UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

@midern od 7 lat mieszkam w Grantham niedaleko Nottingham. Do 22roku życia mieszkałem w Nowym Dworze Gdański. Jednak byłem częstym bywalcem w Gdańsku. Mam tam rodzinę, trochę tam trenowałem i pracowałem przed wyjazdem do UK.
 
@Masu również pozdrów Kaczora. Trzeba przyznać, że ten cały legendarny Kaczka to w realu zajebisty ziomek posiadający niebagatelną wiedzę na temat MMA.
Kaczka ,@SCStunner , @czarymaryhokus dzięki za galę w doborowym towarzystwie. Mam nadzieję, że bukmachersko gala na plus. U mnie z resztą prawie jak zawsze delikatnie do przodu.

Dzięki :) Miło było spotkać . Gala zajebista a bukmachersko cóż... Sajewski i lekarz spierniczyli sprawę ale... Aldo odrobi :)
 
  • Like
Reactions: MPS
@MPS tak czekaliśmy do jakiejś 23:50, czyli dobre 30min po zakończeniu. Najpierw z 10min przed halą, bo przed galą poznaliśmy mocną ekipę Polaków ich mieliśmy wciągnąć w plan dalszej zabawy. Finalnie było nas 6, nie wszyscy z forum, ale większość. Kebaby, browary, drineczki i ok.5 zawijka. Z Kaczką i resztą też zamieniliśmy słowo i zbiliśmy 5. Nas było w sumie 8 razem, ale 4 po gali od razu powrót. Generalnie było mega, mam wśród znajomych pół Januszy albo takich co ogarniają bardziej KSW od UFC, więc dla mnie możliwość swobodnej rozmowy o MMA jest czymś mistrzowskim. Jest forum, chaty itp., ale to nie to samo...

Jeśli chodzi o mnie następny przystanek Sztokholm, bo raczej wyprzedzi Polskę i Berlin.
 
Generalnie na obiekcie. Za parking, żarcie, bar czy pamiątki typu koszulki i czapki.

Parking w Krakowie był tylko dla ludzi, którzy kupili bilet parkingowy wczesniej. Na stoiskach można było płacić kartą. No chyba że stoisko UFC było na gotówkę ale ciężko żeby na jednorazową imprezę mieli czytnik.
 
Back
Top