UFC Fight Night 109: Gustaffson vs Teixeira - dyskusje, kursy

Przewiduję kompletną dominację Helda. Nieformalna wygrana nad JL potwierdziła jego klasę, nie widzę tego pojedynku inaczej jak przez dominację.
 
Mnie osobiście Held rozczarowuje w UFC. Liczyłem na więcej z jego strony i mimo, że kibicuje mu z całego serca to jakoś nie potrafię postawić kasy na jego zwycięstwo a już napewno nie po takim kursie.
 
Ale były fajerwerki :travolta:
W każdym bądź razie Heldzik po tym kursie nie jest grywalne.
Mam nadzieje ze wygra

Wiesz co ? Ty chyba oglądasz walki na play live results sherdog
Zobacz co zrobił Taisumov, jaka kanonada ciosów + podbródkowy gdzie sędzia od razu przerwał
W statystykach 25>11 dla Mairbeka w ciosach, Hadzovic jedynie parł do przodu, coś trafił, ale to oznacza że dał dobrą walkę ?
Przegrywając w 1 rundzie to może i bonus powinni oboje dostać ;]

A jak już mieszasz sny do MMA, to źle, bo ja 7 dni temu w takim razie rozbiłym się S Klasą na którą mnie nie stać będzie długo ;]
 
Wiesz co ? Ty chyba oglądasz walki na play live results sherdog
Zobacz co zrobił Taisumov, jaka kanonada ciosów + podbródkowy gdzie sędzia od razu przerwał
W statystykach 25>11 dla Mairbeka w ciosach, Hadzovic jedynie parł do przodu, coś trafił, ale to oznacza że dał dobrą walkę ?
Przegrywając w 1 rundzie to może i bonus powinni oboje dostać ;]

A jak już mieszasz sny do MMA, to źle, bo ja 7 dni temu w takim razie rozbiłym się S Klasą na którą mnie nie stać będzie długo ;]

Nie przesadzaj, Hadzovic postawił twardy opór, nawet wstrząsnął Taisumowem w pewnym momencie. Można przegrać w 1 rundzie, a dać dobrą walkę - patrz Diaz vs Paul Daley.
Nie twierdzę, że Damir to wygra, ale kurs jest zupełnie nieadekwatny. Stójkę Helda i Mairkeba dzieli przepaść.
 
Na totalnej wyjebce po KSW ;/ gram szalone taśmy za 100 i 50
yebnie czy nie yebnie :)
Generalnie faworyci kursów, sry ale w drodze jestem ;]
 
Oddawac bet365!!!

Pod koniec 2 rundy na Akhmedova bylo 3,75, a mial wygrane obie rundy... jednoczesnie na ohmie bylo 1,5
 
A wynik walki widziałeś?
Held radził sobie dobrze, ale i tak padł znokautowany. Nie cieszy mnie to. Czasem płaci się taką cenę za wkręcanie się w nogi rywala. Nie było jednak żadnych podstaw, by grać Marcina po 1.33.
 
A wynik walki widziałeś?
Held radził sobie dobrze, ale i tak padł znokautowany. Nie cieszy mnie to. Czasem płaci się taką cenę za wkręcanie się w nogi rywala. Nie było jednak żadnych podstaw, by grać Marcina po 1.33.
Wytypowałeś dobrze doga po kursie 3.85 i jeszcze się przed kimś tlumaczysz? Jebać, ciesz się z kasy :D
Ja chciałem pograć go przed czasem gdyby mi ksw siadlo, ale Wrzosek zawiódł.
 
A wynik walki widziałeś?

Nie tylko wynik, ale i walkę widziałem. Jestem przez nią grubo w plecy. Mimo to, podtrzymuję, że spektakularnej różnicy w stójce tam nie było.
1.33 potrzebowałem, żeby spełnić warunki bonusu, a Held to dla mnie był pewniak (który zawiódł. niestety).

W mojej optyce to nie stójka zawiodła, a ciśnienie żeby skończyć przed czasem. Chciał się odkupić po dwóch poprzednich porażkach. IMO Sławek Szamota udzielił mu fatalnej instrukcji w narożniku, żeby iść po tę skrętówkę. Chciał skończyć spektakularnie, a wyszło jak wyszło. Ma dopiero 25 lat, odbuduje się w Bellatorze i za 5 lat wróci do UFC. Tak mu wróżę i tak mu życzę.
 
Nie tylko wynik, ale i walkę widziałem. Jestem przez nią grubo w plecy. Mimo to, podtrzymuję, że spektakularnej różnicy w stójce tam nie było.
1.33 potrzebowałem, żeby spełnić warunki bonusu, a Held to dla mnie był pewniak (który zawiódł. niestety).

W mojej optyce to nie stójka zawiodła, a ciśnienie żeby skończyć przed czasem. Chciał się odkupić po dwóch poprzednich porażkach. IMO Sławek Szamota udzielił mu fatalnej instrukcji w narożniku, żeby iść po tę skrętówkę. Chciał skończyć spektakularnie, a wyszło jak wyszło. Ma dopiero 25 lat, odbuduje się w Bellatorze i za 5 lat wróci do UFC. Tak mu wróżę i tak mu życzę.

Czy ktoś się spodziewał, że Sobotta po 2.00 to taki prezent? Teraz widać, że realnie kurs powinien oscylować w granicach 1.40. Wcześniej nijak nie dało się przewidzieć takiej dominacji. Tak samo, jak nie dało się przewidzieć, że Held będzie dawał radę w stójce, choć spore znaczenie tu odegrały zapasy. Osobiście wierzę, że jest szansa, by UFC potraktowało rekord Marcina jako 1-2 i zostawiło go na UFC w Gdańsku.
 
Nie było jednak żadnych podstaw, by grać Marcina po 1.33.

Ja tam widziałem podstawy. Dla mnie Marcin był faworytem, co udowadniał przez dwie pierwsze rundy. Przegrał przez KO, co moze zdarzyć się kazdemu, nawet faworytowi za @1.05. (a ze było na jego własne zyczenie?) Co innego, gdyby Marcin przegrał przez decyzję.

BTW.Wracając do kuponów, to wyszedłem na niewielki plus.
 
Back
Top