Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

@Jacques serio czy dostrzegłeś w tamtej osobie długowłosego wyznawcę Bedorfa z Sopotu ?

Taki pasujący do hefa mi się zdał. No chuj, no nic
AcrobaticCapitalKestrel.gif
 
Bo byłeś napierdolony ;D

Jest mi ogolnie wstyd za stan wtedy. Zwala zycia.
Jeszcze gdybym @Nilg a nie zaprosil do siebie to bym jakos zyl. A tak to do 9 chlalismy i niektorzy nie tylko, zero snu, przed poludniem kapiel rano w baltyku na otrzezwienie...a potem ciagnal mnie na jakas gale ludzie gdy ja ledwo stoje na nogach z wycieczenia. Ale wodka jakos pomogla
 
Jest mi ogolnie wstyd za stan wtedy. Zwala zycia.
Jeszcze gdybym @Nilg a nie zaprosil do siebie to bym jakos zyl. A tak to do 9 chlalismy i niektorzy nie tylko, zero snu, przed poludniem kapiel rano w baltyku na otrzezwienie...a potem ciagnal mnie na jakas gale ludzie gdy ja ledwo stoje na nogach z wycieczenia. Ale wodka jakos pomogla
Ważne, że na gali odespałeś :D
Nie ma się z czego tłumaczyć, daliście ognia mocno przez cały weekend.
 
Swoją drogą jakby ktoś szukal noclegu to w Sopocie polecam mieszkanie przy Monte Cassino 41/3.
Nawet nie wiem ile łącznie osób z forum się przewinęło, ale na pewno każdy był zadowolony :lol:

Tylko jak będziecie korzystać z toalety to zalecane jest korzystanie z tej drugiej w pokoju sypialnym. Nie pytajcie dlaczego

To czyjeś mieszkanie czy kwatera jakaś ?

Kwatera prawie 70m2
 
Panowie bardzo miło było widzieć znane już mordeczki i poznać kolejne! :)
Szkoda, że obowiązki bycia na gali wcześniej uniemożliwiły mi zobaczenie się z resztą albo chociaż wypicia browarka :)
@MMAkłowicz - jesteś zajebisty! Nie spodziewałam !
@respect - miło wreszcie poznać na żywo!
@halibut , @VoRaNeK - dobrze znowu Was widzieć :D
@michi972 , @PaweLisu - mam nadzieję, że moje mieszkanko w kamienicy Was nie przeraziło (bałagan też xD)
 
Panowie bardzo miło było widzieć znane już mordeczki i poznać kolejne! :)
Szkoda, że obowiązki bycia na gali wcześniej uniemożliwiły mi zobaczenie się z resztą albo chociaż wypicia browarka :)
@MMAkłowicz - jesteś zajebisty! Nie spodziewałam !
@respect - miło wreszcie poznać na żywo!
@halibut - dobrze znowu Cię widzieć :D
@michi972 , @PaweLisu - mam nadzieję, że moje mieszkanko w kamienicy Was nie przeraziło (bałagan też xD)
Jaki bałagan:fjedzia:?
 
Panowie bardzo miło było widzieć znane już mordeczki i poznać kolejne! :)
Szkoda, że obowiązki bycia na gali wcześniej uniemożliwiły mi zobaczenie się z resztą albo chociaż wypicia browarka :)
@MMAkłowicz - jesteś zajebisty! Nie spodziewałam !
@respect - miło wreszcie poznać na żywo!
@halibut , @VoRaNeK - dobrze znowu Was widzieć :D
@michi972 , @PaweLisu - mam nadzieję, że moje mieszkanko w kamienicy Was nie przeraziło (bałagan też xD)
Również miło było w końcu poznać.

P.S. Też jestem zajebisty, ale nie miałaś okazji się przekonać
:werdum:
 
Panowie bardzo miło było widzieć znane już mordeczki i poznać kolejne! :)
Szkoda, że obowiązki bycia na gali wcześniej uniemożliwiły mi zobaczenie się z resztą albo chociaż wypicia browarka :)
@MMAkłowicz - jesteś zajebisty! Nie spodziewałam !
@respect - miło wreszcie poznać na żywo!
@halibut , @VoRaNeK - dobrze znowu Was widzieć :D
@michi972 , @PaweLisu - mam nadzieję, że moje mieszkanko w kamienicy Was nie przeraziło (bałagan też xD)
Dziękuję, miło było poznać :)
 
@d-amian-enp Matszo zza krat pyta się gdzie się straciłeś w drodze z mieszkania do klubu? :D
Poszliśmy po szlugi a potem szliśmy do klubu. Przed wejściem zadzwonił do mnie telefon, chwilę pogadałem i po rozmowie chyba zapomniałem gdzie zmierzałem docelowo. Wróciłem do nocnego po browar i zawinąłem się ostatecznie.
Przekaż Matszo moje #pdw oraz, że się jeszcze napijemy. Wierzę.
 
Poszliśmy po szlugi a potem szliśmy do klubu. Przed wejściem zadzwonił do mnie telefon, chwilę pogadałem i po rozmowie chyba zapomniałem gdzie zmierzałem docelowo. Wróciłem do nocnego po browar i zawinąłem się ostatecznie.
Przekaż Matszo moje #pdw oraz, że się jeszcze napijemy. Wierzę.
Przekazałem, pozdrawia :D
 
Back
Top