UFC Fight Night 138: Volkan vs. Smith - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1564_d.png
 
Strickland 2.25
McGee 2.60

Też rozważam MJa przed czasem, ale poczekam do ważenia.
 
Czemu Mcgee ???? Myslalem nad Garcia dlatego pytam

Court jest znacznie aktywniejszy i lepszy kondycyjnie, a myślę, że w ostatnich czasach sędziowie mają tendencję do premiowania aktywności w stójce ponad zapasami. Szczerze mówiąc, myślę, że Garcia wygra 1 rundę, a od 2 McGee zacznie przejmować stery w swoje ręce.
 
Court jest znacznie aktywniejszy i lepszy kondycyjnie, a myślę, że w ostatnich czasach sędziowie mają tendencję do premiowania aktywności w stójce ponad zapasami. Szczerze mówiąc, myślę, że Garcia wygra 1 rundę, a od 2 McGee zacznie przejmować stery w swoje ręce.
Dzięki za odpowiedz :wink:
 
Spoko. Każdy powinien jednak najbardziej ufać sobie - choćby ostatnio miałeś rację z Laflarem, a kto inny z Kongo. Dopóki jednak Norweg wygrywa długoterminowo, to mam to w nosie :P
Nadrobilem ostatnia walke Courta i rezygnuje z Alexa, faktycznie Court jest aktywniejszy i moze wygrac na punkty.
 
To i tak dobrze, jak na takie rozdawanie kasy.
Bardziej mnie urzekł zakład, czy Artem trafi MJa The Russian Hammerfistem.

2PCiyQO.gif


Poszło Kattar KO 4.70.
 
za 100: Villante+Ray+Haqparast+Soukhmath+Edwards ako 4.17
+ jeszcze bardziej zwariowana taśma za 25zł
 
Pytanie z czystej ciekawości: Często grasz takie taśmy? Jak tak, to czy często wchodzą?
Z reguły MMA od 3-5 zdarzeń klepę, wchodzą różnie, generalnie z +, bo dość często otrzymuję z lvbet promocję Multikozak do wykorzystania.
Wiem doskonale jakie macie podejście do takich taśm, nikogo nie namawiam, podaję swoje typy i stawkę, a nie wrzucam screena z wygraną po gali
Weryfikacja tego nastąpi już niedługo :)
Gra singlami też ma swoje miejsce ale rzadziej, ostatnio Kongo wpadł, a wcześniej to raczej duble bądź 3-4 zdarzenia
 
Z reguły MMA od 3-5 zdarzeń klepę, wchodzą różnie, generalnie z +, bo dość często otrzymuję z lvbet promocję Multikozak do wykorzystania.
Wiem doskonale jakie macie podejście do takich taśm, nikogo nie namawiam, podaję swoje typy i stawkę, a nie wrzucam screena z wygraną po gali
Weryfikacja tego nastąpi już niedługo :)
Gra singlami też ma swoje miejsce ale rzadziej, ostatnio Kongo wpadł, a wcześniej to raczej duble bądź 3-4 zdarzenia
Taśmy nie są też takie złe (kirasówka). Teraz też lubię sobie zagrać, ale bardziej w formie zabawy za drobne. Pytałem z ciekawości bo sam kiedyś grałem prawie same taśmy i kiepsko mi szło. Nie potrafiłem dobrać odpowiednich walk. W sensie, że np na gali z 12 walkami dawałem po 3, 4 walki (czasami więcej) w zakładzie. Ogólnie na tych 12 walk potrafiłem dobrze wytypować 10, ale prawie zawsze jedna z tych przegranych była na zakładzie.
 
Taśmy nie są też takie złe (kirasówka). Teraz też lubię sobie zagrać, ale bardziej w formie zabawy za drobne. Pytałem z ciekawości bo sam kiedyś grałem prawie same taśmy i kiepsko mi szło. Nie potrafiłem dobrać odpowiednich walk. W sensie, że np na gali z 12 walkami dawałem po 3, 4 walki (czasami więcej) w zakładzie. Ogólnie na tych 12 walk potrafiłem dobrze wytypować 10, ale prawie zawsze jedna z tych przegranych była na zakładzie.

Moje najlepsze taśmy to łączone z kilku gal pewniaki z jednym dogiem, który w moich oczach jest po prostu lepszy niż faworyt. Końcówka tego roku zapowiada się naprawdę nieźle, bo mamy 3-4 mocne dogi: Nunes, Gus, Ngannou i Ortega.
 
Moje najlepsze taśmy to łączone z kilku gal pewniaki z jednym dogiem, który w moich oczach jest po prostu lepszy niż faworyt. Końcówka tego roku zapowiada się naprawdę nieźle, bo mamy 3-4 mocne dogi: Nunes, Gus, Ngannou i Ortega.
Dla mnie Ngannou słusznie jest dogiem i wydaje mi się, że dostanie. Z resztą to się zgadzam.
Pomysł na taśmy też fajny.
 
(Lobov, Martinez, Kattar) starts 2rd - @2.17

lekko:
Haqparast starts 2rd - @1.92
Edwards starts 2rd - @1.85
 
za 100: Villante+Ray+Haqparast+Soukhmath+Edwards ako 4.17
+ jeszcze bardziej zwariowana taśma za 25zł

2/3 z zakładów weszło
inwestycja: 210zł
wygrana: 819zł
zysk: 609zł
Jestem zadowolony,lecz pluje sobie w brodę,że połaszczyłem się na Edwardsa,byłoby +400 jeszcze
Na szczęścię,otrzymam zwrot z Bezpieczny kupon 5+ i będzie trzeba obrócić 3x, będzie zabawa :)

2 ostatnie walki tylko dla przyjemności obejrzenia
 
Back
Top