UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio - dyskusje, kursy

(Narimani + Pantoja) starts round 2 - @1.85
Prazeres @ 1.87 - przykro to mowic, ale licze na "legendarne polskie kardio" i siłę trolla
 
Udało mi się złapać Heinischa po drugiej rundzie za 2,30 i poza tym dałem jeszcze Ponzinibbio KO ale to się nie liczy jak coś. :DC:
 
Również ratowałem się Heinischem na live(przed walką Ferreira wydawał mi się typem tej gali). Poprawiłem też JW przez KO, ale żeby być szczerym dałem też przez poddanie(kursy były tak zajebiste, że na tym i tak wyszedł fajny zysk). No i jeszcze poleciał Magny na live po 1 rundzie za @6.1... Bukmachersko to była jedna z moich najgorszych gal w historii. Chyba tylko 2 razy zebrałem większy wpierdol od buka.
 
Walkera obstawilem skuszony kursem, bo chociaz jest underdogiem, to dla mnie moze to wygrac, pod warunkiem, ze przetrwa pierwszá rundé. Rounree ma jedno z najslabszych cardio w dywizji. Teoretycznie brazol, w idealnym swiecie, korzystajác z glowy , swoich warunków fizycznych i spuchnietego przeciwnika, moze to ogarnác. Juz Lord pokazal, jak sie walczy z takimi wozami z weglem.:deniro:
Chylę czoła, może jestem uprzedzony, bo nie lubię whisky ;)
 
Ja tez w plecy, ale kosmetycznie bo po podskoczeniu kursu na traktora skontrowalem pol stawki na Bartka i przy braku decyzji w jego walce puscilem ponownie overy (1.5r) w ME. Poza tym dodalem finish w rundach mistrzowskich po @7.00, ale jak wspominal @phenomen, nie liczy sié, hehe.
Szkoda mi tylko, ze nie sprawdzilem ile bylo live na Heinischa :(
 
Back
Top