Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Panowie (głównie chyba @VoRaNeK bo tu ogarnia najbardziej ekipę), dawajcie znać jak będziecie rezerwować jakies noclegi "cohonesowe". Sam nie znam w ogóle 3 miasta bo byłem tam ostatnio 20 lat temu :lol:
 
Panowie (głównie chyba @VoRaNeK bo tu ogarnia najbardziej ekipę), dawajcie znać jak będziecie rezerwować jakies noclegi "cohonesowe". Sam nie znam w ogóle 3 miasta bo byłem tam ostatnio 20 lat temu :lol:

Przez booking raczej gdzie będziemy szukać promki

Pub może ten. Poza sezonem chyba nie będzie problemu z rezerwacją.

http://www.whiskeyontherocks.pl/galeria

Jeśli to jest całość to troche mały ale wygląda zachęcająco
 
Dużych pubow to w sopocie nie ma. Pewnie w Gdyni czy Gdańsku poza centrum coś by się łatwiej znalazło
 
Dużych pubow to w sopocie nie ma. Pewnie w Gdyni czy Gdańsku poza centrum coś by się łatwiej znalazło

Warto będzie sie rozejrzeć w tamtych rejonach. Jesli taki pub byłby blisko stacji SKM to można pójść w tę stronę
 
1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek
24) @MZ
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg (chyba)
28) @Hefaner ?
29) @midern (+ jakieś 14 osób ogarniających temat)
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @SynRomana (może)
34) @PaweLisu

udało mi się załapać na 503
 
Kiedys potrafilem obskoczyc 2 gale w miesiacu , teraz juz mi sie niechce . Sa oczywiscie gala na ktorych musze byc , jak UFC 185 czy 205 . Ale najwieksze emocje towarzyszyly mi podaczas wyjscia Pawla Nastuli na gali Pride 32 , tego uczucia nic nie przebije.
Emocje oczywiscie przed telewizorem?:deniro:
 
Widzę nasz doping dla Lobova. :DC:

Każdy z takim atrybutem.

300_300_productGfx_a811ee293cab63825f6cfb53d2a7d488.jpg
 
Dowiesz się już niedługo ;)
Ciekawy jestem jak to się przedstawia, wiadomo, że część redakcji może się pojawić i tu i tu bo liczą sobie kilka osób, ale np. polski Helwani nie zaliczy obu fightweeków jednocześnie. Większą klikalność wywiadów, artykułów itd na pewno generuje KSW, pytanie kto lepiej płaci za oprawę medialną ;)
 
Back
Top