UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield (18.02.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1676196057989.png

 
Scenariusz, w którym Blanchfield napierdala Andrade w parterze albo poddaje jest całkiem prawdopodobny imo, Erin nie jest jest tak upośledzona jak Dern, a zapasy ma top, więc ja bym raczej jakoś mocno w kierunku brazylijki nie grał.

Nazim Sadykhov + over 1.5 rund w ME @2.26 Betclic
 
Scenariusz, w którym Blanchfield napierdala Andrade w parterze albo poddaje jest całkiem prawdopodobny imo, Erin nie jest jest tak upośledzona jak Dern, a zapasy ma top, więc ja bym raczej jakoś mocno w kierunku brazylijki nie grał.

Nazim Sadykhov + over 1.5 rund w ME @2.26 Betclic
Sadykhov wlasnie wydaje mi sie takim pewniejszym typem gali.
Andrade/Blanchfield +2.5 @1.70 w fortunie wygląda nienajgorzej. Bueno Silva. Pauga. Elder też może się okazać lepszy niż bukmacherzy go wyceniają.
Bueno Silva nie do gry :(
ME kurcze mam mieszane uczucia co do grania rund, bo moze to potrwac do decyzji a moze i w pierwszej sie skonczyc :/
 
Sadykhov wlasnie wydaje mi sie takim pewniejszym typem gali.

Bueno Silva nie do gry :(
ME kurcze mam mieszane uczucia co do grania rund, bo moze to potrwac do decyzji a moze i w pierwszej sie skonczyc :/
Biorąc pod uwagę kursy myślę że warto brać te overy w ME.
 
William Knight 1.80

Izydor gali, czarny silny, kruszy skały jednym ciosem, a jego przeciwnik idzie spać od jednego liścia i później 2 tygodnie je przez słomkę, bo nie może przegryzać.
 
Scenariusz, w którym Blanchfield napierdala Andrade w parterze albo poddaje jest całkiem prawdopodobny imo, Erin nie jest jest tak upośledzona jak Dern, a zapasy ma top, więc ja bym raczej jakoś mocno w kierunku brazylijki nie grał.

Nazim Sadykhov + over 1.5 rund w ME @2.26 Betclic
Ehh było Erin ładować, a nie pierdolić się z tymi rundami :childcry:
 
Back
Top