Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

@VoRaNeK Pisałeś, że Sopot obcykany masz. Jakieś rekomendacje kulinarne? Co by nie wchodzić w ciemno i tracic czasu, nerwów na chujową szame. Są na wyjazdach rzeczy ważne i ważniejsze
 
  • Like
Reactions: MZ
Już niedługo i mój czas na forum dobiega końca...jeszcze kilka, kilkanaście dni, kilkanaście lat....Także spoko

Poprawiłem

@VoRaNeK Pisałeś, że Sopot obcykany masz. Jakieś rekomendacje kulinarne? Co by nie wchodzić w ciemno i tracic czasu, nerwów na chujową szame. Są na wyjazdach rzeczy ważne i ważniejsze

Śliwka w kompot
Powiem tak, w wielu miejscach byłem i wszędzie było smacznie. Jedyny minus i to wszędzie to wielkość porcji. Moje 80kg lubi dużo zjeść, a przy takich porcjach cięzko powiedzieć, że się najadłem. Ceny znośne jak na drogi Sopot (25-40)

Na dobre duże śniadanie trafiłem w Smakoszu. Do wyboru studenckie, polskie i kaszubskie (15-20)
 
Napoli Mia podobno kozak Włoch.

Poprawiłem



Śliwka w kompot
Powiem tak, w wielu miejscach byłem i wszędzie było smacznie. Jedyny minus i to wszędzie to wielkość porcji. Moje 80kg lubi dużo zjeść, a przy takich porcjach cięzko powiedzieć, że się najadłem. Ceny znośne jak na drogi Sopot (25-40)

Na dobre duże śniadanie trafiłem w Smakoszu. Do wyboru studenckie, polskie i kaszubskie (15-20)

http://menu.billys.com.pl/ Propozycja z mojej strony, wygląda obiecująco. Będzie testowane. Bliżej wyjazdu bardziej rozeznam temat

80kg to miałem w podstawówce
 
Browar Miejski Sopot - Monciak
Cały Gaweł. Kebab Jerusalem -dworzec
Naleśnikarnia Cuda Wianki - Górny Monciak

Na górnym Monciaku są też 2 bary w typie obiad za 15zł

Z wyższej półki jest pełno knajp ale ceny zachodnie
 
Last edited by a moderator:
Przed galą proponowałbym gdzies w tym rejonie sie spotkać. Przy znosnej pogodzie i dużym zainteresowaniu mozna podbić na plażę z piwem (Żabka jest przy Novotelu). W innym przypadku trzeba będzie szukać lokalu chociaz obawiam się, że ciężko będzie znaleźć tyle wolnych miejsc. Za pogode :beer:

Do plaży z Ergo jest niecałe 900m

Wiele osób będzie miało zapewne podobny plan by zjeść i napić się coś przed galą, a takim dobrym miejscem może być Bar Karmazyn. Sporo miejsca i dobra miejscówka na zlot chociaż wszystko będzie uzależnione od ilości wolnych stolików

z16452057Q,Bar-Karmazyn.jpg


b52dc76d5a7b1.jpg
 
Last edited:
Przed galą proponowałbym gdzies w tym rejonie sie spotkać. Przy znosnej pogodzie i dużym zainteresowaniu mozna podbić na plażę z piwem (Żabka jest przy Novotelu). W innym przypadku trzeba będzie szukać lokalu chociaz obawiam się, że ciężko będzie znaleźć tyle wolnych miejsc. Za pogode :beer:

Do plaży z Ergo jest niecałe 900m

b52dc76d5a7b1.jpg


Myślałem, ze jakies spotkanie nocne z piątku na sobote planujecie
 
Lub opcja rezerwacji lokalu gdzieś w Sopocie/Gdyni z późniejszym dojazdem pod hale (coś jak w Krakowie)

Takie City24 by się przydało ;)
@pablos_83 orientujesz się gdzie przykładowo można znaleźc większy lokal na te max 40-50 osob z mozliwością rezerwacji?
 
Back
Top