Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Zastanawiające, że te sektory na łukach w porównaniu do reszty tak słabo się sprzedają. Coś mi tu nie gra


913ae3bb2b5f6.jpg
 
Jeszcze dwa miesiące do gali, a moja obecność pod znakiem zapytania, może mi wypaść wylot do Irlandii na KSW, na dniach będę wiedział.
Jak by ktoś jeszcze nie kupił biletów, a chciałby się znaleźć w sektorze cohones, może dać znać, będę pamiętał i jeśli mi nie wypali wyjazd dam znać.
Poprawiłem
 
Jeszcze dwa miesiące do gali, a moja obecność pod znakiem zapytania, może mi wypaść wylot do uk, na dniach będę wiedział.
Jak by ktoś jeszcze nie kupił biletów, a chciałby się znaleźć w sektorze cohones, może dać znać, będę pamiętał i jeśli mi nie wypali wyjazd dam znać.
Jak coś daj mi znać. Ja kurwa przespałem i nie zdążyłem kupić w 503
 
Zastanawiające, że te sektory na łukach w porównaniu do reszty tak słabo się sprzedają. Coś mi tu nie gra
Bilety można najpierw zarezerwować na 3 dni. Tzn jak nie wpłacisz w 3 dni to się zwalniają. Widzę że dużo biletów się zwolniło, np za 169 (bo 2 dni temu nie było prawie żadnych, tylko pojedyncze miejsca). To chyba jest tutaj grane, że gorsze bilety wracają do puli.
Sam zamiast za 169 kupiłem przez to za 129, by mieć 5 koło siebie. Teraz wychodzi na to, że mogłem poczekać...
 
Zarezerwowane bilety w porywającym sektorze 502, A co tam, i tak miałem zmieniać szkła na nowe :D do zobaczenia w Trójmieście !!!!
 
Po jakim czasie od zamówienia dostaliście bilety? Bo u mnie tydzień już mija i nadal nic nie mam. Jako że cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, to zaczynam się irytować :evil:
Ja z @Mojso siedzimy w 304 czyli pod sektorem cohones niestety.
 
Po jakim czasie od zamówienia dostaliście bilety? Bo u mnie tydzień już mija i nadal nic nie mam. Jako że cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, to zaczynam się irytować :evil:
Ja z @Mojso siedzimy w 304 czyli pod sektorem cohones niestety.

Ja tez jeszcze nie mam. Przed UFC w Londynie przyszly nam kilka dni przef gala takze luz
 
Po jakim czasie od zamówienia dostaliście bilety? Bo u mnie tydzień już mija i nadal nic nie mam. Jako że cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, to zaczynam się irytować :evil:
Ja z @Mojso siedzimy w 304 czyli pod sektorem cohones niestety.
Ten latający popcorn i chipsy to nie od nas jakby co
:jjsmile:
 
Ten latający popcorn i chipsy to nie od nas jakby co
:jjsmile:

Gdyby to nie było cohones to bym napisał, że nigdy się nie widzieliśmy to nie będziecie wiedzieć w kogo rzucać, ale tutaj... :mamed:
Zresztą i tak pewnie wpadnę przed galą tam gdzie wybierzecie miejsce na kulturalną wyżerkę i najebkę :beer:
 
Po jakim czasie od zamówienia dostaliście bilety? Bo u mnie tydzień już mija i nadal nic nie mam. Jako że cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, to zaczynam się irytować :evil:
Ja z @Mojso siedzimy w 304 czyli pod sektorem cohones niestety.
Sprawdź skrzynkę mailową. W poniedziałek dostałem info o wysłaniu biletów przez eventim. Wybrałem list pocztowy.
 
Sprawdź skrzynkę mailową. W poniedziałek dostałem info o wysłaniu biletów przez eventim. Wybrałem list pocztowy.

Sprawdziłem właśnie, nic nie ma na skrzynce. Na grupie "Nie śpię bo oglądam UFC" duża część osób pisała, że ma już bilety, dlatego pytam. Jak do poniedziałku nie będzie to napiszę do eventim czy aby nie zapomnieli.
 
Sprawdziłem właśnie, nic nie ma na skrzynce. Na grupie "Nie śpię bo oglądam UFC" duża część osób pisała, że ma już bilety, dlatego pytam. Jak do poniedziałku nie będzie to napiszę do eventim czy aby nie zapomnieli.
A sprawdzałeś może na stronie eventim jaki masz status swojego zamówienia?
 
Back
Top