Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Po ważeniu w hotelu zdjęcie z Cerrone, Hardym. Podpis Donalda na czapeczce i zdjęcia z paroma innmi zawodnikami i Karolą (ale ona jest śliczna na żywo :heart:). Udany dzień.

Ktoś jeszcze sprzedaje bilety na ostatnią chwilę? Ja z bratem mam, ale kuzyna zabrałem na ważenie i do hotelu i teraz też się podjarał, a nuż coś się ugra.
 
Ogarnijcie że te zwierzęta z Lechii pobiły tego gościa co zadał ostatnie pytanie na Q&A czy Mike Perry pojawi się jutro na meczu i czy będzie kibicował Lechowi. Szkoda że ich główny przywódca stary cep nie był taki kozak do jurasa, tylko Juras poszedł to cep siedział cicho.
to jednak już grubo sie robi, na zagranicznych portalach pisali nawet ze policja przyjechala dla nich wlasnie
 
GNICIE W MIESZKANIACH ZAMIAST PIC PO DOMACH ZAPRASZAM DO BRUDERSCHAFTA NA STAROWCE. KURWA PAMIATKA NA CALE ZYCIE
 

Attachments

  • IMG_20171020_138288239.jpg
    IMG_20171020_138288239.jpg
    278.4 KB · Views: 139
GNICIE W MIESZKANIACH ZAMIAST PIC PO DOMACH ZAPRASZAM DO BRUDERSCHAFTA NA STAROWCE. KURWA PAMIATKA NA CALE ZYCIE
Serii to byl Bruderschaft? Bylismy niedaleko z ziomkami, podbilismy i nikogo takiego nie bylo, ludzie nie kojarzylu wg i wystroj w tle tez mi nie pasowal. Walek?:D
 
Back
Top