UFC Fight Night 120: Poirier vs. Pettis - kursy, dyskusje, wygrane kupony po gali

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
ezgif.com-gif-maker_16.gif



1353_d.png
 
Guida 2.10
Brown 1.35

:cool:

Clay jest szybszy w stójce, silniejszy fizycznie, ma lepsze cardio i to on będzie decydował, w której płaszczyźnie potoczy się walka. Te kursy to według mnie jakieś nieporozumienie, choć bez wątpienia Lauzon będzie niebezpieczny, a Guida lubi czasem wpaść w poddanie.

Dziwi mnie mocno taki kurs na Browna; Sanchez dopiero co był dogiem 4.50 przeciwko lekkiemu Iaquincie, który wracając po 2 latach przerwy zamordował go w minutę. Immortal go rozszarpie, nie widzę żadnej płaszczyzny, w której Diego mógłby coś ugrać.
 
a ten Albini to kto? Arlovski wiadomo juz nie te lata, ale Brazole nie znam

co do Claya to nie jestem taki pewien, juz tez wyglada coraz gorzej
jedynie na plus, ze w TAM trenuje
 
@Puczi pierwszy raz widzę ze obstawiasz po takim kursie 1.35
Taki jesteś pewny? Tez faworyzuje Browna ale Diego to jednak swir
 
a ten Albini to kto? Arlovski wiadomo juz nie te lata, ale Brazole nie znam

co do Claya to nie jestem taki pewien, juz tez wyglada coraz gorzej
jedynie na plus, ze w TAM trenuje

Mam na celowniku Albinina. Kilka walk udało mi się odnaleźć i jestem prawie pewien, że walka zakończy się przed czasem przez ko/tko. Nie skreslam od razu Andrzeja bo doświadczenie i treningi w ATT mogą wnieść sporą wartość dodaną. Jednak uważam, że młody brazol nie ma jeszcze tak zdezelowanej szczęki, dobrą obronę przed obaleniami i co najważniejsze jest spragniony pieniędzy.
Czytałem jego wypowiedź po wygranej z Timothym. Cieszył się że dostał bonus +50, bo mógł w końcu kupić zabawki dla córki...
Reasumując, walka w wadze ciężkiej - wszystko może się zdążyć, doświadczenie Andrzeja oraz jego słaba szczęka, kondycja Andrzeja również starcza na 2 rundy, Baby kondycyjnie wydaje mi się ze wytrzyma 3 jednak jeszcze muszę poszperac jeszcze trochę w necie. W walce z przed 4 lat dal sobie spokojnie radę.

Jeżeli kurs będzie ciekawy na ko lub przed czasem będę działał. Na pewno pójdzie alternatywny koniec w 2. Zazwyczaj kurs 5-5.5
 
Mam na celowniku Albinina. Kilka walk udało mi się odnaleźć i jestem prawie pewien, że walka zakończy się przed czasem przez ko/tko. Nie skreslam od razu Andrzeja bo doświadczenie i treningi w ATT mogą wnieść sporą wartość dodaną. Jednak uważam, że młody brazol nie ma jeszcze tak zdezelowanej szczęki, dobrą obronę przed obaleniami i co najważniejsze jest spragniony pieniędzy.
Czytałem jego wypowiedź po wygranej z Timothym. Cieszył się że dostał bonus +50, bo mógł w końcu kupić zabawki dla córki...
Reasumując, walka w wadze ciężkiej - wszystko może się zdążyć, doświadczenie Andrzeja oraz jego słaba szczęka, kondycja Andrzeja również starcza na 2 rundy, Baby kondycyjnie wydaje mi się ze wytrzyma 3 jednak jeszcze muszę poszperac jeszcze trochę w necie. W walce z przed 4 lat dal sobie spokojnie radę.

