ring girls ufc). Ryj ma jak buldog. Pzdr.
 
Last edited:
Dobre, ale Carly Baker nie ma dobrej ponętnej dupy tylko płaską. Każdy ma oczy i widzi. Nawet wczoraj użytkownicy się jarali tyłkiem jakiejś laski z vloga Jurasa. Tylko że tamta dziewczyna rzczywiście coś ma na tym tyłku i tyle.

Okej , teraz czekam aż komentarz krytykujący moją wypowiedź dostanie 25 lajków, bo śmiałem skrytykować ring girl.
Co do becz koreji, dupe ma lepszą niż laski ze środowiska mma ( brałem pod uwagę zawodniczki i ring girls ufc). Ryj ma jak buldog. Pzdr.
Jeśli ktoś dostrzega cokolwiek ponętnego w Bethe to jest już skreślony na starcie w temacie urody kobiet.
 
Back
Top