UFC Fight Night 141: Blaydes vs Ngannou - dyskusje, kursy

kapitanameryka

WSOF
Bantamweight
gg.jpg


Zapowiada się dobra gala do obstawki.
BTW. Dobrze by było gdyby nasz nowy partner TotalBet miał aktualną ofertę zbliżającej się gali. Póki co tylko 10 walk i jeden rynek.
 
1,67 Jingliang wart jest grania? Zawada fajnie zaprezentowal sie w swojej pierwszej walce w UFC. Mial tam tydzien na przygotowania. Teraz dostal 3 tygodnie... Wydaje mi sie jednak ze The Leech to na spokojnie ogarnie.
 
Ode mnie na razie:
1) rozpis 3/5 zagrany bez większych oczekiwań i wkładu: Kondo @4.15, Phillips @4.15, Y. Wu @4.15, Sumudaerji @2.7, Y. Song @1.25
2) J. Li @1.6, Koń @2.05, Y. Song @1.25, Sumudaerji @2.7 (3/4)

+ do tego pomieszane z pilka Ngannou 2.65, P. Liu 1.37, Aguilar 4.05, Y. Hu 2.41.

Tyle na razie. Czekam na zakłady dodatkowe. W przypadku Ngannou i Phillipsa czaje się na kaosa, bo niby jak inaczej mogą wygrać? Mysle jeszcze nad K. Songiem. Już dwa razy przyniósł mi szczęście. Z kolei Morono szarpnął mnie po portfelu w przeszłości...
 
PSG ma wszystkie karty w ręku. Jak zagrają jak ludzie, to wygrają. Jak Neymar zrobi z siebie znów głupka, to będzie ciężej. Jednak myślę że tutaj będzie 3-4 do jaja.
A czy Neymar nie złapał czasem kontuzji na reprezentacji? Pograł chyba niecałe 10 minut i zszedł... Jednak skoro ostatnio robi z siebie głupka to może bez niego lżej im będzie. Ja tam nie wiem. Nie śledzę ligue1, tak mi się tylko przypomniało.

BTW - widzę, że sama gala wywołuje niewielkie emocje skoro nawijamy tu sobie o PSG i Neymarze ;-)
 
A czy Neymar nie złapał czasem kontuzji na reprezentacji? Pograł chyba niecałe 10 minut i zszedł... Jednak skoro ostatnio robi z siebie głupka to może bez niego lżej im będzie. Ja tam nie wiem. Nie śledzę ligue1, tak mi się tylko przypomniało.

BTW - widzę, że sama gala wywołuje niewielkie emocje skoro nawijamy tu sobie o PSG i Neymarze ;-)
wièc wracajac do mma- Co myslisz o Jingliang vs Zawada?
 
wièc wracajac do mma- Co myslisz o Jingliang vs Zawada?

Popatrz wyżej to zobaczysz, że postawiłem już Jinglianga. Nie lubię tego "żółtka"(zazwyczaj gram przeciwko niemu), ale mimo tego nie daję większych szans Zawadzie. Li dość wolno się rozkręca, więc jedyna nadzieja dla polskiego Niemca to pierwsza część walki. 1,67 to prezent. Sam stawiałem po 1,55-1,6, a i za 1,5 bym puścił. Zresztą co tu dużo gadać. Właśnie skleiłem chińskiego tripla za niecałą stówkę(Li, Liu, K. Song - @4)
 
@Pietagoras @Puczi Liczycie na ko Afrykańczyka?

Tak, liczę raczej na KO. Tym razem Blaydes nie zawalczy z 38-letnim Reemem, 44-letnim Huntem czy 41-letnim Oleynikiem, nad którymi miał ogromną przewagę siłową, tylko z prawdopodobnie jeszcze silniejszym od siebie dzikiem. Parę bomb
na ryło i Curtis może wkroczyć w tryb paniki, lub wręcz zostać uśpiony - Huntowi brakowało niewiele, Reem zresztą też go naruszył kolanem. Kolana też przypłacił oddawaniem obaleń, a Ngannou raczej skupi się na boksie.

Wiadomo jednak, że kondycja będzie po stronie Amerykanina a i forma psychiczna Predatora jest niepewna. Dla mnie to jest więc 50-50 i must bet po takim kursie.
 
Kurwa kusi mnie ten Overeem. Wygra czy nie?
Ja to obijam z daleka, nie dość ze Reem jest "bulolubny" to rusek bije mocno i pewnie wjedzie na soku, a za pol roku wyjdzie...chociaz nie zdzwie sie jak wygra bezpieczna decyzja na wstecznym
 
Last edited:
Back
Top