Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

W Gdańsku będę w piątek około 14.30.
Może jakaś lista kto idzie na ważenie?
 
Cześć.
Jadę na galę z Poznania, 3/4 wolne miejsca w samochodzie.
Wyjazd w sobotę ok. 12.00 z Poznania, powrót po gali.
Koszt: ok. 70 PLN w dwie strony.
Zainteresowanych proszę o pisanie na maila: [email protected]
 
Ciekawe że na kilka dni przed galą okazuje się że najleosze bilety są dostępne. #kaskadowo
 
Witam, dziewczyna mi zrobiła piękny prezent i odkupiła od jakiegoś typa bilety (wczoraj je dostałem), tylko, że te bilety są imienne. Jak myślicie, mogę się spodziewać jakiś problemów przy wejściu czy bez problemu wejdziemy ?
 
Witam, dziewczyna mi zrobiła piękny prezent i odkupiła od jakiegoś typa bilety (wczoraj je dostałem), tylko, że te bilety są imienne. Jak myślicie, mogę się spodziewać jakiś problemów przy wejściu czy bez problemu wejdziemy ?
Jak były zakupione przez eventim,to dzwoń do nich i pytaj u źródła, żeby się nie zdziwić, że ktoś już wszedł na te bilety.
 
Z tym, że ktoś inny będzie próbował wejść na tych samych biletach raczej problemu nie będzie, zakupione od znajomego znajmego ;p Chodzi mi bardziej o to czy będą robić problem na bramkach, że wchodzi inna osoba niż widnieje na bilecie.
 
Z tym, że ktoś inny będzie próbował wejść na tych samych biletach raczej problemu nie będzie, zakupione od znajomego znajmego ;p Chodzi mi bardziej o to czy będą robić problem na bramkach, że wchodzi inna osoba niż widnieje na bilecie.
Troche czasu minelo odkad bylem ostatni raz na imprezie masowej w Polsce, ale chyba jeszcze nie legitymuja wchodzacych.
@Nilg @VaeVictis Mam nocleg na takim adresie Za Murami 19A. Daleko jest do hali i do dworca stamtąd?
Do dworca kwadrans spaceru, ale do Ergo masz spory kawalek, ponad 10 km ;)
 
Wyrusza ktoś z lubelskiego, ma wolnego slota w samochodzie albo namiary na pociąg do którego bedę mógł dołączyć :P ?
 
Gotowy!
pla.jpg
 
Back
Top