UFC Fight Night 94: Johnson vs Porier - kursy, dyskusje

No Jordan ze swoim zasięgiem to na pewno da radę
Co myślicie o Perezie i Wade?
Myślę, żę Perez w stójce ogarnie i skończy się to TKO
Wade nie grałbym, mam przeczucie że Islam to ogarnie po jakimś splicie lub mało barwnym występie
Oraz taki humorystyczny akcent, Wade jak przegrywał 2x w karierze to zawsze z Ruskimi: Khabilov i Dugubulugov - tak dla beki napisane.
 
Również rzucił mi się w oczy, nie znam jednak jego rywala. Wiesz coś więcej, czy zagrałeś ot tak?

Raczej nie stawiam od tak :)
W walce minimalnie faworyzuję Quinones' a, Gomez niby ma dobrą stojkę ale Quinones tez boksuje niczego sobie, poza tym liczę na jego kocie ruchy i fakt, że umie przenosić walkę do parteru, a tam przewaga powinna być po jego stronie. Pozycja underdoga sprawia, że w moich oczach warty jest zagrania.
Btw, Morales niby też mial go wypunktować (muai thai'ować), a klepał w dwie minuty.
 
Last edited:
Ciężka gala do typowania, puszcze taśmę za drobniaki i osobno na Poiriera. Brunsona też bym zagrał, ale Hall jest trochę nie przewidywalny więc się chyba wstrzymam.
 
Last edited:
Ja widzę. Mam go nawet na taśmie.

A co tam stawiasz i w jakiej kompilacji ?
Możecie się nie zgodzić, ale w tym roku często moje kupony niszczyli Meksykańce i inni obywatele Ameryki Południowej, stąd obawiam się trochę :)
Przykłady na szybko:
Rivas>Lahat: 1runda kontrola Lahata i potem przepiękne latające kolano Rivasa
Perez>Rivera: całkowita dominacja Meksykanina
 
Moje na weekend:
Głowacki 3,55 zagrane dawno temu. Bardzo grubo! było grubiej ale 1k poszło bo dałem dubla z Natem :) zostało 2,5k obstawione!
Grigorij Laguta - zostanie mistrzem europy na żużlu - 2,35 za 2k
Poirier 1,6 + Laguta 1-4 miejsca w ostatnim turnieju 1,5 ako 2,40 za 650
i taśma: Poirier + Quinones + dunham + Laguta vs vaculik 1 + sayfutdinov - pedersen 1 ako 9,39
 
A co tam stawiasz i w jakiej kompilacji ?
Możecie się nie zgodzić, ale w tym roku często moje kupony niszczyli Meksykańce i inni obywatele Ameryki Południowej, stąd obawiam się trochę :)
Przykłady na szybko:
Rivas>Lahat: 1runda kontrola Lahata i potem przepiękne latające kolano Rivasa
Perez>Rivera: całkowita dominacja Meksykanina

Generalnie dużo mi nie doszło:
Poirier @1.67
Makchahev @1.73
Quinonez @2.37
+ hardkorowa taśma:
Carlos Junior + Dunham + Brunson + Quinonez + Robertson + Skelly + Makchahev @34.81
 
Sprawdzcie moja hardkorowa tasme ktora puscilem rok temu kurwa czemu tylko za 7 zl :P
HARDK.jpg
 
Postawiłem grosz na Hall'a. Czuję, że coś odjebie w tej walce.

tylko jeszcze nie wiem w którą stronę :confused:
 
Pinć złoty na:
Poirier KO rd 1 @13.00
10 na under 1.5 @3.10
10 na Blanco runda 3 @23.00
 
Ja kurde postawiłem overa 2,5 rundy w walce Poriera i trochę chyba żałuje, bo mogłem postawić na poriera.
Ale poszło też na Główkę przez decyzję z kursem 8, więc mam nadzieję że będę i tak zdrowo do przodu :D
 
+99 funtów do przodu. Makchahev siadł, Quinonez siadł, Poirier nie siadł. Z hardkorowej taśmy na 250 funtów nie siadł tylko Robertson, ale było blisko.
Graty dla wygranych:applause:
 
Back
Top