Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Ja miałem kupić dopiero na przełomie października/września bo spodziewałem się rozpiskowej kichy i zainteresowania jak na krakowskiej gali. Dziś tylko sprawdzałem konto kiedy przeleją wypłatę i zakupiłem ostatni bilet za 129zł.
 
Może i kogoś boli dupa, ale trzeba brać pod uwagę taką ewentualność, że UFC daje lepsze nazwiska na kartę i dość mocny ME, bo jednak ta sprzedaż szła dużo lepiej niż na Kraków i można było zapłacić więcej zawodnikom z większą szansą na zwrot tej kasy za promowanie UFC w Polsce i jej sprzedaż.

Dlatego @michi972 nie zapowiedzieli wcześniej takiego ME, bo nie było z czego go ukręcić. Marka UFC jednak w naszym kraju poszła naprzód, co widać po sprzedaży biletów i zamiast emerytów mamy fajne starcie. Także nawet te oprotestowane w którymś z tematów "najtańsze" bilety zrobiły tę galę, bo wszystkie poszły.
 
@michi972

93249877d8de1.png
 
Chyba UFC rzeczywiście coś kombinuje na eventimie bo pojawiły się dostępne bilety w tańszych sektorach które wcześniej były sprzedane
Może ludzie porezerwowali i nie wpłacili kasy i wróciły do obiegu. Chociaż jak patrzę na plan hali to nie widzę, żeby się zrobiło więcej tylko raczej jest coraz mniej.
 
@VoRaNeK wykresl mnie z listy, leczenie o którym pisałem w HP będzie zbyt kosztowne, bym mógł dojechać.
Miłej zabawy, drzyjcie ryja mocno, oby spotkanie z Cerrone wypaliło!
 
Chyba UFC rzeczywiście coś kombinuje na eventimie bo pojawiły się dostępne bilety w tańszych sektorach które wcześniej były sprzedane
Z puli tańszych biletów wróciło kilka sztuk. Chyba z 10 za 169 i z 5 za 129, więc pewnie jest tak jak pisał @Baton17 . Trochę chujoza, bo chciałem te za 169, a brałem co zostało.
 
Jak ktoś zobaczy ze się pojawia znowu jakieś nowe, dwa obok siebie do 169 zł to piszcie. Poluje od dwóch godzin i jak już miałem to mi się zjebal tablet i uciekły.
 
1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek (+dziewczyna i brachol ze swoją)
24) @MZ +dziewczyna, + 2 kumpli
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg
28) @Hefaner ?
29) @midern
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @SynRomana (może)
34) @PaweLisu
35) @czarymaryhokus + kumpel z pracy
36) @Martin + dziewczyna
37) @duubertowa :D
38) @Twarzowiec + żona + znajoma para januszy


Uaktualniam bo sam nie będę.

Specjalnie dla was zwiekszylem limit userow w powiadomieniach, niech ktos przetestuje :)
EDIT:
:nono:
ino serwera mi nie połóżcie!
 
Ehh @michi972 ze dwadzieścia osób mówiło Ci od miesiąca, byś kupił bilet. Nie słuchałeś, a teraz pobudka z ręką w nocniku...
Jak to mówi mój kolega z pracy: młody zawsze zdziwiony...

Michi zara przyjdzie i odpisze: "A skąd miałem wiedzieć, że z takiego gówna powstanie coś fajnego z klasowym main eventem, w którym to główną rolę odgrywał będzie Donald Cerrone? Idź Pan w chuj, nie przypierdalaj się do mnie we wtorek bo spierdolisz sobie reszte tygodnia. Nara"
 
Michi zara przyjdzie i odpisze: "A skąd miałem wiedzieć, że z takiego gówna powstanie coś fajnego z klasowym main eventem, w którym to główną rolę odgrywał będzie Donald Cerrone? Idź Pan w chuj, nie przypierdalaj się do mnie we wtorek bo spierdolisz sobie reszte tygodnia. Nara"
:DC:
 
Michi zara przyjdzie i odpisze: "A skąd miałem wiedzieć, że z takiego gówna powstanie coś fajnego z klasowym main eventem, w którym to główną rolę odgrywał będzie Donald Cerrone? Idź Pan w chuj, nie przypierdalaj się do mnie we wtorek bo spierdolisz sobie reszte tygodnia. Nara"
Najlepsze, że tylko on o to płacze. Zresztą to samo tyczy się buka
 
Michi zara przyjdzie i odpisze: "A skąd miałem wiedzieć, że z takiego gówna powstanie coś fajnego z klasowym main eventem, w którym to główną rolę odgrywał będzie Donald Cerrone? Idź Pan w chuj, nie przypierdalaj się do mnie we wtorek bo spierdolisz sobie reszte tygodnia. Nara"
:D

Ehh @michi972 ze dwadzieścia osób mówiło Ci od miesiąca, byś kupił bilet. Nie słuchałeś, a teraz pobudka z ręką w nocniku...
Jak to mówi mój kolega z pracy: młody zawsze zdziwiony...
E tam wyjebane, zawsze parę stów w kieszeni więcej, jeszcze będzie sporo różnych gal

Najlepsze, że tylko on o to płacze. Zresztą to samo tyczy się buka
:no no:
 
na które nie pojade bo będą miały chujowszą rozpiskę lub nie będzie mi się chciało jechac na drugi koniec Polski bądź co gorsza zagranicę
Za granicę jak będzie hajs to chętnie, Polska zobaczę.Priorytety się zmieniają, wyjazdy na gale nie są i w sumie nigdy nie były dla mnie pępkiem świata.
 
Back
Top