UFC Fight Night: Yussuf vs Barboza [14.10.2023]

tak mi dopomóż buk
 

Attachments

  • IMG_4037.jpeg
    IMG_4037.jpeg
    337.3 KB · Views: 90
Ja osobiście gram z tej gali Gutiereza, i chyba tyle. Połączy się to z KSW i na spokojnie poczeka.
Okopie pewnie Chińczyka ale po tym kursie absolutnie bym go nie brał. Pokonanie przeterminowanego Edgara czy słaby występ mimo KO z Batgarelem mnie nie przekonuje.
 
Okopie pewnie Chińczyka ale po tym kursie absolutnie bym go nie brał. Pokonanie przeterminowanego Edgara czy słaby występ mimo KO z Batgarelem mnie nie przekonuje.
No i się zastanowię, może nie warto grać tej gali i poczekać na ksw + inna gala UFC.
 
Za drobne jeszcze jedna tasma bo Lacerda mi wypadl z kuponu i ochłapy wejdą ( o ile wejdą ). Ktos gra Araujo?
 

Attachments

  • IMG_4041.jpeg
    IMG_4041.jpeg
    153 KB · Views: 40
Myślałem nad Yusuffem, Barboza nie lubi walczyć z dobrymi bokserami.
Barboza nie lubi przede wszystkim z zapasiorami walczyc:) najlepszy bet wg mnie to walka skonczy sie przed czasem.
Yusuff jest po jakies przejebanej operacji kregoslupa, rok przerwy. Nie wiem, stawiam na Barboze
 
Barboza nie lubi przede wszystkim z zapasiorami walczyc:) najlepszy bet wg mnie to walka skonczy sie przed czasem.
Yusuff jest po jakies przejebanej operacji kregoslupa, rok przerwy. Nie wiem, stawiam na Barboze
O widzisz nie wiedziałem o tej operacji. W takim razie nie ma co się w niego pakować.
 
Ten bambus może zagrozić Barbozie? Obaj walą low kicki, Edson chyba robi to lepiej?
 
Na Tapology zawsze lepsze mam Wyniki niz ku*wa na tych jebanych kuponach. Szkoda strzepic ryja.

Najlepsze ze glowny kupon to byl kopiuj/wklej od typa ktoremu chyba 7 tygodni z rzedu wszystkie tasmy wchodzily i oczywiscie tym razem kiedy ja zagralem to nie weszlo eh
 
Back
Top