Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Ooooo kurwa, przepraszamy teraz nie możesz kupić miejsc z planu sali, proszę spróbować później lub kupić poprzez wybór najlepszych miejsc. Chyba komuś coś się w głowie pojebało ::jondance::
 
Panowie kod propocyjny jest jeden dla wszystkich, czy różne?
Jak jeden, to chętnie przygarnę, bo jutro kupuję bilety dla siebie i kobiety.
 
Panowie kod propocyjny jest jeden dla wszystkich, czy różne?
Jak jeden, to chętnie przygarnę, bo jutro kupuję bilety dla siebie i kobiety.
Jutro są już dostępne w ogólnej sprzedaży, to po co kod? :)
 
Coś mi nie działa albo nie ogarniam - możecie mi napisać instrukcję jak dla debila jak to kupiliście? Przez stronkę UFC, na Eventim? Jestem na newsleterze ale nie mam żadnego kodu na maila.
 
Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów, a zastanawiacie się nad miejscami, to szczerze Wam polecam miejscówki w sektorach 314 i 304 (169 zł).

Na kilku galach KSW w Ergo brałem właśnie sektor 314 i był to najlepszy stosunek ceny do jakości. Widok dobry na klatkę i wyjście zawodników, do stójki lornetki nie trzeba, a parter wiadomo nawet na płycie ogląda się na telebimie w niektórych przypadkach.
 
Teraz tez mozna kupic bilety w Empiku? Chyba sie przejde jutro bo jeszcze zejda wszystkie i co wtedy:mamed:
 
Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów, a zastanawiacie się nad miejscami, to szczerze Wam polecam miejscówki w sektorach 314 i 304 (169 zł).

Na kilku galach KSW w Ergo brałem właśnie sektor 314 i był to najlepszy stosunek ceny do jakości. Widok dobry na klatkę i wyjście zawodników, do stójki lornetki nie trzeba, a parter wiadomo nawet na płycie ogląda się na telebimie w niektórych przypadkach.
Wzięte właśnie w 304, wydaje się dobrą miejscówką za te pieniądze.
 
Back
Top