UFC Fight Night: Dolidze vs. Imavov

Imavov
Moicano / Dober ponizej 2.5r
Silva
McCann (?)

Mysle nad Doberem przez KO/TKO jako dogu
 
Last edited:
Dolidze dla mnie to bierze.
55/45 dla Imavova wg mnie. Imavov wygladal jak milion baksów w ostatniej walce. Do tego nigdy nie znokautowany, wiec nie widze przeslanek by sadzic ze Dolidze mu wysprzegli na amen. Obrona przed obaleniami 72%, tylko ofensywne obalenia niskie, reszta statystyk na korzysc Imavova.
 
55/45 dla Imavova wg mnie. Imavov wygladal jak milion baksów w ostatniej walce. Do tego nigdy nie znokautowany, wiec nie widze przeslanek by sadzic ze Dolidze mu wysprzegli na amen. Obrona przed obaleniami 72%, tylko ofensywne obalenia niskie, reszta statystyk na korzysc Imavova.
Też się skłaniam minimalnie ku Francuzowi. Myślę że dobrym boksem i mobilnością rozpyka Gruzina, natomiast mam nadzieje że rozsądnie odpuści szukanie parteru bo Dolidze to kocur niesamowity z pleców i zawsze jest ryzyko że na ziemi coś wyczaruje.
 
Wczesny becik, bo i tak wyżyłowane kursy.
Kokosów nie będzie ale pora zacząć ten rok od czegoś i budować konto powoli.
 

Attachments

  • IMG_4723.jpeg
    IMG_4723.jpeg
    206.4 KB · Views: 109
Wczesny becik, bo i tak wyżyłowane kursy.
Kokosów nie będzie ale pora zacząć ten rok od czegoś i budować konto powoli.
Dlatego właśnie nie lubie grać underów. Niby oczywiste że zakończy się przed czasem a tu jednak decyzja.
 
No lipa straszna, cieżko mi bylo uwierzyc w to co widze. To juz myslalem ze McCann jest najslabszym ogniwem.
Lewis vs Ngannou, AlHassan vs Buckley itd.. skutecznie wyleczyło mnie z grania underów. McCann u mnie akurat była podstawą.
 
Back
Top