UFC JEST W DUPIE!

Sam wrzuciłeś 2 newsy. Informowałeś o podpisaniu przez DSF Różala. Następnie podałeś z kim będzie walczył.
Bądź konsekwentny :fjedzia:

Ja akurat byłem ostatnio na urlopie w Toskanii gdzie jedyne o czym myślałem to ile pizzy zjem a chwilę potem na prawdziwym polskim wiejskim weselu gdzie już o niczym nie myślałem hehe więc byłem wyjęty z życia trochę :) Tak na poważnie odpowiadając, to nie ma żadnej blokady na informację o DSFie, wiem że jest osoba która nakręcą kolejną aferę w temacie anty KSW no ale ona z tego teraz żyje więc mnie to nie dziwi. Trochę inaczej też podchodzimy po prostu do kicka i nie zawsze jest ktoś kto może o tym napisać albo nie jesteśmy po prostu zainteresowani takimi informacjami. Różal jest jedną z największych gwiazd sportów walki w Polsce (wg mnie top 3) więc to, że takie info było u nas to mnie nie dziwi. Przyjrzę się ostatnim ruchom DSFu ale pisać o tym kilkanaście dni po fakcie też mi się średnio uśmiecha, zobaczymy. Dzięki też za zwrócenie uwagi na brak takiej informacji ale prosiłbym żeby nie sugerować jednak, że ktoś nas blokuje lub mówi o czym mamy pisać. Czytelnicy też zawsze sami mogą założyć temat z taką informacją i pomóc nam trochę jeśli coś przegapiliśmy :beer:
 
Ale ogólnie mówię o tym ataku na ebilet i DSF. Pan Sławomir Duba jest tak wpływowym i inteligentnym gościem, że szybko ustawi ich do pionu. W tym roku 12 gal w 5 krajach, Polska-Litwa-Bośnia-Niemcy-Ukraina
z najmanem i jego gala jest identyczna akcja
 
troche smiesznie to wyglada jak KSW probuje wykonczyc gale bokserskie i kickbokserskie
 
Popularność oczywiście :D
Przeprowadziłem szybką ankietę w biurze u siebie.
Na 15 chłopa tylko dwóch wiedziało kto to Różal.
Żaden nie jest wielkim fanem sportów walki, prędzej piłka nożna, więc grupa reprezentatywna uważam.

Top3 w ogóle:
Gołota
Adamek
Pudzian

Gdy zapytałem o aktywnych- Szpilka

:kis:
 
Przeprowadziłem szybką ankietę w biurze u siebie.
Na 15 chłopa tylko dwóch wiedziało kto to Różal.
Żaden nie jest wielkim fanem sportów walki, prędzej piłka nożna, więc grupa reprezentatywna uważam.

Top3 w ogóle:
Gołota
Adamek
Pudzian

Gdy zapytałem o aktywnych- Szpilka

:kis:
zapytaj kto to Omielan i Tybura to bedzie 0
 
Przeprowadziłem szybką ankietę w biurze u siebie.
Na 15 chłopa tylko dwóch wiedziało kto to Różal.
Żaden nie jest wielkim fanem sportów walki, prędzej piłka nożna, więc grupa reprezentatywna uważam.

Top3 w ogóle:
Gołota
Adamek
Pudzian

Gdy zapytałem o aktywnych- Szpilka

:kis:

ja się opierałem na liczbach jakie zawodnicy generują na YT. Różal miał kilka materiałów które zrobiły kilka milionów wyświetleń, teraz już nie pamiętam dokładnie ile i jakie ale jak to sobie sprawdzałem to byłem pod sporym wrażeniem jego popularności w Polsce.
 
ja się opierałem na liczbach jakie zawodnicy generują na YT. Różal miał kilka materiałów które zrobiły kilka milionów wyświetleń, teraz już nie pamiętam dokładnie ile i jakie ale jak to sobie sprawdzałem to byłem pod sporym wrażeniem jego popularności w Polsce.
I wszystko jasne.
A pamiętasz pozostałą dwójkę (tak z ciekawości)?
 
po 14 latach zaplanowano 5 gal w roku. zgłasza się do walk discopolowiec.
to wszystko w tym temacie
 
Back
Top