Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

@Nilg gdyby mi tak zalezalo na dobrym widoku i komforcie ogladania to zostalbym w domu przed tv. Na ufc bierzemy zawsze najtansze. W tych za 169 i tak pewnie parter oglądałem na telebimie.

Widzimy sie. Numer do Cb wciaz posiadam ;)
 
Orientuje się ktoś czy to juz wszystkie bilety były dostępne do sprzedaży czy będzie oddana jeszcze jakaś pula? Bardzo szybko schodza te bilety, co lepsze już wykupione. Jak tak dalej pójdzie to za tydzień bedzie wyprzedana całość. Śmierdzi mi tu jakims zabiegiem marketingowym...
Wszyscy co się wybierają już bilety kupione?
 
Faktycznie wydaje sie, ze tym razem takiego rozdawnictwa jak w Krakowie raczej nie bedzie. W dodatku juz za tydzien do Warszawy zawita Asia ze swoimi trenerami i pewnie dosc aktywnie wlaczy sie w promocje tej gali. Ciekawe czy do tego czasu poznamy juz ME ?
 
@Voran rozkmińcie jakąś miejscówę,żeby można było przed galą ( no właśnie, o której to się zaczyna??) ew.po jakiegoś soku się napić
 
Faktycznie wydaje sie, ze tym razem takiego rozdawnictwa jak w Krakowie raczej nie bedzie. W dodatku juz za tydzien do Warszawy zawita Asia ze swoimi trenerami i pewnie dosc aktywnie wlaczy sie w promocje tej gali. Ciekawe czy do tego czasu poznamy juz ME ?
Asia potwierdziła swój przylot? Póki co widziałem tylko, że Katel ma być, ale ani razu nie widziałem potwierdzenia, że JJ będzie z nim.
 
A widzisz! Niedawno wróciłem z pracy i jeszcze nie przeglądnąłem sociali. Wcześniej chyba nie było nic potwierdzone. Tylko widziałem filmik z Brownem i Kubisem.
Asia pewnie przeczytała twojego posta i wrzuciła potwierdzenie, żeby nie było wątpliwości, czy będzie na seminariach:lol: Dba o fanów:gabi_much_love:
 
Stan na teraz

Okolice 503 ładnie poschodziły :frankapprove: Druga strona hali sporo słabiej

7cce67cf2f79c.jpg
 
Kurde, myślałem, że z biletami będzie jak w Krakowie...a tu już nie ma praktycznie żadnych za 169.
Muszę z ekipą wbijać na sporo gorsze, chociaż minimalnie tańsze za 129 zł :/ a i ich niedługo może zabraknąć, więc nie ma co zwlekać
 
Jak dadzą kurwa Artema na mail event to będę miał cztery bilety w 503 do pogonienia ::jondance::.
Jesli faktycznie w ME gali UFC w Polsce zawalczylby zawodnik slabszy od Romana Szymanskiego to bylby to ewidentny policzek dla polskich fanow. Oby nie.
 
Back
Top