UFC Fight Night 98: Dos Anjos vs Ferguson - dyskusje, kursy.

Nie wiem, co jest większą inbą:

1.) Decyzja w main evencie;
2.) Lamas poddający Oliveirę;

Graty @RaphTaba, dla mnie to ciężki szok.

Spoko, nie musisz się zrywać :D
Swoją drogą betsafe oszalał - 5.00 na RDA KO i 6.50 Fergusona sub - zagrałem oba zdarzenia za dzisiejszą wygraną, bo każdy inny wynik mnie mocno zdziwi.

:mamed:

No, ale i tak wyszedł ładny plus, więc marudzić nie mogę.
#wybaczHeld
 
Last edited:
Zrobilem jeszcze jeden zaklad na ferg by dec za 200 w sumie to jakies 1400 do przodu
BECZUNIA.jpg
 
Ja przed chwilą wypłaciłem to 300 z betssona, nie wiem czemu ale przy 300 wyskakiwał mi jakiś błąd, przy 299zł poszło :D
 
Nie wiem, co jest większą inbą:

1.) Decyzja w main evencie;
2.) Lamas poddający Oliveirę;

Graty @RaphTaba, dla mnie to ciężki szok.



:mamed:

No, ale i tak wyszedł ładny plus, więc marudzić nie mogę.
#wybaczHeld
Za co graty? Z mojej strony to:


Gdybym dał jakąkolwiek inną walkę zamiast Helda :wall:
q32SScwun0.jpeg
Ale oczywiście hajs poszedł na najpewniejszą walkę...
 
Nie wiem, co jest większą inbą:

1.) Decyzja w main evencie;
2.) Lamas poddający Oliveirę;


:mamed:

No, ale i tak wyszedł ładny plus, więc marudzić nie mogę.
#wybaczHeld
Moje typy prawdopodobnie ostateczne:

RDA KO 4.27
Lamas 1.94
Magomedow decyzja 2.75
Swoją drogą betsafe oszalał - 5.00 na RDA KO i 6.50 Fergusona sub - zagrałem oba zdarzenia za dzisiejszą wygraną, bo każdy inny wynik mnie mocno zdziwi.

Jakim cudem wyszedłeś na ładny plus?
Bo ja przy podobnych zakładach popłynąłem, Lamas w miarę pokrył straty ale nie do końca. :benny:
 
trochę hajsu na +

View attachment 4780

na 205 będzie całkiem solidna sumka do gry :robbie:
@Milionyzłotych nice bets :OK: tylko nie czaje po co obstawiałeś zdarzenie po kursie 1.03 :joer:
Musiałem obrócić 100 zł do wypłaty xP to była jakoś 94 minuta meczu dupeczek, ale potem wyczaiłem że tylko po kursie 1,5 więc na Milan postawiłem , szkoda ze nie wiecej na Tonego przez dec mialem go na innym kuponie przez ko i sub ale cos mnie podkusilo przed walka zeby jeszcze dec dodac. Kursik byl naprawde niezly
 
Swoją drogą w drugiej rundzie live bet na diego 1,8 gdy już Held wygazowany był szkoda że nie skorzystałem no ale dobra na 205 sie nadrobi zaleglosci.
 
Back
Top