Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

W przygotowaniu do wysłania. Długo im to zajmuje.



Gala za 2 miesiące a ty chcesz afere robic bo biletu nie masz. Do Dublina leciałem w sobote rano a bilety przyszły chyba w czwartek. Nawet gdybym chciał wtedy wyleciec wcześniej to nie ma problemu bo można odebrać na miejscu jak coś.
 
Ja się w poniedziałek wkurzyłem i wysłałem zapytanie o status zamówienia a kilka godzin później info, że wysłane.

Spodziewam się przesyłki #nadniach.
 
Gala za 2 miesiące a ty chcesz afere robic bo biletu nie masz. Do Dublina leciałem w sobote rano a bilety przyszły chyba w czwartek. Nawet gdybym chciał wtedy wyleciec wcześniej to nie ma problemu bo można odebrać na miejscu jak coś.

Jaką aferę? Po prostu chcę napisać do nich o co chodzi, bo w życiu miałem przypadki, że czekałem kilka dni na wysyłkę, nie było żadnych informacji, ale nie przypominałem danej firmie o sobie, a potem po dwóch tygodniach lub więcej jak dzwoniłem to było "Przepraszam, zapomnieliśmy wysłać, bo (tutaj wstaw jakiś głupi powód, pokroju że przeoczyli zamówienie w systemie). Inni napisali, że już mają, to Was zapytałem. Nie napisałem przecież, że jadę zabrać balasom te bilety własnoręcznie, bo od tygodnia ich nie dostałem. Po prostu się zainteresowałem tematem :)
 
Wyedytujcie pierwszy post w temacie i wklejcie tam info gdzie jest sektor cohones żeby nie trzeba było latać po wszystkich stronach bo jest teraz chaos.
 
  • Like
Reactions: MZ
Dzień dobry
Polecam założyć konto w serwisie accor, A następnie zarezerwować nocleg w Novotelu Marina ze śniadaniem w 2-osobowym za 200 zł z groszami
 
Dzień dobry
Polecam założyć konto w serwisie accor, A następnie zarezerwować nocleg w Novotelu Marina ze śniadaniem w 2-osobowym za 200 zł z groszami
Jak tydzień temu szukałem pokoju, to jedynka wychodziła mnie za ok350 zika.
E. Wziąłem tańszy shit. Za 135 zł że śniadaniem i 200 m do morza,albo bliżej
 
Jak ktoś się rozmyśli / wypadnie jakiś znajomy to chętnie odkupię bilet na sektor 503.
 
E. Wziąłem tańszy shit. Za 135 zł że śniadaniem i 200 m do morza,albo bliżej

Właśnie rezerwowałem przy Monciaku za 62/noc

Mamy 60m2 także przy złej pogodzie zlot u nas (wstęp 0,5l) :redford:

51520560.jpg

102986669.jpg
 
No to bomba, lokalizacja pierwsza klasa!
SKM bliziutko, więc nawet na czworaka można dojść :D
A kaucji wam nie zabiorą skoro nie pobrali :D

Od kiedy razem jezdzimy na ufc i rezwrwujemy noclegi to nie zdazylo sie by życzyli sobie kaucji. Kaucje placilisny za wynajem busow na Zagrzeb i Hamburg ale to norma
 
Back
Top