UFC Fight Night 90 - dyskusje bukmacherskie, kursy

Z tego też co dobrze kojarzę to Lewis sobie wybrał Nelsona na przeciwnika, jak mądrze przewalczy to myślę że może spokojnie pyknąć grubego, ja rozważam Lewisa albo over 1.5
 
Lewis samych ogorow/przecietniakow obijal, teraz dostanie solidnego rywala i zobaczymy co z tego wyjdzie
jestem ciekawy roznicy warunkow fizycznych
ps gala bedzie z srody na czwartek?
 
Makdessi+Burns 2,13
Alberto Mina 2,0 bo Pyle jest już dziadkiem
Jouban 1,75
Lewis po 2,2 i 2,0
 
Lewis niestety to ogarnie. Przeszarżuję i trafi Nelsona lub w parterze przeleży Big Country. Nie widzę szans na wygrana Nelsona w innym niż mocno optymistycznym scenariuszu na tą walkę.
 
Nikt nie zastanawial sie na overami w RDA vs Alvarez?

over 2,5 - za 1.8
over 4,5 - za 2.6

Niby RDA wyglada fenomenalnie w ostatnich walkach, ale:

- walka z Pettisem ( 5 rund, przewalczone w swietnym tempie, przeciwnik nie skonczony) - przypominam za czasow "koksu dozwolonego"
- pierwsza obrona z Cowboy'em tez zastanawialismy jak RDA bedzie wygladal, przy zwiekszonych kontrolach dopingowych, w sumie za duzo sie nie dowiedzielismy, bo walka skonczyla zanim sie na dobre zaczela, a wiadomo jakim slow starterem jest Donek
- twardy skurczybyk z tego Alvareza, przetrwał Melendeza, Cowboy go nie skonczyl, z Pettis'em rowniez, wracajac do jego czasow w Bellatorze z Chandlerem walczyl juz 5rundowki
-na wazeniu Alvarez tez taki jakis wielki sie wydawal przy RDA

Resumujac nie sadze, zeby Alvarez skonczyl przed czasem RDA. Mysle ze chlopaki przewalcza caly dystans.

Dodatkowo na dzis: Jouban, Mina beda grani.
 
Myślę,że można kilka ciekawych kuponów skleić z 3 najbliższych gal . Czuję przypływ gotówki :) Overek RDA vs Alvarez 2.5 na propsie + overek w walce JJ z Claudiuszem...
 
Nikt nie zastanawial sie na overami w RDA vs Alvarez?

over 2,5 - za 1.8
over 4,5 - za 2.6

Niby RDA wyglada fenomenalnie w ostatnich walkach, ale:

- walka z Pettisem ( 5 rund, przewalczone w swietnym tempie, przeciwnik nie skonczony) - przypominam za czasow "koksu dozwolonego"
- pierwsza obrona z Cowboy'em tez zastanawialismy jak RDA bedzie wygladal, przy zwiekszonych kontrolach dopingowych, w sumie za duzo sie nie dowiedzielismy, bo walka skonczyla zanim sie na dobre zaczela, a wiadomo jakim slow starterem jest Donek
- twardy skurczybyk z tego Alvareza, przetrwał Melendeza, Cowboy go nie skonczyl, z Pettis'em rowniez, wracajac do jego czasow w Bellatorze z Chandlerem walczyl juz 5rundowki
-na wazeniu Alvarez tez taki jakis wielki sie wydawal przy RDA

Resumujac nie sadze, zeby Alvarez skonczyl przed czasem RDA. Mysle ze chlopaki przewalcza caly dystans.

Dodatkowo na dzis: Jouban, Mina beda grani.


Propsuję przyjacielu, też miałem pisać o overach.

Nawet głupie 1,5 po kursie 1,40 wygląda spoko do dubla, wyżej jeszcze lepiej.

Również jestem zdania że RDA to wygra, ale Eddie to twardy skurczybyk, napsuje troche krwi. Siadam właśnie do taśm i coś z overów wrzucę.
 
Na dziś

John Makdessi , Alberto Mina , Pedro Munhoz 5.35
Eddie Alvarez 3,48
Alberto Mina 2,10
Derrick Lewis , Duffy 2,43


TAKIE RZECZY , fajnie że pewne
 
Odkułem się od iluś gal za 100zł x 17 = fartowny Lewis, fartowny Makdessi, fartowny Birchak, Burns, Jouban, Munhoz

mega taśmy zepsuł Vieira, ale na końcu dobił RDA :P
 
Panie nie rozumiem zakładu na unibecie.
Zwycięstwo przez ko,tko albo DQ.
Tak, nie

W jednym kuponie miałem
Jauban Alan vs Muhammad
Zakład na tak.
I nie zaliczony!? O co chodzi?

Rda również zagrałem na innej taśmie na tak i weszło pomimo że przegrał...
Czy to oznacza zwycięstwa tylko i wyłącznie przez ko, tko?
 
Panie nie rozumiem zakładu na unibecie.
Zwycięstwo przez ko,tko albo DQ.
Tak, nie

W jednym kuponie miałem
Jauban Alan vs Muhammad
Zakład na tak.
I nie zaliczony!? O co chodzi?

Rda również zagrałem na innej taśmie na tak i weszło pomimo że przegrał...
Czy to oznacza zwycięstwa tylko i wyłącznie przez ko, tko?
Tak tylko metoda wygranej przez nokaut, nokaut techniczny.
RDA dostał nokaut techniczny, więc wygrałeś, a u Joubana była decyzja, więc przegrałeś.
 
Poszedł Derrick Lewis za 100.

Ok. Główny zakład wszedł.

xzcss.jpg


Poniżej kilka drobniaków, które jeszcze się rozstrzygną:

dawdaz.jpg


zxf.jpg


xzcww.jpg
 
Co do Alvareza to ladnie poszedl, chociaz musze powiedziec ze widzialem ze RDA byl jakis wyczerpany w wywiadach jakby lekko chorowity ciezko mu bylo sie skupic, gdzies tam przemknela mysl zeby postawic na niego ale racjonalny umysl kierujacy sie opiniami innych i kursami oraz poprzednimi wystepami RDA powiedzial nie.
 
Wszystko oprócz Alvarez by dec. siadło ale że stawki były niewielkie to jestem 98 funtów do przodu. Tasiemiec przetrwał. Graty da zwycięzców, szczególnie grających Alvareza :applause:
 
gratulacje dla Alvarezowcow, w UFC nie ma juz zadnego dominujacego mistrza
 
i na niego przyjdzie czas, juz teraz widze goscia co moglby go rozjebac

Niby mógłby, ale ja tam wolę, żeby jeszcze mial ze dwie walki przed TSem. Jego nastepna walka bedzie w miarę wymagająca, zobaczymy jak mu pójdzie.
 
Back
Top