UFC Fight Night: Font vs. Aldo (04.12.2021)

Na tapology jest napisane ze walka jest w wadze ciezkiej :confused: Ten Murzakanov już na 93 jest mały a co dopiero na ciężka.

Nie ma znaczenia samą szybkością/techniką go przemieli
Vanderaa to dziad a kacap już walczył w ciężkiej
 
Dużo osób idzie w Wellsa. Myślicie, że Wells ustrzeli? Matthews wydaje się, że powinien zdominować w parterze tylko nie wiem jak z TDD Wellsa
 
@Karwantes Co myślisz o walce Kape z tym Zhumagulovem? Portugalczyk jest w stanie go w stójce rozpracować?
Rzuciłem okiem na tą bitke i nie widzę tutaj wyraźnego faworyta aczkolwiek skłaniam się ku Kape. Portugalczyk przejawia tendencje do czekania podczas walk i głównie to mnie zniechęca to postawienia na niego pieniędzy. Uważam że ma lepszy boks i w tym akurat zestawieniu to on będzie szedł do przodu ale dla mnie to zbyt mało by mu zaufać.
Dużo osób idzie w Wellsa. Myślicie, że Wells ustrzeli? Matthews wydaje się, że powinien zdominować w parterze tylko nie wiem jak z TDD Wellsa
Z tym potencjalnym zdominowaniem w parterze raczej się nie zgodzę. Wells chyba nigdy w swojej karierze nie został przeleżany, o ile się nie mylę ma on czarny pas bjj a i w zapasach czuje się bardzo dobrze. Moim zdaniem tutaj pierwszorzędne znaczenie miała będzie kondycja, Wells w tym elemencie ma braki i myślę że w drugiej części pojedynku odegra to kluczową rolę. Mimo wszystko dla mnie 50/50.
 
Last edited:
Rzuciłem okiem na tą bitke i nie widzę tutaj wyraźnego faworyta aczkolwiek skłaniam się ku Kape. Portugalczyk przejawia tendencje do czekania podczas walk i głównie to mnie zniechęca to postawienia na niego pieniędzy. Uważam że ma lepszy boks i w tym akurat zestawieniu to on będzie szedł do przodu ale dla mnie to zbyt mało by mu zaufać.

Z tym potencjalnym zdominowaniem w parterze raczej się nie zgodzę. Wells chyba nigdy w swojej karierze nie został przeleżany, o ile się nie mylę ma on czarny pas bjj a i w zapasach czuje się bardzo dobrze. Moim zdaniem tutaj pierwszorzędne znaczenie miała będzie kondycja, Wells w tym elemencie ma braki i myślę że w drugiej części pojedynku odegra to kluczową rolę. Mimo wszystko dla mnie 50/50.
Grasz coś grubo z tej gali czy odpuszczasz? Zawsze grałeś coś za 1k albo 2k dlatego pytam na kogo się zdecydowałeś ;)
 
prachnio
lins
vanderaa
kto nastepny sie obsra poteznego murzakanova

1638560496198.png
 
Santos przed czasem @3.25 wygląda ciekawie, Guide był często poddawany. W tej walce zarówno w stójce jak i w parterze jest w gorszej pozycji niż rywal.
 
Decyzja w walce Fiziev Riddell 1.55
Decyzja w walce Font Aldo 1.65

Underdog Riddell 2.0
Riddell decyzja 2.75

Nie rozumiem zachwytów nad Fizievem gość ma kondycję na 8 minut walki. 3 runda to walka tylko i wyłącznie o dotrwanie do decyzji.
 
Tylko Aldo trafilem po ladnym kursie. :tysoncoffe:
Crute mega rozczarowal. Riddel ladnie sobie radzil ale Fiziev piekna obrotowka wystrzelil i po zabawie...
 
Back
Top