UFC Fight Night 123: Swanson vs. Ortega - kursy, dyskusje

Ortega to pieprzony jednopłaszczyznowiec. Jeśli nie podda Cuba to przegra walkę. Ja przynajmniej tego nie widzę, zeby zdołał ogarnąć Swansona na punkty.

W początkach kariery tak. Teraz ma dobrego trenera boksu i zszedł deczko z fazy maniakalnej BJJ. Posłuchaj co mówi o parterze teraz i 2-3 lata temu. Marcin Held powinien się od niego uczyć opanowania i taktyki, bo mimo że obaj mają wyjebane w kosmos BJJ to Ortega nie rzuca się do obalenia jak wariat.

A czy Swanson ogarnie go punktowo? Niby tak, ale warto przyjrzeć się ostatnim walkom Ortegi. Ma nietuzinkowy styl (tak jak Cub) i nie boi się rozgrywać w stójce. To, że nie jest ona perfekcyjna nie szkodzi, w ten sposób się uczy, a w razie czego zawsze może zarzucić jakieś poddanie z dupci.
 
W początkach kariery tak. Teraz ma dobrego trenera boksu i zszedł deczko z fazy maniakalnej BJJ. Posłuchaj co mówi o parterze teraz i 2-3 lata temu. Marcin Held powinien się od niego uczyć opanowania i taktyki, bo mimo że obaj mają wyjebane w kosmos BJJ to Ortega nie rzuca się do obalenia jak wariat.

A czy Swanson ogarnie go punktowo? Niby tak, ale warto przyjrzeć się ostatnim walkom Ortegi. Ma nietuzinkowy styl (tak jak Cub) i nie boi się rozgrywać w stójce. To, że nie jest ona perfekcyjna nie szkodzi, w ten sposób się uczy, a w razie czego zawsze może zarzucić jakieś poddanie z dupci.
Moze inaczej. Swanson to jak do tej pory największe nazwisko w rozpisce Ortegi. Ortega zaś to następny, niczym się (oprócz bjj) nie wyrózniający przeciwnik w rozpisce Swansona. Cub w swojej karierze walczył juz z bardziej niebezpiecznymi.
Biorąc pod uwagę, ze mimo czterech wygranych pod rząd przez Ortegę, (wszystkie zakończone przez suby) walki były przez Briana przegrywane na kartach sedziowskich i fakt, ze Cub jest o niebo bardziej niebezpieczny, niz jakiś tam Tavares, czy Guida, uwazam Cuba za faworyta tego starcia i w przypadku rozłozenia sił na pick'em, zamiast stawiać Ortegę przez cokolwiek, poszedłbym w kierunku suba, który oscyluje w granicach @3.00.
Ale jak co to ja:neildegrassewhoa:
 
Krótkie pytanko: chcę postawić singla na LV Bet za powiedzmy kilka stówek, a wyskakuje mi limit 69zł. Bez jaj. Ktoś coś wie na ten temat? To tam normalne? Co się da z tym zrobić?
Dopiero co założyłem tam konto i takie zdziwko na początek. Tak to my się kierwa Pany nie dogadamy.
 
Witajcie moi drodzy
Chleb postawił kupon za dwie stówki Holtzman,Alex Perez, Davi Ramos i Rafael Carvhalo
 
Last edited:
W ostatniej chwili, ale w końcu udało się znaleźć trochę czasu.

W skrócie:
Alejandro Perez za 250 solo,
Dvalishvili, Jelcic, Knight za 3-4 dychy - już nie pamiętam,
Jelcic, Moraes, Ortega za j. w.,
i tradycyjnie dla fanu(4/8): Sakara, Braga Neto, Gruetzmacher, Alejandro Perez, de Tomas, Soukhamthath, Davis, Markus Perez - chyba za 5 dyszek
 
Parę złotych w plecy, nie warto grać bez przekonania. Nauczka, dobrze, że grosze.
 
No to teraz już wiem co za dziad mi spaprał te kilka zakładów. Redneck knight.
 
Back
Top