UFC Fight Night 103:Rodriguez vs Penn - kursy, dyskusje

Penn ma 45 lat
38 nie wprowadzaj ludzi w błąd
W Fortunie się trochę zakręcili w walce BJ Penn vs Yair. Kurs na 1,5+ rundy wyższy niż na 2,5+ i 3,5+
ale i tak tam pewnie nikt nie gra
View attachment 5480
dzięki za info jak znajdziesz w przyszłości coś takiego to dawaj znać
4af432b01c9eb89557b701eb6def67c6.jpeg
 
@Puczi grasz może Lauzona?

Nie. Uważam wręcz, że Held ma większe szanse, niż miał z Sanchezem, który ma lepsze cardio i zapasy, niż Lauzon. Poza tym brak motyli w brzuchu i lokalizacja poza Meksykiem mogą napawać lekkim optymizmem fanów Polaka.
 
Mało prawdopodobne, raczej przeciwnie Yari zakończy przed czasem. + decyzja Pettis.

Mam lekkie obawy, że Pantera skończy wymęczonego Penna w 4 lub 5 rundzie ale te kursy na decyzje w jego walkach po kaosie na Filim są świetne 4,25 było na decyzje z Caceresem (tam byłem bardziej pewny) teraz też kurs 4 z gościem który mimo wszystko na 10 przegranych 7 razy dotrwał do końca Yair z kolei ma tylko jedno skończenie w ufc. Decyzja Pettisa też na propsie
 


Penn ma 45 lat, długa przerwa - 2,5 roku! - pierwsza walka pod USADA, ostatni rywale robili sobie z niego worek treningowy. Co prawda BJ jest twardy, a Yair jest obniżeniem pułapu w stosunku do Rorego, Edgara i Diaza, ale trudno liczyć na jakikolwiek progres w tym wieku. Szczęka i refleks już nie te same, a Yair lubi wystrzelić czymś pojebanym w chyba każdej walce.

wiem, ale leb ma twardy, oprocz tego ostatnieto tko ostatnie bylo w 2010.
 
Tak, jak każda.

No faktycznie, głuptas ze mnie. A jeszcze: pierwszy raz gram na poniżej/powyżej x rundy. Czy jeśli walka jest zakontraktowana na 3 rundy (Lauzon vs Held) a bukmacher oferuje zakład "powyżej 2,5" to obstawiając tę opcję wygrywam jeśli walka trwa powyżej 1,5 rundy?
 
No faktycznie, głuptas ze mnie. A jeszcze: pierwszy raz gram na poniżej/powyżej x rundy. Czy jeśli walka jest zakontraktowana na 3 rundy (Lauzon vs Held) a bukmacher oferuje zakład "powyżej 2,5" to obstawiając tę opcję wygrywam jeśli walka trwa powyżej 1,5 rundy?
Jeżeli grasz zakład powyżej 2.5 w MMA, to kupon wchodzi jeżeli walka przekroczy połowę 3. rundy, niezależnie od tego, na ile jest zakontraktowana.
 
Jeżeli grasz zakład powyżej 2.5 w MMA, to kupon wchodzi jeżeli walka przekroczy połowę 3. rundy, niezależnie od tego, na ile jest zakontraktowana.
W sumie zależne jest to od buka. Kiedyś o ile pamiętam niektóre spółki jako over 2.5 zaliczały koniec 3 rundy.
 
siemka panowie, co powiecie na taka tasemke:
lauzon
moraga over 2.5
bj penn over 2.5
saenz over 2.5
lybarger over 2.5
i to nie to, ze nie kibicuje heldowi, bo wiele nocy nie przespalem przez niego, ale wg mnie lauzon go wymeczy, nie da sie podddac, ani znokautowac a marcin siadzie kondycyjnie, bo to ankos...
 
Ansaroff 1.94
Saenz 1.71

+ mielimy
Lauzon over 2.5 1.52
Yair przed czasem 1.57
Harris 1.67
Pettis 1.67
 
Ansaroff+Oleinik
Held
Anasroff+Oleinik+Held
Nic wiecej nie ruszam
W sumie chuj z zakladami ale naprawde chcialbym zeby Marcin poprostu wygral ta walke i bardzo w to wierze
Powodzonka panowie:boss:
 
Christensen - 1,45
Ansaroff - 1,80

Co tu dużo gadać, Mihajlovic to chyba jeden z najgorszych nabytków UFC w ostatnich latach, podejrzana kondycja, jeśli Joachim nie da się głupio trafić to nie widzę tutaj innej opcji niż win Duńczyka. Christensen na koncie kilka dobrych skalpów jak Puetz czy Nunes, ponadto nie wyglądał źle w walce z Frankensteinem, w wywiadach zmotywowany, powinien dać radę. Ansaroff fajny obóz w ATT, widać że jest w sztosie, oszukana w starciu z Kish, dobra walką z Julianą Limą. Lybarger wycierała oktagon w walce z Torres, z Markos w stójce nie wyglądało to za dobrze. Agresja, większe serce do walki a przede wszystkim większe umiejętności dadzą tutaj dziewczynie Amandy Nunes zwycięstwo, czuję że przed czasem.
 
Tak rozkminilem skoro Rory nie mogl skonczyc Bj'a to i Yair nie zdola, chuj wie moze nawet upset bedzie. W kazdym badz razie Penn ma mocna szczeke a Yair nie jest jakims tak super ko artist no ale zobaczymy
 
Back
Top