UFC Fight Night 135: Gaethje vs. Vick - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1528_d.png
 
Bardzo dobry kurs na Justina, ale on wraca po raz kolejny bardzo szybko po nokaucie i uważam, że znowu będziemy mieli do czynienia z zombie mode.
 
Vick jest szklanoszczeki, watpie zeby wytrzymal 3-4 rundy takiej naparzanki jak z Alvarezem i Portierem, a Gejcziego trzeba zarznać, nie wystarczy go najebac...

A ja się zastanawiam jak długo Gaethje jeszcze wytrzyma walcząc takim stylem. Co do szczęki to się zgadzam, ale zostanę przy swoim.
 
Jasne, że szczęka Gatehjego gównieje z walki z na walkę, ale Vick to mógłby Poirierowi co najwyżej ręcznik podawać. Zobaczymy jak będzie, ale w moich oczach Justin jest faworytem. Chudzielce pokroju Vicka są podatne na obrażenia korpusu i nóg, a wiadomo, co jest ulubionym uderzeniem jego rywala. Ciekawie wygląda kurs na jego wygraną przez decyzję - 10.00.

Gaethje 2.25
MJ 1.78

Może na Hill przez decyzję będzie ciekawy mnożnik.
 
Justin no-brainer na tą galę. Oprócz tego na pewno będę analizował czy warto iść w stronę Filiego, Moragi .

BTW kolejny raz kursy na Warlley stawiają go w świetle wielkiego faworyta, tym razem na przeciwko Krause który jest twardym gościem i jak fawelus spuchnie w dwóch pierwszych rundach to może być ciekawie.
 
Powiedzcie mi kim jest faworyt Sandhagen, no nie kojarzę za nic, czy to jakaś gwiazdka spod searchu Dany ?
Czy w singlu Alcantarę warto zagrać, czy nie ma to sensu najmniejszego ?
 
Gaethje+Perez+Dober za 90 - ako 5.86 = możliwa wygrana 464
+ większy tasiemiec za 30zł z Alcantarą na czele itp
 
Gaethje vs. Vick (o.1.5r) + Hill vs. Casey (dec.) - @1.96
Vick (most td.) - @5.50
Vick (most str. 1r) - @3.75
 
@Puczi, mialem zamiar puścić też coś na Gejcziego i czekać na obalenie z obojetnke której strony. I tak też zrobiłem:

Gaethje (most td) - @10.00
 
@Puczi, mialem zamiar puścić też coś na Gejcziego i czekać na obalenie z obojetnke której strony. I tak też zrobiłem:

Gaethje (most td) - @10.00

Szanuję. Biorąc pod uwagę, że Trinaldo bez trudu obalił Vicka trzy razy - a Gaethje po drugiej porażce może pójść do głowy - naprawdę myślę, że ten zakład siądzie.
 
Gaethje + Ellenberger + Alcantara za 30 PLN (zakład bez ryzyka na betsafe)
A tak normalnie to tylko Gaethje.
Na ohmie jest kurs 5.0 na to, że walka Gejcziego będzie "Fight of the night", ale boję się, że Vick za szybko padnie :lol:
 
Back
Top