Jeżeli kurs będzie ciekawy na ko lub przed czasem będę działał. Na pewno pójdzie alternatywny koniec w 2. Zazwyczaj kurs 5-5.5

Jak dla mnie to ryzykowny zakład, Arlovski ma dobry boks a Albini nie robi szału ta stojka
 
@Puczi pierwszy raz widzę ze obstawiasz po takim kursie 1.35
Taki jesteś pewny? Tez faworyzuje Browna ale Diego to jednak swir

Wiele razy stawiałem i 1.30. Gdybym nie widział walki Sancheza z Iaquintą, to bym może odpuścił, ale mówimy o człowieku, który wytrzymał łącznie 3 minuty w klatce z lekkimi Lauzonem i Iaquintą. Wygrana nad Heldem nie ma żadnego znaczenia, bo Marcin jest grapplerem, który przegrał, bo się spompował, natomiast Brown zawsze miał świetne cardio. Immortal jest za duży, żeby dać się obalać, w klinczu będzie silniejszy i znacznie bardziej niebezpieczny z kolanami i łokciami, zaś stójka to będzie wprost gwałt. Przerwa i powrót po ciężkim nokaucie mogą lekko niepokoić, ale 1.35 uważam za okazję. Spodziewałem się 1.25 i nadal bym rozważał grę.
 
Guida jest fajnym betem, dobrze płacą za niego a powinien wygrać na punkty szczególnie dzięki kondycji
 
ja bym JLo nie skresla
w stojce lepszy Joe, pytanie czy da sie zdominowac zapasniczo, ale to juz nie jest ten Clay co kiedys
 
Jak dla mnie to ryzykowny zakład, Arlovski ma dobry boks a Albini nie robi szału ta stojka

Ryzyko zawsze jest. Jak pisałem, na zakończenie przed czasem i koniec w 2 rundzie tak to widzę :)

Jeszcze zastanawiam się nad Marcelem Fortuna
 
Clay Guida @1.91


Ta, na pewno. Szczególnie, jak jego głowa-magnes przyjmie kilka serii i J-lau stanie jak wryty.
Poza tym Guida ma trzy razy dłuzszy pasek energii. Albo cztery. Jeśli Joe nie wykorzysta którejś z próby akcji zapaśniczej Clay'a i nie podda, to raczej przegra na punkty.
Poza tym Guidzie na dobre wyszla zmiana klubu
 
ale to juz nie jest ten Clay co kiedys
Ostatnio Clay przez trzy rundy dymał pewnego prospekta ( Ortega), niestety na końcu prospekt wydymał Clay'a. Jednak Koch nie miał tyle szczęścia.
Patrząc na ostatni performance Lauzona ( Ray, Held) to Guida prezentował się sporo lepiej.
 
no nie wiem Guida Ortegi bal sie obalac, to mysle, ze z JLo moze byc podobnie
a w stojce faworyzuje Joe jednak jest lepszy technicznie
 
Lauzon ma szanse na poddanie w 1, a potem powinien mocno zwolnić. W stójce Guida jest szybszy. Nie ma bezpiecznych zakładów, ale po takim kursie według mnie warto.

Brown przeszedł na dietę keto, a ona podobno jest bardzo niekorzystna. Ktoś coś więcej wie na ten temat?
 
Lauzon ma szanse na poddanie w 1, a potem powinien mocno zwolnić. W stójce Guida jest szybszy. Nie ma bezpiecznych zakładów, ale po takim kursie według mnie warto.

Brown przeszedł na dietę keto, a ona podobno jest bardzo niekorzystna. Ktoś coś więcej wie na ten temat?
Na Sancheza i tak starczy
 
Na Sancheza i tak starczy
Kurwa.. niby tak ale styles make fights.. pamiętaj że oboje sa brawlerami i Diego może ustrzelić Browne'a
Wiem..wiem nikogo nie skonczyl od lat ale jak dla mnie ryzykowna walka za 1.30
 
Kurwa.. niby tak ale styles make fights.. pamiętaj że oboje sa brawlerami i Diego może ustrzelić Browne'a
Wiem..wiem nikogo nie skonczyl od lat ale jak dla mnie ryzykowna walka za 1.30
jak Asia przegrala to i Brown moze
 
Panowie, wrzucam Northcutta do tasmy.
Zanim zaczniecie sie smiac:
-quinonnes bil sie w piorkowej, sage bedzie mial ogromna przewage warunkow fizycznych
-quinnones jest chujowy jak barszcz z torebki
-sage trenuje teraz w TAM !
 
