UFC Fight Night 142: Dos Santos vs. Tuivasa

phenomen

BAMMA
Featherweight
asd.jpg
 
Tak się zastanawiałem kto pierwszy nie wytrzyma i wrzuci ten temat. Ciebie się nie spodziewałem, ale fajnie, że się podjąłeś.
Ode mnie już poszlo:
Garcia 3.6
Nakamura 1.5
Giagos 1.35
Reis 2.05
Okami 3.4
Yusuff 1.2
Crute 1.45
Matthews 1.75
Pedro 1.25
Hunt 1.85

ME na razie nie tykam, bo kursy zbyt bliskie, a ta walka... może pójść w obie strony. Alem powiedziol predykcję :penn:
 
Mordeczki 1,85 na Hunta nie brzmi jak prezencik? Dobry ten Willis ma background zapaśniczy i przeleży czy raczej bijok i czambuł wyrwie?
 
Sorry, że wbijam tutaj, ale jaki buk aktualnie jest godny uwagi? Szybkie założenie konta, bezproblemowe wypłaty?
 
Usman + Shevchenko + Kunchenko - @2.58
JDS vs. Tuivasa (finish in 4,5 r.) - @7.00

Sorry, że wbijam tutaj, ale jaki buk aktualnie jest godny uwagi? Szybkie założenie konta, bezproblemowe wypłaty?
Nie znam sié na polskich bukach, ale jesli uzywasz vpn, to polecam @skybet. Majá bogatá oferté specjalná pod UFC.
 
JDS @1,69 +
Martin @2,22 +
Giagos DEC + Kara-France @2,35 +
Kunchenko + Rua vs Pedro u1.5 @2,25 -
Rua KO @8,0 rzuciłem przed walką za piątaka :DC:

Ładny plusik dzisiaj :rutekajak:

Łapał ktoś Juniora po 1 rundzie? 2.6 było, ja się zawahałem.
 
A mnie ta gala zjebala weekend. Czekałem na otwartych kuponach na Reisa, Matthewsa i Hunta, gdzie najbardziej obawiałem się pierwszego, a w pizde dostali dwaj pozostali. Szkoda, bo byłoby grubooo... Miałem ich na łączonych kuponach z KSW i TUFem. Stawiane było przed pojawieniem się tematu na forum więc Wasze przestrogi przed Huntem i Matthewsem nie były mi znane. Chociaż nawet gdybym je widział to po trafieniu Munhoza, Usmana i niezłym KSW i tak bym w to poleciał na ułańskiej fantazji...
Jednak ogólnie cały weekend na plus. Oby więcej takich, bo było na co popatrzeć i postawić przy okazji.
Szacunek Panowie za Martina i w szczegolnosci Willisa dla @Pietagoras:applause:
BTW niezły wpierdol Australijczycy zebrali. Nie było tam jakichś zamieszek po gali?
 
Last edited:
Hunt PAŁA, za tą uwaloną weekendową taśme ma u mnie dozgonnego minusa i wpada do grupy zawodnikow bukmacherskiego hejtu :facepalm: podstawa dramat
 
Dlatego grałem przeciwnika. Po żałosnym występie z Olynikiem skreśliłem go calkowicie.
Myslalem ze na wkurwie wejdzie ten ostatni raz a on myslami juz w RIZINach, wyjebane w kibicow na hali, mialem jeszcze JDS, jakby zamykal z pewnoscia bym kontrowal, tym bardziej ze wygrana byla 4cyfrowa...
 
Pedro pała nie wykończył w 1 rundzie Szoguna. A to co później się stało, to miód na moje serce. IQ bezmózgiego zombi.
 
Pisałem gdzieś, chyba temacie o gali o niskim fightiq Pedro, stąd puściłem tak na strzała 5min. przed galą dublet Rua KO + JDS KO i spieniężyło, oczywiście za symbliczną piątkę, ale zawsze.
Rua dalej może dużo zebrać, a Pedro nie bije tak jak Smith.
Ale to co odjebał Hunt, to powinien wszystkim za kupony oddać pieniążki. Gdyby przegrał przez wyleżenie, lub cokolwiek innego, ale w stójce z grubasem co mu raz na 30 sekund puszczał liścia. Mogła parówa powiedzieć, że mu kompletnie nie zależy, nawet przed własną publicznością, jak chłopczyk z fochem na ufc. W Rizin oczywiście wygra kolejną walkę.
 
Back
Top