UFC Glasgow (16.07) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

midern

KSW
Heavyweight
Przechwytywanie.JPG


Nie wiem, czy ekipa wyjazdowa gali #UFCLondon jest już trzeźwa, zakładam kolejny temat. UFC ogłosiło Glasgow (16.07), Rotterdam (02.09) i Gdańsk (21.10) i całkiem świadomie mogę napisać: wszystkie te trzy europejskie gale są dla nas do obskoczenia!

Gala w Glasgow odbędzie się 16 lipca (NIEDZIELA), ważenie 16 lipca (sobota). Nazwisk jeszcze nie ma.

A więc przywołuję użytkowników: PODBIJAMY SZKOCJĘ! @VoRaNeK @Hightower Miszon Muras @igla1993 i inni zbanowani, czy tych wyjazdowych których jeszcze nie poznałem. Jedziemy?!

Ja mam kupione bilety na samolot, mam tam znajomych u których będę w Glasgow w terminie 11.07-24.07, więc na pewno chcę iść na galę. Jeden albo dwóch mieszkających tam ziomków Polaków też jest wstępnie zainteresowanych pójściem na galę. Jeżeli zamawiamy bilety, to można spróbować również na nich zamówić, w Szkocji, albo standardowo drukowane. Temat na Gdańsk/Rotterdam mogę jeszcze nieco dłużej poczekać.
 
Bilety lotnicze im wcześniej tym lepiej, bo wiadomo jak to wygląda w lato (nie lapalem nigdy w sumie). Nie pamiętam ile kosztowały rok temu najtańsze bilety, na telefonie ciężko mi sprawdzić.
 
Mi Londyn wyszedł jakieś 1,4k.

Co do lotów, to na pewno jeszcze stanieja bo do gali 4 msc zostały. Aczkolwiek pewnie wyszlyby drożej jak Belfast czy Londyn.

Natomiast jeśli chodzi o wyjazd to zobaczymy jak to wyjdzie.
 
W każdym razie ja bym chętnie obskoczył chociaż jedną z tych gal poza PL, jeśli nie Glasgow to Amsterdam.
 
Glasgow nie jest duże także zakładam, że ewentualny wyjazd rozpocząłby się w sobotę (gala w niedziele) i powrót w poniedziałek.
 
Można jeszcze lecieć do Edynburga i pociągiem w godzine dostac się do Glasgow chociaż też nic ciekawego godzinowo nie widzę :(
 
Opcje, które rozważę bliżej gali. Wylot w sobotę o 17:15 z Katowic - gala w niedzielę. Szkoda trochę ważenia i późniejszej wizyty w hotelu zawodników ale połączenia do Glasgow są zdecydowanie bardziej ubogie niż przykładowo te do Londynu i lepszych możliwości na sobotę nie widzę.

2977160ad3c4c.jpg


Lot powrotny w poniedziałek o 16:30 do Modlina

0fdc2cf062906.jpg


Jest jeszcze fajna opcja przylotu do Wrocławia z wylotem tuż przed 12


2 noce hotelowe i myślę wystarczająco dużo czasu na zobaczenie Glasgow, które stosunkowo nie jest duże

Za taki wyjazd myślę, ze w 1000zł można się zamknąć
 
Back
Top