Panowie, wrzucam Northcutta do tasmy.
Zanim zaczniecie sie smiac:
-quinonnes bil sie w piorkowej, sage bedzie mial ogromna przewage warunkow fizycznych
-quinnones jest chujowy jak barszcz z torebki
-sage trenuje teraz w TAM !
Sage jest mega chujowy to tez mozesz dodac, ale UFC daje mu takich plackow, zeby wygral
 
Moje pewniaki to Suarez i Hill. Guida ostatnio zawalczył bardzo ładnie, ale Lauzona mimo wszystko bym nie lekceważył - Guida bardzo łatwo może wpaść w jakieś poddanie z góry.
 
Tez myslalem ale Moraes jest na tyle techniczny ze moze trzymac Dodsona kopnieciami na dystans i wygrac decyzje

Moraes jest dobry, ale:
1. Doświadczenie, czyli Dodson walczył z najlepszymi, gdzie w przypadku Moraesa, to właśnie Dodson będzie największym nazwiskiem w jego rekordzie.

2. Róznica szybkości, czyli Dodson powinien być zauwazalnie szybszy. Moim zdaniem starcie szybkości obydwu zawodników będzie przypominało walkę Dodsona z Winelandem, czyli "był i znikął"

3. Style tworzą walki, czyli Moraes za duzo kopie, a za mało boksuje. Jeśli brazylijczyk będzie kręcił te swoje obrotówy, cuda wianki, to Dodson ze swoim speedem, timingiem i precyzją będzie go srogo karcił kontrami.
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, ze walka będzie podobna do wyzej wymienionej z Winelandem i Dodson rozmontuje Moraesa przez decyzję. A czy tak będzie zobaczymy wkrótce.
 
Moraes jest dobry, ale:
1. Doświadczenie, czyli Dodson walczył z najlepszymi, gdzie w przypadku Moraesa, to właśnie Dodson będzie największym nazwiskiem w jego rekordzie.

2. Róznica szybkości, czyli Dodson powinien być zauwazalnie szybszy. Moim zdaniem starcie szybkości obydwu zawodników będzie przypominało walkę Dodsona z Winelandem, czyli "był i znikął"

3. Style tworzą walki, czyli Moraes za duzo kopie, a za mało boksuje. Jeśli brazylijczyk będzie kręcił te swoje obrotówy, cuda wianki, to Dodson ze swoim speedem, timingiem i precyzją będzie go srogo karcił kontrami.
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, ze walka będzie podobna do wyzej wymienionej z Winelandem i Dodson rozmontuje Moraesa przez decyzję. A czy tak będzie zobaczymy wkrótce.
Moraes juz bił się z większym nazwiskiem w ostatniej walce i wg wielu wygrał z raphaelem
 
Moraes juz bił się z większym nazwiskiem w ostatniej walce i wg wielu wygrał z raphaelem
Nie ujmując Assuscao, ale jak dla mnie Dodson ma lepszą markę, mimo ze jego główne osągnięcia są w nizszej kategorii. Oczywiście szanuję, jeśli ktoś uwaza odwrotnie.
A jeśli idzie o Raphaela, to mały Dodson na oko jest ze dwa razy szybszy.
BTW. jesli go nie czujesz to nie stawiaj, ja nie namawiam tylko podaję co sam gram ;)
 
Nikt Pettisa serio? :crazy:

Pettis + Assuncao + Brown :cool: wchodzi pięknie aczkolwiek po Asi już wszystko możliwe heh

I singiel na Marquardta kurs 3,45 zdecydowanie warty ryzyka
 
Back
Top