Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

@duubertowa Nie wiem czy jest coś na rzeczy i czy możesz o tym mówić. Czy ksw robi wam jakieś wytyczne co do promowania, relacjonowania z ufc pl czy ksw Dublin? @midern jak to jest u was, że wszyscy wybieracie się na gale w Gdańsku?

Edit: tylko poważne odpowiedzi
 
@duubertowa Nie wiem czy jest coś na rzeczy i czy możesz o tym mówić. Czy ksw robi wam jakieś wytyczne co do promowania, relacjonowania z ufc pl czy ksw Dublin? @midern jak to jest u was, że wszyscy wybieracie się na gale w Gdańsku?

Edit: tylko poważne odpowiedzi

Mamy na tyle dużo ludzi i na tyle ogarniętych że uda nam się tak zgrać, by wszędzie coś dla Was zrobić :)
 
Mamy na tyle dużo ludzi i na tyle ogarniętych że uda nam się tak zgrać, by wszędzie coś dla Was zrobić :)
No czyli nie możesz jednak :wink:

PS. Również zezwalam na jedzenie pizzy, Jak będzie potrzeba to i z kalafiora sobie spód machnij:fly:
 
@Born2kill będziesz czy akurat wypada Ci tego dnia trening wieczorny?
Trening pewnie też, ale raczej istotne jest to, że mam i miałem od samego początku na to wyjebane, że są w Polsce drugi raz. W sensie na wyjazd. Mało bywam na forum, nie mam czasu, oglądam gale UFC, choć też już tak niedokładnie wszystkie walki. Zjebali się, nie ma w miarę ścisłych dywizji, mistrzowie rzadko bronią pasów. Jakoś takie MMA mnie nudzić zaczyna. Zresztą oszczędniej muszę trochę teraz pożyć, bo poszalałem w zeszłym miesiącu na coś bardziej istotnego ;] Ale dzięki za pamięć :D
 
@duubertowa Nie wiem czy jest coś na rzeczy i czy możesz o tym mówić. Czy ksw robi wam jakieś wytyczne co do promowania, relacjonowania z ufc pl czy ksw Dublin? @midern jak to jest u was, że wszyscy wybieracie się na gale w Gdańsku?

Edit: tylko poważne odpowiedzi
Ja Ci mogę odpowiedzieć. 21.10 mam 30 urodziny, zaprosiłem całą redakcję, wszyscy się zgodzili ;) Pracować (na gali) będzie @midern i @Wojtek123 , ktoś ogarnie wyniki na żywo, ktoś posty do walk Polaków + ME, wywiady w trakcie gali/po gali, damy radę. Będzie 9 osób z redakcji uzbrojonych w większośći w laptopy, jedzie 4-5 kompletów do nagrywania, kilka GoPro, dron, okulary termowizyjne, wóz transmisyjny i jeden selfie stick :) Natomiast biorąc pod uwagę tempo poszerzania składu redakcji, w ciągu 2 miesięcy znajdziemy być może kogoś kto ogarnie Dublin. Na dziś nie będzie nas tam niestety.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy regularnie od 27 gali z wyjątkiem na Londyn, byliśmy na wszystkich ACB w Polsce(będziemy teraz w Sheffield), byliśmy na UFC w Glasgow i będziemy w Rotterdamie, od 2 lat na FEN, oraz na 80% mniejszych gal, Forum MMA, targi fitness, wypady na lotniska, tripy do klubów, media days i wiele innych eventów powiązanych lub związanych z MMA to jak w jeden weekend ogarniemy na 101% tylko 1 galę będąc na miejscu, a drugą zdalnie to i tak będę dumny.

