UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

@michi972 proszę, skończ pierdolić. I jak ktoś pisze, żebyś przestał gadać, to mu nie odpisuj bezsensownego postu, tylko po prostu przestań gadać i nic nie odpisuj.
 
kurwa to on jeszcze rozpacza? o ile napisał prawdę to jesteśmy w tym samym wieku i założę się że jest grupa obstawiających w naszej grupie wiekowej a tylko on napierdala posty jaki to on jest poszkodowany i biedny że nie wygrał zakładu, ale żeby uczyć się na błędach to ni chuja, "będę napierdalał taśmy po kursie 8 i więcej i zostanę milionerem" Ja zacząłem obstawiać w styczniu i na początku też mi nie szło, bo nakurwiałem taśmy po 5 walk na jednej, ale po 5-6 taśmach zrozumiałem że granie singli i dubli jest dużo zyskowniejsze, a "kirasówkę" to można puścić jedną za góra 5zł żeby się lepiej oglądało.
Takie granie to rzucanie się z siekierą na słońce.
Jak jeszcze nie mas skończonych 18 to poproś kogoś dorosłego i załóż sobie konto na betsafie czy jakimś innym zakładzie i graj jak prawdziwy bukmacher a nie jak mała dziewczynka która chce wypasiony domek dla lalek ale brakuje jej 400zł i chce zarobić w jeden dzień taką kasę
 
Back
Top