Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Nie no pany, to nie tak że mnie nie stač, bo mnie stać, tylko nie widzę w takiej inwestycji wartości.
Pewnie na zlot zawitam jakiś w tym roku
#bornstyle

Cofam moją ćwiartkę dla Ciebie. Mazgaisz się gorzej niż baba.
Nie widzi kurwa inwestycji w tym żeby pojechać na UFC i jeszcze najebać się z ekipą za darmo!
:siara: ::fu::
 
#bornstyle

Cofam moją ćwiartkę dla Ciebie. Mazgaisz się gorzej niż baba.
Nie widzi kurwa inwestycji w tym żeby pojechać na UFC i jeszcze najebać się z ekipą za darmo!
:siara: ::fu::
Co mazgaję, byłem na ufc 2 razy,a to się zapowiada chujowo przy tamtych.Moja sprawa a nawiasem mówiąc musiałbym albo przyprowadzić swoich ziomków z gdańska na zlot albo się rozdwoić
 
Co mazgaję, byłem na ufc 2 razy,a to się zapowiada chujowo przy tamtych.Moja sprawa a nawiasem mówiąc musiałbym albo przyprowadzić swoich ziomków z gdańska na zlot albo się rozdwoić
Po pierwsze co masz kurwiu lepszego do roboty wtedy? Chłopaki byli już po 5 razy na UFC, we wrześniu będą 6 a do Gdańska też jadą.
Po drugie nie kłam o tych ziomkach, wszyscy wiemy, że nie masz kolegów.
:mamed:
 
Po pierwsze co masz kurwiu lepszego do roboty wtedy? Chłopaki byli już po 5 razy na UFC, we wrześniu będą 6 a do Gdańska też jadą.
Po drugie nie kłam o tych ziomkach, wszyscy wiemy, że nie masz kolegów.
:mamed:
Aj gówno wiesz, dużo Olsztyniaków do Gdańska wyemigrowało
 
Chcialem dzisiaj kupic bilet w Empiku i chuj okazało się ze na tyle Empikow co jest w BDG sprzedaż prowadzi tylko 1. Kurwa Empik w największej galerii handlowej w woj. Kuj.-Pom. nie prowadzi sprzedaży. Co za wies... Teraz nie wiem kiedy się wybiorę po bilet bo tam gdzie sprzedają to mi w chuj nie po drodze...
 
Chcialem dzisiaj kupic bilet w Empiku i chuj okazało się ze na tyle Empikow co jest w BDG sprzedaż prowadzi tylko 1. Kurwa Empik w największej galerii handlowej w woj. Kuj.-Pom. nie prowadzi sprzedaży. Co za wies... Teraz nie wiem kiedy się wybiorę po bilet bo tam gdzie sprzedają to mi w chuj nie po drodze...
A w internetach nie prościej? @listonosz Ci do chałupy podrzuci
 
Taniej Cie wyjdzie paliwo?
Będę kiedyś przypadkowo przejezdzal to wjade kupic. Nawet nie wiem czy będę na gali bo nie wiem gdzie będę w październiku... Nawet myslalem żeby zonke zabrać na gale ale wlasnie z tego powodu wole kupic 1 tani bilet bo w razie czego albo go ojebie albo zostawię sobie na pamiatke. A 2 bilety na pamiatke to już burzuazja:lol:
 
Myślałem, że wy ten sektor robicie tam za 169 ajajaj, pojedynczej raczej nie biorę, bo pewnie ktoś ze znajomych się by chciał zabrać
 
received_1675241252499715.jpeg


Laseczki rozdają w Sopocie
 
UFC pod nosem, to postanowiłem wczoraj że zreaktywuję konto.
Nie może być tak, że odbędzie się zjazd wszelkiej maści balasów i januszy polskiego MMA w mojej okolicy a ja ich nie spotkam :D
Mam tylko nadzieję, że baju nie będzie za mocno cenzurował i kroił moich wypowiedzi, a jedynie #lekko

Brac 503 tam będzie najwiekszy rozkurw
Dziwi mnie wasze ciśnienie na sektory 50X. Siedziałem dwa razy w tych sektorach - za każdym razem było CHUJA widać.
polecam miejscówki w sektorach 314 i 304 (169 zł)
I to jest rozsądne, sektory 30X mają super widzialność. W cenie 169zł to jest po prostu mega stosunek jakość/cena!
pewnie ktoś ze znajomych się by chciał zabrać
Pierdol znajomych, koleżanki jakieś bierz :D
Czy dla Cohonesiaków przewidywana jest jakaś zniżka na sektorze? Kiedys czytałem, już nie pamietam na jakiej gali, że mieliście taniej za bilet na kod Cohones.
Przypomnijcie gdzie to było? Fen?
LOL to Patek przecież miał tabelkę zniżek dla Cohones.

W związku z treścią niektórych komentarzy pod newsami na temat pierwszej edycji Incredible Fighting Night, organizacja IFN wspólnie z redakcją MMARocks.pl przygotowała coś specjalnego dla użytkowników MMARocks i COHONES - rabat na bilety! Od dzisiaj do 30 września, ceny dla użytkowników forum - na większość sektorów na hali - spadają w dół!

150 -> 130
120 -> 100
90 -> 75
80 -> 65
70 -> 60
60 -> 50
40 -> 35

Bilety po 30 i 25 złotych pozostają bez zmian - ale czytajcie dalej..

..bo to nie koniec. Gdy sprzedaż biletów dla użytkowników forum przekroczy 200 sztuk, organizacja przygotuje i wyznaczy specjalne miejsce na hali, aby mogli gromadzić się w nim TYLKO użytkownicy Cohones, by wymieniać swoje opinie na temat odbywających się podczas IFN1 walk. Gdy sprzedaż przekroczy 400 sztuk, przygotujemy coś extra! :)
 
UFC pod nosem, to postanowiłem wczoraj że zreaktywuję konto.
Nie może być tak, że odbędzie się zjazd wszelkiej maści balasów i januszy polskiego MMA w mojej okolicy a ja ich nie spotkam :D
Mam tylko nadzieję, że baju nie będzie za mocno cenzurował i kroił moich wypowiedzi, a jedynie #lekko


Dziwi mnie wasze ciśnienie na sektory 50X. Siedziałem dwa razy w tych sektorach - za każdym razem było CHUJA widać.

I to jest rozsądne, sektory 30X mają super widzialność. W cenie 169zł to jest po prostu mega stosunek jakość/cena!

Pierdol znajomych, koleżanki jakieś bierz :D

LOL to Patek przecież miał tabelkę zniżek dla Cohones.
Elo
 
Back
Top