Natomiast w Gdańsku będziemy w 14 osób z Maliną na czele :D
 
Ja Ci mogę odpowiedzieć. 21.10 mam 30 urodziny, zaprosiłem całą redakcję, wszyscy się zgodzili ;) Pracować (na gali) będzie @midern i @Wojtek123 , ktoś ogarnie wyniki na żywo, ktoś posty do walk Polaków + ME, wywiady w trakcie gali/po gali, damy radę. Będzie 9 osób z redakcji uzbrojonych w większośći w laptopy, jedzie 4-5 kompletów do nagrywania, kilka GoPro, dron, okulary termowizyjne, wóz transmisyjny i jeden selfie stick :) Natomiast biorąc pod uwagę tempo poszerzania składu redakcji, w ciągu 2 miesięcy znajdziemy być może kogoś kto ogarnie Dublin. Na dziś nie będzie nas tam niestety.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy regularnie od 27 gali z wyjątkiem na Londyn, byliśmy na wszystkich ACB w Polsce(będziemy teraz w Sheffield), byliśmy na UFC w Glasgow i będziemy w Rotterdamie, od 2 lat na FEN, oraz na 80% mniejszych gal, Forum MMA, targi fitness, wypady na lotniska, tripy do klubów, media days i wiele innych eventów powiązanych lub związanych z MMA to jak w jeden weekend ogarniemy na 101% tylko 1 galę będąc na miejscu, a drugą zdalnie to i tak będę dumny.

Natomiast w Gdańsku będziemy w 14 osób z Maliną na czele :D

:pray: To do zobaczenia. Wypijemy urodzinowego shota wierzę
 
Nilg nie chyba a na pewno ;) dziś kupuję bilety dla całej ekipy

Jeszcze jest baju, chyba że akurat jest w Moskwie na jakimś szkoleniu dla komunistycznych cenzorów. Widać, że stamtąd bardzo mocno czerpie wzorce
Ale baju nie jest redaktorem "terenowym". Tylko Magda, Jakub i Krzysztof ogarniają wywiady.
 
Ja Ci mogę odpowiedzieć. 21.10 mam 30 urodziny, zaprosiłem całą redakcję, wszyscy się zgodzili ;) Pracować (na gali) będzie @midern i @Wojtek123 , ktoś ogarnie wyniki na żywo, ktoś posty do walk Polaków + ME, wywiady w trakcie gali/po gali, damy radę. Będzie 9 osób z redakcji uzbrojonych w większośći w laptopy, jedzie 4-5 kompletów do nagrywania, kilka GoPro, dron, okulary termowizyjne, wóz transmisyjny i jeden selfie stick :) Natomiast biorąc pod uwagę tempo poszerzania składu redakcji, w ciągu 2 miesięcy znajdziemy być może kogoś kto ogarnie Dublin. Na dziś nie będzie nas tam niestety.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy regularnie od 27 gali z wyjątkiem na Londyn, byliśmy na wszystkich ACB w Polsce(będziemy teraz w Sheffield), byliśmy na UFC w Glasgow i będziemy w Rotterdamie, od 2 lat na FEN, oraz na 80% mniejszych gal, Forum MMA, targi fitness, wypady na lotniska, tripy do klubów, media days i wiele innych eventów powiązanych lub związanych z MMA to jak w jeden weekend ogarniemy na 101% tylko 1 galę będąc na miejscu, a drugą zdalnie to i tak będę dumny.

Natomiast w Gdańsku będziemy w 14 osób z Maliną na czele :D
Łoooo panie to brzmi niesamowicie profesjonalnie. A jak w tym temacie stoi MMAROCKS? @defthomas @Marcin Jabłoński , pytam bez złośliwości.
 
Skoro przy wywiadach...
mikro.jpg
 
1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek
24) @MZ
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg (chyba)
28) @Hefaner ?
29) @midern (+ jakieś 14 osób ogarniających temat)
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @SynRomana (może)
34) @PaweLisu
35) @czarymaryhokus + kumpel z pracy

sektor to trzysetka. Wpadamy ze Szczecina po pracy w piątek czyli jakaś 20-21
 
Jeszcze dwa miesiące do gali, a moja obecność pod znakiem zapytania, może mi wypaść wylot do uk, na dniach będę wiedział.
Jak by ktoś jeszcze nie kupił biletów, a chciałby się znaleźć w sektorze cohones, może dać znać, będę pamiętał i jeśli mi nie wypali wyjazd dam znać.
 
Back
Top